نظرسنجی تبیان

سوال :
در آینده نزدیک، بخش مسابقات تبیان با ساختار متفاوت و جذاب فعال خواهد شد. اولویت شما برای راه اندازی مسابقات کدام است؟
شرکت در دوره های ختم قرآن
نیکی ها در ماه رمضان پذیرفته، و بدی ها در آن آمرزیده است، کسی که در ماه رمضان آیه ای از کتاب خداوند بخواند همانند کسی است که در ماه های دیگر قرآن را ختم کرده.

باشگاه کاربران

دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی
باشگاه کاربران تبیان، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و در راستای ترویج فرهنگ تدبر در قرآن کریم، دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی را برگزار می‌نماید.
دومین دوره مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی
شبکه اجتماعی تبیان، همزمان با حلول ماه مبارک رمضان، با دومین مسابقه فعال ترین صفحات رمضانی، معطر به شمیم رمضان خواهد شد.
منتخبین مسابقه «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»
معاونت شبکه های اجتماعی تبیان، پیرامون شعار سال 1395 با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»، مسابقه ویژه ای را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
منتخبین مسابقه مبعث خورشید
باشگاه کاربران تبیان، در راستای گرامیداشت سالروز بعثت حضرت محمد مصطفی (ص) به پیامبری دین مبین اسلام، مسابقه ویژه «مبعث خورشید» را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.

گروه دین

افطاری دادن؛ راهی برای کاهش فاصله طبقاتی
باید افطاری دادن و توجه به مستمندان مخصوصا اقوام، در راستای محکم تر شدن روابط افراد و نزدیکتر شدن آنها به هم باشد؛ علاوه بر اینکه دید و بازدید فامیل و اقوام از هم در ماه رمضان، باعث تقویت معنویت در جامعه و بسیاری مزایای دیگر می شود.

گروه زندگی

دومین قدم تا یادگیری چرم‌دوزی سنتی
در قسمتِ قبل با وسایلِ چرم دوزی سنتی آشنا شدیم و دانستیم که برای دوختِ یک وسیله ی چرمی مانند کیف به چه وسایلی احتیاج داریم. در این قسمت قصد داریم شمارا با دوخت های اولیه چرم آشنا کنیم تا بتوانید به راحتی وسایلِ موردن

گروه فرهنگ

ورژن خندان «ماه عسل»
«هزارداستان» با شیوه ای متفاوت از «ماه عسل» سراغ قصه های مردم می رود؛ اتفاقا خیلی از آن ها پتانسیل درآوردن اشک مردم را دارد اما این جا اصرار به خندیدن است.مریم نوابی نژاد و فواد صفاریان کارگردان های «هزاردستان» هستند. روایت نوابی نژاد و نیز محسن کیایی یکی

مرکز یادگیری

نخستین جشنواره ملی هنر و خلاقیت
جشنواره «هنر وخلاقیت» رويدادي در راستای تقویت مهارت های دست ورزی و پرورش خلاقیت دانش آموزان سطح دبستان برگزار گردید...
روزها و فرصت ‌ها
هر چه به زمان برگزاری آزمون سراسری نزدیک ‌تر می ‌شویم، حساسیت در نوع برنامه ریزی و دقت مطالعه برای کنکور در روزهای باقی مانده، بیشتر و بهتر احساس می ‌شود...
پنهان شدن جانوران در جنگل
بعضی از پرنده ها لانه ی خود را نوک درخت می سازند. پرنده های دیگر لانه ی خود را روی شاخه های پایین درخت یا در جاهای مخفی ویا حتی در خاک می سازند...
مسابقات ملی همراه با کارگاه آموزشی
دانشکده فنی پسران و موسسه آموزش عالی خزر محمود آباد مازندران با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه مازندران و انجمن کشوری تات برگزار می کند...

حوزه و اندیشه

حضور همه در راهپیمایی روز قدس تضمین کننده امنیت داخلی است
حضرت آیت الله جوادی آملی، در پیامی، پاسخ سپاه پاسداران را دفاعی عمیق و حساب شده دانستند و حضور مردم در راهپیمایی روز قدس را تامین کننده امنیت داخلی و همچنین امنیت جهان اسلام بر شمردند.
اعلام میزان زکات فطره از سوی آیت الله العظمی نوری همدانی
مسئول دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی میزان زکات فطره بر اساس نظر این مرجع تقلید را اعلام کرد.
فضای مجازی یکی از مهم ترین عوامل زمینه ساز طلاق است
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به مهم ترین عوامل زمینه ساز افزایش طلاق، گفتند: انتظارات غیرمنطقی، چشم و هم چشمی، اختلاط نامشروع، اعتیاد، فضای مجازی، نبود گذشت و دخالت اطرافیان و بستگان در زندگی زوج های جوان موجب افزایش طلاق شده است.
علما پاسخگوی تفسیر های غلط از عقاید اسلامی باشند
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه ای تصریح کرد: از تمام علما و متفکران اسلامی می خواهد با بیان صحیح و مستند معارف قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) و تبیین عمیق اندیشه و فرهنگ اسلامی و شیعی چون همیشه پاسخگوی شبهات و تفسیر های غلط از عقاید اسلامی باشند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین