• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1384
 • دوشنبه 1383/10/14
 • تاريخ :

فرهادکاظمی رفت،دنیزلی آمد،لوکا ماند


مصطفی دنیزلی سرمربی پاس شد

سرمربی ترك در جلسه معارفه شركت كرد

بزرگترین مربی تاریخ باشگاهی فوتبال ایران –مصطفی دنیزلی- سرمربی پاس شد.

مصطفی دنیزلی سرمربی اسبق تیمهای ملی تركیه ،گالاتاسرای و فنر باغچه كه روز چهارشنبه برای انجام مذاكرات با این باشگاه پاس وارد تهران شده بود سرانجام سرمربی پاس شد.

سرمربی تركیه ای و جدید تیم فوتبال پاس ساعت 15 یکشنبه و پس از توافق نهایی با این باشگاه در ورزشگاه دستگردی حضور یافت تا برای اولین بار تمرین شاگردانش را زیر نظر بگیرد .

وی پس از ورود به ورزشگاه دستگردی ابتدا از زمین چمن این استادیوم دیدن كرد و سپس به جایگاه ویژه رفت و نحوه عملكرد نفراتش را در این تمرین مورد ارزیابی قرار داد .

دنیزلی پس از حضور در تمرین پاس، در جلسه ای كه با حضور تمامی بازیكنان و مسئولان باشگاه ودر دفتر سردار آجورلو مدیریت موسسه فرهنگی ورزشی پاس برگزارشد رسما بعنوان سرمربی جدید تیم معرفی شد و مستقیما با نفرات و اعضای گفت و گو كرد .

همچنین از سوی سردار آجورلو مدیر موسسه فرهنگی ورزشی پاس عبدالحمید رمضانی بعنوان سرپرست جدید تیم فوتبال پاس معرفی شد.

رمضانی یکشنبه بعد از ظهر و در جلسه معارفه مصطفی دنیزلی سرمربی ترك تبار تیم پاس بعنوان سرپرست جدید تیم و جایگزین احمد صاحبی معرفی شد.

“وینگادا“، “استانكو“، “حاجی“ و “مرازوویچ“ گزینه های سپاهان؛

ساكت: طی دو روز آینده سرمربی جدید مشخص خواهد شد

مدیرعامل باشگاه فولاد سپاهان اصفهان گفت: برای حضور شاداب و پرتوان در لیگ برتر، نمایش قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا و استفاده از استعدادهای تیم‌های پایه‌ی سپاهان به طور قطع از تمامی توانمندی‌های خود در نیم فصل دوم استفاده خواهیم كرد.

محمدرضا ساكت اظهار داشت: باشگاه سپاهان اعتقاد دارد كه با توجه به فعالیت‌های پایه هفده‌ تیم در رده‌های ده سال سنی تا بزرگسال باید از تمام موجودیت باشگاه استفاده كرد، به همین دلیل پس از قبول استعفای فرهاد كاظمی، هیات مدیره باشگاه تصمیم گرفت جایگزین وی یك مربی مطرح در سطح خاورمیانه باشد كه این كار باعث تكمیل هرم باشگاه و استفاده از توانمندی‌های تیم خواهد شد.

وی افزود: بر همین اساس با “وینگادا“، “استانكو“، “جمال حاجی“ و “فوآد مرازوویچ“ مذاكراتی را به صورت مكاتبه‌ای و حضوری از طریق گروه كاری تشكیل شده، انجام داده‌ایم و ظرف دو روز آینده سرمربی جدید فولاد سپاهان انتخاب خواهد شد.

ساكت درباره‌ی معیارهای انتخاب این چهار مربی برای سرمربیگری سپاهان گفت: این چهار نفر آشنایی خوبی با فوتبال خاورمیانه و خلیج فارس دارند و كم و بیش نسبت به فوتبال ایران و فرهنگ حاكم بر كشور شناخت دارند و این پارامترهای اصلی ما برای انتخاب این چهار نفر برای مذاكره بود.

وی در پاسخ به سوالی كه پرسیده بود آیا برای حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا فولاد سپاهان ابزار كافی را در اختیار دارد تصریح كرد: ما در همه‌ی پست‌ها از بهترین بازیكنان برخوردار هستیم و این قدرت كافی را به مربی آینده‌ی ما برای انتخاب خواهد داد و خوشبختانه با توجه به زحمات كاظمی و همكارانشان مربی بعدی تیم می‌تواند از ظرفیت بالای موجود برای نتیجه گرفتن استفاده كند.

لازم به ذکر است که فرهاد کاظمی سرمربی سپاهان از سمت خویش استعفا داده و اینک تمرینات این تیم زیرنظر پورمهدی انجام می شود.

پس از کش و قوس های فراوان ؛

لوکا بوناچیچ در سمت سرمربیگری تیم فوتبال استقلال اهواز ابقاء شد

در حالی که عنوان شده بود لوکا بوناچیچ از سمت سرمربیگری تیم فوتبال استقلال اهواز برکنار شده است اماپس از جلسه صبح یکشنبه وی در سمتش ابقاء شد.

پس از اتفاقاتی که درکادر فنی باشگاه استقلال اهواز رخ داد صبح امروز جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره این باشگاه و لوکا بوناچیچ برگزار شد و در پایان این جلسه مقرر شد لوکا بوناچیچ کماکان به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه به فعالیتش ادامه دهد.

این در حالیست که قبل از این عنوان شده بود بوناچیچ از این باشگاه کنارگذاشته شده است و بگوویچ یا استانکو جایگزین او خواهند شد.

UserName