• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 1025
  • سه شنبه 1383/9/3
  • تاريخ :

اعلام اسامی كاندیداهای ورزشكاران برتر سال 2004؛

برای نخستین بار نام حسین رضازاده در لیست پیشنهادی ایپز قرار گرفت


انجمن جهانی ورزش نویسان (AIPS) برای نخستین بار نام حسین رضازاده را در لیست پیشنهادی این انجمن جهت انتخاب ورزشكاران برتر سال ‌٢٠٠٤ گنجاند.

انجمن جهانی ورزش نویسان با ارسال نمابری به انجمن‌های ملی ورزشی نویسان كشورهای عضو ایپز از آنان خواسته است كه اسامی ورزشكاران برتر سال ‌٢٠٠٤ پیشنهادی خود را تا تاریخ ‌١٥ دسامبر به دبیرخانه ایپز ارسال كنند.

در این نمابر هم چنین ورزشكاران پیشنهادی ایپز برای انتخاب به عنوان برترین‌های سال ‌٢٠٠٤ تعیین و اعلام شده است كه نام حسین رضازاده وزنه‌بردار فوق سنگین كشورمان نیز برای نخستین بار در لیست پیشنهادی انجمن جهانی ورزشی‌نویسان گنجانده شده است.

اسامی پیشنهادی ایپز به شرح ذیل است:

ورزشكاران برتر مرد:

لانس آرمسترانگ (آمریكا) ـ دوچرخه‌سواری / قهرمان تور دوفرانس

هشام الغروجی (مراكش) ـ دوومیدانی / قهرمان المپیك

گرانت هاك هت (آمریكا) ـ شنا / قهرمان المپیك

روبرت كوزینوفسكی (لهستان) ـ پیاده‌روی / قهرمان المپیك

ژیانگ لیو (چین) ـ دوومیدانی / قهرمان المپیك

سباستین لونب (فرانسه) ـ رالی اتومبیلرانی / قهرمان جهان

نیكولاس ماسو (شیلی) ـ تنیس / قهرمان المپیك

خلیل موتلو (تركیه) ـ وزنه‌برداری / قهرمان المپیك

تاداشیرو تومورا (ژاپن) ـ جودو / قهرمان المپیك

میشل فلیپس (آمریكا) ـ شنا / قهرمان المپیك

حسین رضازاده (ایران) ـ وزنه‌برداری / قهرمان المپیك

وین رونی (انگلستان) ‌ـ فوتبال / بازیكن سال اروپا

والنتین روسی (ایتالیا) موتور سواری / قهرمان جهان

میشائل شوماخر (آلمان) ـ اتومبیلرانی / قهرمان جهان

یان تورپ (استرالیا) ـ شنا / قهرمان المپیك

ورزشكاران برتر زن:

فانی كالكیا (یونان) ـ دوومیدانی / قهرمان المپیك

زونگ چن (چین) ـ تكواندو / قهرمان المپیك

اینگه دی بروین (هلند) ـ شنا / قهرمان المپیك

ژوستین هنبن هاردنی (بلژیك) ـ تنیس / قهرمان المپیك و جهان

كلی هلمر (انگلستان) ـ دوومیدانی / قهرمان المپیك

یلنا ایزیبائوا (روسیه) ـ دوومیدانی / قهرمان المپیك

یانا كلوكوا (اوكراین) ـ شنا / قهرمان المپیك

كارولینا كلاف (سوئد) ـ سه‌گانه / قهرمان المپیك

تیما ناگی (مجارستان) ـ شمشیربازی / قهرمان المپیك

یولینا نسترئكو (بلاروس) ـ دو ‌١٠٠ متر / قهرمان المپیك

كاتالبنا پونور (رومانی) ـ ژیمناستیك / قهرمان المپیك

ریوكو نامورا (ژاپن) ـ جودو / قهرمان المپیك

والنتینا وزالی (ایتالیا) ـ شمشیربازی / قهرمان المپیك

تیم‌های ورزشی:

تیم ملی فوتبال یونان ـ قهرمان جام ملت‌های اروپا

تیم ملی راگبی فرانسه ـ قهرمان تورنمنت‌های بین‌المللی

تیم ملی واترپلو مجارستان ـ قهرمان المپیك‌های سیدنی و آتن

تیم ملی بسكتبال مردان آرژانتین ـ قهرمان المپیك

تیم ملی بسكتبال زنان آمریكا ـ قهرمان المپیك

تیم اتومبیلرانی فراری ـ قهرمان مسابقات فرمول یك جهان

تیم ملی هندبال مردان كرواسی ـ قهرمان المپیك

تیم فوتبال پورتو پرتغال ـ قهرمان یوفا

تیم اتومبیلرانی سیتروئن ـ قهرمان رالی جهان

تیم ملی هندبال زنان دانمارك ـ قهرمان المپیك

تیم ملی فوتبال زنان آمریكا ـ قهرمان المپیك

UserName