• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
mohsen_yahoo ( تعداد مطالب : 2401 ) ( تعداد نظرات : 2589 )

تو را غایب نامیده اند، چون «ظاهر» نیستی، نه اینکه «حاضر» نباشی.

 

«غیبت» به معنای «حاضرنبودن»، تهمت ناروائی است که به تو زده اند و آنان که بر این پندارند، فرق میان «ظهور» و «حضور» را نمی دانند، آمدنت که در انتظار آنیم به معنای «ظهور» است، نه «حضور» و دلشدگانت که هر صبح و شام تو را می خوانند، ظهورت را از خدا می طلبند نه حضورت را. وقتی ظاهر می شوی، همه انگشت حیرت به دندان می نگرند با تعجب می گویند که تو را پیش از این هم دیده اند. و راست می گویند، چرا که تو در میان مائی، زیرا امام مائی. جمعه که از راه می رسد، صاحبدلان «دل» از دست می دهند و قرار از کف می نهند و قافله دل های بی قرار روی به قبله می کنند و آمدنت را به انتظار می نشینند...

مهدی جان! بگذار نباشد بر من صبحی که بدون تو آغاز شود. در آن پگاهی که نسیم عشق شروع به وزیدن می‌کند، در آن سکوت صبحگاهی، فقط تویی که می‌توانی روح سوهان خورده‌ی مرا از زخم زمانه التیام بخشی.مولای من! می‌گویند انتظار مثل درد دندان است ولی نه، اگر این‌طور بود، آن را به راحتی به دور می‌انداختم. والله که از انتظار بند بند وجودم در آتش فراقت می‌سوزد.  یا صاحب‌الزمان! تا کی در آسمان به پرنده خیره شوم؟ تا کی گل‌های سرخ را به یادت بر پرده‌ها سنجاق کنم؟ تا کی در پیاده‌روی نگرانی انتظار قدم زنم؟ مولای من! ارمغان غیبت تو، دل شکسته‌ای ست که در قفس سینه‌ام بر بستر انتظار آرمیده است. یا صاحب‌الزمان! سایه‌ی سبزت بر سرم کم مباد. ای کاش دعایم مستجاب می‌شد که خداوند گناهانم را به محضرت نرساند تا دل پر دردت از دست نوکر بی مقدارت نرنجد، زیرا دل قشنگت دیگر جای گنجاندن کجروی‌های مرا ندارد. کاش بر دعای فرجم در حق تو ای گل زهرا، مرغ آمین، آمین می‌گفت و تو را از زندان غیبت نجات می‌داد.

 

 

 

 

http://montzer2012.blogfa.com/1390/07

زمان آخرین مطلب این کاربر: 15ساعت و 58دقيقه قبل
جمعه 1/11/1395 - 13:41
mansoor43 ( تعداد مطالب : 1623 ) ( تعداد نظرات : 1187 )

مضطرب تنها دل زاریم،شمس وماه تاب

شیعـــه مظلــوم است بیا دُرخـــوشـــاب

العجل با دل دعا با نــدبه می خــواند بیا

عمر ما بگذشت بیا آقا نگــر حال خراب

فی البداهه: منصور مقدم 1/11/1395

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 38دقيقه قبل
جمعه 1/11/1395 - 12:2
a تنها ( تعداد مطالب : 0 ) ( تعداد نظرات : 0 )
سلام خوب هستید 
زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
جمعه 1/11/1395 - 3:48
mansoor43 ( تعداد مطالب : 1623 ) ( تعداد نظرات : 1187 )

در میان شعله ها جـان داد ی از بهر شرف

غیرتت ومردانه بودوعاشقانه خوش هدف

فکرخدمت در دل وباعشق کردی بذل جان

آفرین بر همتت جانا شهیـــدی جان به کف

فی البداهه: منصورمقدم جونقانی 30/10/1395

یاد وخاطرجان بر کفان آتش نشانی را گرامی می داریم

زمان آخرین مطلب این کاربر: 17ساعت و 38دقيقه قبل
پنج شنبه 30/10/1395 - 16:32
Jakson383 ( تعداد مطالب : 1 ) ( تعداد نظرات : 0 )
زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
پنج شنبه 30/10/1395 - 10:4
mahmm3 ( تعداد مطالب : 2 ) ( تعداد نظرات : 0 )


روش کایروپرکتیک در موارد زیر قابل استفاده است :

-آرتریت (التهاب مفاصل)
- آسم
- کمردرد
- شب ادراری
- برونشیت
- بورسیت (التهاب کپسول مفصل)
- سندرم تونل کارپال (درد شدید در ناحیه مچ دست)
- جابجایی دیسک گردن
- سندرم خستگی مزمن
- سرفه
- سرگیجه
- گوش درد
- غش
- سردرد و میگرن
- فشار خون بالا
- اختلال بیش فعالی
- سوء هاضمه
- کولیک اطفال
- نازایی
- مشکلات قاعدگی
- ام اس
- گرفتگی عضلانی
- نورالژی (درد ریشه عصب)
- پوکی استخوان
- دردهای مزمن و طولانی مدت
- ذات الریه
- مشکلات بارداری
- مشکلات یائسگی
- کشیدگی و التهاب تاندون
- درد سیاتیک
- بیماری التهاب مفصل فککایروپراکتیک (CHIROPRACTIC) چیست ؟


لغت کایروپراکتیک ریشه یونانی دارد و به معنی درمان با دست است. کایروپراکتیک درمان بسیار تخصصی و ماهرانه ای می باشد که توسط دکتر کایروپراکتیک انجام می شود. در این رشته پزشک به دنبال ریشه تحقیقات اخیر نشان داده اند که کایروپراکتیک در مدیریت و درمان میگرن چه از نوع میگرن معمول و چه از نوع میگرن کلاسیک بسیار مفید است . دو نوع مداخله کایروپراکتیک در درمان میگرن استفاده می شود که عبارت است از :

• کایروپراکتیک مستقیم و ساده

• کایروپراکتیک ترکیبی و مخلوط

در نوع ساده سر درد میگرنی با دستکاری ستون مهره بخصوص ستون مهره گردنی و با جا اندازی (Reductio) مهره های گردنی و اصلاح قرار گیری نا مناسب مهره ها سر درد رفع می گردد . در نوع مرکب در کنار توجه به ستون مهره به عضلات و بافت های حمایت کننده ستون مهره بخصوص در ناحیه گردن توجه می گردد و به تناسب توده عضلانی دو طرف گردن ، تورم احتمالی و ....... توجه می گردد.

استفاده از کایروپراکتیک برای درمان میگرن

اعتقاد بر این است که بسیاری از سردرد های تنشی و میگرنی بخاطر اعمال تنش و فشار و اسپاسم عضلات و ساختارهای ناحیه گردن و بد قرارگیری مهره ها روی هم می باشد که سبب اعمال فشار به اعصاب ناحیه گردنی می شود . دستکاری و اصلاح قرارگیری مهره ها روی هم که توسط اقدامات کایروپراکتیک سبب تقویت سایر روشهای درمانی سر درد و مثل فیزیوتراپی ، اولتراسوند و تحریک الکتریکی خواهد شد.


خار پاشنه در اثر التهاب فاسیای کف پا ایجاد می‌شود که این امر سبب درد پاشنه می‌شود. فاسیای کف پا، یک باند پهن است که در کف پا از پاشنه تا انگشتان پا کشیده می‌شود. التهاب طولانی مدت فاسیا، می‌تواند باعث رسوب کلسیم در محل اتصال فاسیا به پاشنه پا شود. علت اصلی ایجاد این بیماری وارد شدن استرس یا آسیب به بافت پاشنه پا است که منجر به التهاب و استخوانی شدن رباط های کف پا میشود. عوامل اصلی تشدید کننده این بیماری شامل ایستادن به مدت طولانی و دویدن بوده و این بیماری کمتر در اثر راه رفتن زیاد بوجود می آید. بیماریهای روماتولوژی، نامناسب بودن کفش ،افزایش ناگهانی وزن در دوران بارداری ،انحراف پا ، صاف بودن کف پا ،اضافه وزن، التهاب مفاصل،پوشیدن کفش نامناسب با پاشنه خیلی بلند و تنگ یا کفش بدون پاشنه و صاف ازجمله عوامل دیگر بروز خار پاشنه میباشند.

درمان خار پشانه با کایروپراکتیک 

اثر قابل توجهی بر ترمیم هر گونه محدودیت حرکتی بین استخوان ها یا عضله پا دارند.این روش ها باعث تسکین درد و خشکی می شوند. با استفاده از روش درمان با دست، ماساژ عمقی بافت درست در محل بوجود آمدن خار پاشنه پا و بافت مجاور انجام می گیرد. هدف شل کردن بافت تاندون و شکستن رسوب های کلسیم است. همچنین گردش خون تحریک می شود تا در عوض اینکه فرد برای مدت طولانی از بیماری خار پاشنه رنج ببرد، بیماری او در واقع درمان شود. چند دقیقه اول درمان معمولا کمی دردناک است، اما درد پس از چند دقیقه از بین می رود.
خیلی از افراد هستند کهبا مشکل سردردهای میگرنی مواجهند و تحقیقات نشان داده که کایروپرکتیک ستون فقرات که به عنوان اولین مرحله از مراقبت ها توسط پزشکان کایروپرکتیک ارائه می شود ممکن است یک گزینه درمانی موثر در بهبود سردردهای میگرنی باشد که از گردن نشات می گیرد. گزارشی که در سال 2001 توسط محققان دانشگاه دوک منتشر شد نشان داد تنظیم ستون فقران با کایروپرکتیک منجر به بهود سریع سردردها با منشا گردنی در بیماران شده این در حالی است که عوارض درمان به مراتب کمتر و مدت زمانی که فرد هیچ گونه حمله و سردردی ندارد به مراتب طولانی تر از دارو جهت کنترل درد در این بیماران به شکل معناداری کاهش یافته است. اگر شما هم از سردردهای اولیه رنج می برید متخصص کایروپرکتیک یک یا چند مورد درمانی زیر را برای شما اعمال کند:

- بهبود عملکرد ستون فقرات و کاهش فشار و استرس روی این سیستم از طریق اعمال تنظیم ستون فقرات به کمک کایروپرکتیک

- ارائه مشاوره تغذیه توصیه به تغییر در رژیم غذایی و شاید افزودن ویتامین های گروه B به رژیم روزانه


- مشاوره در زمینه نحوه نشستن و ورزش کردن و تکنیک های تمدد اعصاب، این مشاوره ها می توانند در کاهش عود التهاب مفاصل و کاهش فشار و تنش روی ماهیچه های گردن و ناحیه پشت موثر باشند.


درد رگ سیاتیک می تواند به صورت دردهای ملایم یا شدید به صورت کمر درد، درد باسن، پا و ساق پا ظاهر شود. شما همچنین ممکن است با احساس ضعف وبی حسی در این نواحی مواجه شوید. بوسیله آسیب دیدگی های عصب و فشار روی عصب مانند فشار روی مهره ها (استخوان های ناحیه کمروگردن) ایجاد می شود. بر اساس گفته های انجمن جراحان ارتوپد آمریکا درد سیاتیک معمولا در افراد بین سن 30 و 50 سال رخ می دهد.درد رگ سیاتیک بر اثر شرایطی ایجاد میشود که روی ستون مهره ها و عصب هایی که از مفصل کمر عبور کرده است، تاثیر میگذارد. از طرف دیگر این آسیب دیدگی ها بر اثر افتادن روی زمین یا تومورهای عصب سیاتیک یا ستون مهره ها ایجاد می شود.

علائم درد عصب سیاتیک مشخص و واضح است. در صورتیکه دچار درد شوید، این درد از ناحیه تحتانی کمر به سمت باسن و در اندام های تحتانی به ویژه درد پا و کمر ایجاد می شود. بیماری درد سیاتیک بر اثر آسیب دیدگی عصب ایجاد می شود و ممکن است همراه با درد، علائم دیگر آسیب دیدگی نیز ایجاد شود، علائم دیگر آن شامل موارد زیر است:
1- درد کمر و پا که با انجام فعالیت و حرکت منجر به درد شدید می شود.
2- بروز بی حسی و ضعف که این علائم درد می تواند در ساق پا و پا و در مسیری که عصب سیاتیک عبور کرده است، ایجاد شود و در موارد شدید بی حسی و بی حرکتی ایجاد می شود.
3- احساس سوزن سوزن شدن و سوزش شدید در انگشتان و پا
4- بی اختیاری در کنترل ادرار و مدفوع این علائم از نشانه های سندروم دم اسب است و باید بلافاصله بعد از بروز این علائم به پزشک مراجعه کنید. این علائم جزء نشانه های نادر درد رگ سیاتیک می باشد.

درمان سیاتیک با کایروپراکتیک
کایروپراکتیک یا درمان دستی می تواند، باعث تحرک ستون مهره ها شود و می تواند در درمان درد رگ سیاتیک موثر باشد. در این روش بسیار مهم است که شما به یک متخصص مراجعه کنید تا بتواند با بکار بردن تکنیک های فوق به درستی باعث کاهش درد شما شود.

چگونه درد کمر توسط دکتر کایروپراکتیک درمان می شود؟
پس از اینکه منطقه آسیب دیده و مهره های تحت فشار شناسایی شدند، دکتر کایروپراکتیک با روشها و تکنیکهای بسیار ویژه ای این مهره ها را حرکت می دهد و باعث تحریک اعصاب و ماهیچه های مربوط می شود. علاوه بر این روشها، از دستگاه های مخصوص تراپی و همچنین ورزشهای ویژه ای برای درمان بیماری ها استفاده می شود. تراپی ها شامل کشش با دستگاه، حـرارت و یـخ، دستگاه های محرک الکتریکی و ورزشهای کششی و قوی کننده عضلات می باشند


چگونه کمر خود را در مقابل صدمات محافظت کنیم؟
سلامت کمر شما کاملاً وابسته به طریقه صحیح ایستادن، نشستن و خوابیدن می باشد. همچنین تغذیه صحیح و ورزش کردن ازعوامل دیگر است. شما می توانید در مورد چگونه صحیح ورزش کردن و تغذیه با دکتر کایروپراکتیک خود مشورت کنید. توجه: هنگامیکه وزنه ای را می خواهید بلند کنید، کمر خود را صاف نگه داشته و درعوض زانوهای خود را خم کنید. درضمن بهتر است وزنه را نزدیک به بدن خود نگهدارید. فراموش نکنید که بلند کردن و چرخش کمر در یک زمان می تواند باعث آسیب دیدگی مهره ها و دیسک کمر شود


علائم دیسک کمر چیست و چه زمانی باید به دکتر کایروپراکتیک مراجعه کرد؟
دردی که از باسن و پایین پا می‌گذرد و در مچ یا پا به دلیل وارد شدن فشار بر عصب سیاتیک منتشر می‌شود. کمر درد ممکن است همراه با پا درد نیز باشد.گز گز کردن (سوزن سوزن شدن و مور مور شدن) یا کرختی یک پا که معمولاً از باسن یا پشت زانو شروع می‌شود و به تدریج کشاله ران، مچ یا پا را نیز دربرمی‌گیرد.ضعف عضله‌های معینی در یک یا هر دو پادرد جلوی کشاله راندرد عضلانی عمیق شدید و اسپاسم‌ها و گرفتگی‌های عضلانی


آرتروز را به عنوان بیماری کهنسالی می شناسند که میلیون ها نفر را تحت تأثیر قرار می دهد. تقریباً هر فرد بالای 50 سال به شکلی آرتروز را در درجات مختلف تجربه می کند. این بیماری در سنینی که موهای جو گندمی دیده می شود مرسوم است.به عنوان یک لفظ ساده آرتروز همان التهاب مفاصل است ، التهابی که خود را به شکل حرارت ، کبودی ، تورم و درد در مفصل نشان می دهد و زمانی اتفاق می افتد که مفصل تحت فشار ، زخمی و در حالت کلی ملتهب گردد. در برخی از مردم آرتروز به تنهایی باعث عارضه خاص ، خشک شدن و درد محسوس نمی گردد و در برخی دیگر باعث دردهای شدید و سریع که به تخریب و از کار افتادگی مفصل منجر می گردد می شود. احساس درد یکی از عوارض آرتروز است.

کایروپراکتیک برای درمان آرتروز

درمان های پزشکی دارویی ، اختلال را به نسبت میزان و علت بر طرف می کنند در حالیکه درمان های کایروپراکتیک بر مبنای یافتن و تصحیح عارضه و بازگشت حالت طبیعی بدن و بازگرداندن سلامتی کامل بنا نهاده شده اند. وقتی مهره های ستون فقرات حالت و حرکت طبیعی خود را از دست بدهند این عارضه در رشته های عصبی ستون فقرات پخش شده و بافت های نرم عصبی را نیز تحت تأثیر قرار می دهند و پیامد این اختلال خروج سلسله اعصاب از حالت نرمال باعث تخریب های زنجیره وار شده که سلامتی و کارکرد کلیه بدن شما را تحت تأثیر قرار می دهد که پزشکان به آن (نیمه دررفتگی) Vertebral Subluxation می گویند.
پزشکان کایروپراکتیک به صورت حرفه ای برای درمان این عارضه (سابلکسیشن) آموزش دیده اند. سابلکسیشن می تواند بدن شما را به بسیاری از بیماری ها و مشکلات از جمله آرتروز هدایت کند. پزشک شما به صورت اولیه در مورد روش درمان سابلکسیشنو استفاده از روش های چندگانه درمان و تنظیمات ستون فقرات با شما صحبت خواهد کرد. یکی از روشها استفاده از نیروی مستقیم بر روی مفصل به منظور اصلاح وضعیت ستون فقرات است. روش دیگر تنظیم و تطبیق ستون فقرات به منظور بهبود شرایط از نظر کایروپراکتیکی است که فشار بر روی مفصل را تا حد زیادی کاهش می دهد. بعضی از افراد به دلیل ضعیف و شکنده بودن قادر به انجام اینگونه درمان (نیروی مستقیم) نیستند. برای اینگونه از بیماران روش جایگزین flexation/distraction پیشنهاد می شود (روشی مبتنی بر نرمش ها و حرکات کششی). با استفاده از روش دوم بهبود شرایط مفصل با استفاده از تمرینات خاص منجربه کاهش کلی درد و کاهش سرعت رشد عوارض آرتروز می گردد. تأخیر در درمان به مشکلات جدی تر می انجامد و دردهای بیشتری به دنبال خواهد داشت. انجام مشاوره با پزشک کایروپراکتیک و انجام سریعتر درمانهای آن به حل مشکل و عوارض آرتروز بسیار کمک می کند.


علائم مشکل گردن درد چیست؟
درد گردن به قسمت بالای کمر،شانه ها یا بازوها گسترش پیدا کند با حرکات گردن شدت پیدا کند باعث سفت یا ملتهب شدن گردن شما شود گردن درد ممکن است باعث سر درد و سرگیجه بشود. این سردردها شایع است و ممکن است چندین ماه طول بکشد.


آسیب دیدگی های شدیدی که باعث درد گردن می شود کدام است؟
آسیب دیدگی گردن در تصادف با خودرو زمین خوردن از ارتفاع قابل توجه ضربه مستقیم به صورت یا کمر یا قسمت بالیا پشت سر برخوردهای ورزشی بیماری هایی که باعث گردن درد می شوند- بیماری های مشخصی باعث گردن درد می شوند. این بیماری ها از قرار زیر هستند: مشکلات مرتبط با پیری مثل تنگی کانال نخاعی آرتروز گردن (اسپوندیلوز گردن)


چک آپ ستون فقرات
همانطور که شما هر چند وقت یکبار نیاز به چک کردن دندانهایتان دارید، ستون فقرات را هم باید توسط دکتر کایروپراکتور خود چک کنید. حتی اگر درد به خصوصی ندارید، با مراجعه به دکتر کایروپراکت می توانید جلوی مشکلات بعدی را بگیرید. فراموش نکنید که اگر دندانهای شما خراب شوند، می توانید آنها را پـر و یا در نهایت بکشید، ولی با ستون فقرات نمی توانید چنین رفتار کنید و در نتیجه مجبور خواهید بود که عمری پردرد را با آن به سر کنید.


درمان کایروپراکتیک چگونه روی ستون فقرات اثر می کند؟
استخوان های کمر و پشت گردن شما ، مهره نامیده می شود که توسط غضروف ها و رباط ها به یکدیگر متصل شده اند و تمام آنها از نظر حرکات مکانیکی با یکدیگر در ارتباط می باشند.وقتی فردی ستون فقرات سالم داشته باشد، مهره ها همگی در امتداد و راستای منظمی قرار داشته و بطور طبیعی نسبت به یکدیگر حرکت متناسبی دارند. استرس و فشار ناشی از کار روزانه ، صدمات ناشی از تصادف، سقوط و افتادن و همینطور صدمات ورزشی، همگی می توانند باعث جابجایی این مهره ها شده و باعث بر هم خوردن نظم قرارگیری مهره ها در ستون فقرات گردد. تغییر جزئی نظم قرارگیری مهره ها می تواند باعث ناراحتی در مفاصل، عضلات و اعصابی که از ستون فقرات خارج می شوند شده و باعث اختلال در حرکات طبیعی مفاصل و ستون فقرات گردد که در نهایت با علائمی مانند خستگی زودرس بدنی، سردرد، گردن درد و کمر درد و حتی عصبانیت و کاهش تحمل فرد بیمار گردد.پزشکان کایروپراکتور قادر به تشخیص و رفع این گونه ناراحتی ها قبل از بروز هر گونه عارضه شدید و درد می باشند. پزشکان کایروپراکتور قادر به یافتن منشع اصلی درد بوده و با انجام درمان های مخصوص توسط دست ( Manipulation adjustment ) و یا به کمک وسایل مکانیکی و تجهیزات پزشکی خاص، قادر به بــاز گرداندن مهره های جابجا شده به سرجای خود و تسکین و رفع درد ناشی از فشار وارده براعصاب و عضلات و مفاصل هستند که در نتیجه باعث بازگشت فرد به حالت طبیعی و زندگی روزانه خود می گردد.لازم به ذکر است اینگونه درمان نه تنها دردناک نمی باشد بلکه اغلب باعث تسکین بیمار بلافاصله پس از آغاز درمان می شود.سال گذشته در کانادا در حدود چهار و نیم میلیون نفر توسط کایروپراکتورها درمان شده اند.درد های قسمت پایینی کمر – چه چیز باعث درد قسمت پایینی کمر می شود ؟قسمت پایینی کمر بسیار آسیب پذیر می باشد و بطور دائم زیر فشار نگهداری قسمتهای بالایی بدن است.عواملی مانند صدمات کاری، ورزش یا تصادف، حرکات ناصحیح و بلند کردن وزنه های نامعقول و عوامل وراثتی می توانند باعث درد قسمت پایینی کمر بشوند. درصورتی که درصد بالایی از صدمات قسمت پایینی کمر به موقع درمان و جلوگیری نشوند، باعث پیشرفت و وقوع آرترزهای زودرس و مزمن می گردد. بسیاری از زانو دردها، پا دردها و سوزش و خواب رفتگی پاها به علت فشار بر روی اعصاب پایین کمر می باشد.


منابع 
دکتر سپیده ترامشلو
متخصص کایروپرکتیک از آمریکا


زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
چهارشنبه 29/10/1395 - 23:50
sakham ( تعداد مطالب : 1 ) ( تعداد نظرات : 0 )

دانلود آهنگ میدم همه دنیامو از اشکمهر با لینک مستقیم

دانلود آهنگ جدید اشکمهر به نام میدم همه دنیامو

Download Ahange Jadid Ashkmehr – Midam Hame Donyamo

دانلود آهنگ جدید اشکمهر به نام میدم همه دنیامو Ashkmehr Called Midam Hame Donyamo

ترانه و آهنگسازی: مسعود صادقلو ؛ تنظیم: آیدین بهزادی

دانلود آهنگ میدم همه دنیامو با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه پخش آنلاین

 

متن آهنگ میدم همه دنیامو اشکمهر

میمونم پای حرفم یه مردم تکیه گاهم

یه دیوونم که آسون میشه فهمید از نگاهم

بی بهونه این دیوونه عاشقونه با تو میمونه

نمیبینه یه غریبه روی خوش حتی یه لبخند

میدم همه دنیامو تو فقط بخند عزیزم

به غزیبه حتی یه لحظه هم نگاه کنی من میریزم

میمونم پای حرفم یه مردم تکیه گاهم

یه دیوونم که آسون میشه فهمید از نگاهم

بی بهونه این دیوونه عاشقونه با تو میمونه

میدم همه دنیامو تو فقط بخند عزیزم

به غزیبه حتی یه لحظه هم نگاه کنی من میریزم

این دیوونه عاشقونه با تو میمونه

+++++++

من یه شاهم پر غرورم  فقط واسه تو میتپه قلبم

با همه دنیا به عشق چشات همیشه قهرم

با کل دنیا به عشق نگات همیشه قهرم

میدم همه دنیامو تو فقط بخند عزیزم

به غزیبه حتی یه لحظه هم نگاه کنی من میریزم

میمونم پای حرفم یه مردم تکیه گاهم

یه دیوونم که آسون میشه فهمید از نگاهم

بی بهونه این دیوونه عاشقونه با تو میمونه

میدم همه دنیامو تو فقط بخند عزیزم

به غزیبه حتی یه لحظه هم نگاه کنی من میریزم

این دیوونه عاشقونه با تو میمونه

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
چهارشنبه 29/10/1395 - 19:4
Dr.moslehi ( تعداد مطالب : 1968 ) ( تعداد نظرات : 2 )

تحقیقات نشان می‌دهد در آمریکا 70 درصد برندهای روغن زیتون عرضه شده به بازار تقلبی و بی‌کیفیت هستند.

 

 

 

 به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، روغن زیتون به واسطه فواید بی‌نظیر آن، در همه کشورها  محصول پرفروشی محسوب می‌شود به طوری که بازار هدف پرسودی برای سودجویان ایجاد کرده است. گفته می‌شود در کشور آمریکا 70 درصد روغن زیتون های فروخته شده تقلبی است.


بسیاری از تولیدکنندگان، روغن زیتون طبیعی را با برخی مواد یا روغن های مصنوعی ترکیب کرده و به اسم روغن زیتون به فروش می‌رسانند.


در ایتالیا نیز این موضوع در برهه‌ای از زمان به حدی گسترش پیدا کرده که 400 مامور در قالب «عملیات روغن طلایی» به کشف و ضبط این روغن های تقلبی پرداختند.


محققان در آمریکا 124 برند روغن زیتون را که در سراسر جهان به فروش می رسند، مورد مطالعه قرار داده و دریافتند که بیش از 70 درصد آن ها روغن زیتون خالص نبوده و حتی برخی از این برندها به طور کامل فاقد روغن زیتون طبیعی هستند.


اسامی این برندهای روغن زیتون به شرح زیر است:


کاراپلی(Carapelli)
مزتا (Mezzetta)
پامپین (Pompeian)
مازولا (MAZOLA)
پریمادونا (Primadonna)
کولاویتا (Colavita)
ساسو (Sasso)
آنتیکا بادیا (Antica Badia)
استار (star)
هول فودز (Whole Foods)
فیلیپو بریو (Felippo Berio)
سیف وی (Safeway)
کوریسلی (Coricelli)
برتولی (Bertolli)


شما می توانید روغن زیتون را که در خانه دارید با روشی خاص تست کرده و خالص بودن آن را تشخیص دهید. در این روش باید روغن زیتون را به مدت نیم ساعت در یخچال قرار دهید. اگر روغن شروع به سفت شدن کرد یا حالت یخ زدگی دانه های روغن را مشاهده کردید به این معنی است که روغن زیتون خالص است.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
چهارشنبه 29/10/1395 - 16:58
Dr.moslehi ( تعداد مطالب : 1968 ) ( تعداد نظرات : 2 )

  

 گروه های خونی,چای مناسب برای هر گروه خونی

چای مناسب برای گروه های خونی مختلف


چای به عنوان یکی از سالمترین نوشیدنی ها شناخته شده است و تاثیر آن بر اساس گروه خونی متغییر است. چایی از جمله نوشیدنی های ترک نشدنی خیلی از ماهاست. اگر می‌خواهید بدانید که چای مناسب برای گروه های خونی چیست این مطلب را دنبال کنید.

 

چای مناسب گروه خونی A
افراد با گروه خونی A افرادی عاطفی و تحلیل گر هستند که زیاد در معرض استرس قرار می‌گیرند. برای این افراد ترکیبی از گل یاس، چای سبز،گل همیشه بهار و آویشن فوق العاده خواهد بود. تا هم استرس کمتری داشته باشند و هم آرامش بیشتری بگیرند.

 

چای مناسب گروه خونی B
افراد با گروه خونی B متابولیسم کم کاری دارند. بیماری های خود ایمنی، چاقی و اضطراب از جمله بیماریهای آنهاست. این افراد لازم است چای سبز تازه بدون هیچ افزوده ای بنوشند تا متابولیسم را افزایش دهند و یا چای ساده سیاه بدون هیچ قندی مصرف کنند.

 

چای مناسب گروه خونی AB
گروه خونی AB افرادی هستند درونگرا و با بصیرت، به همین دلیل خیلی استرس ندارند. میل جنسی این افراد کمتر است، به همین منظور انواع چای سبز با ترکیب نعناع و پونه، چوب صندل، گزنه برای این افراد مناسب است،آنچه که به شدت توصیه می‌شود ترکیب چای سبز و نعنا است که برای آنها بسیار مفید واقع می‌شود.

 

چای مناسب گروه خونی O
این افراد باید از مصرف نوشیدن شیر و گلوتن خودداری کنند. حتی اگر هیچ استرسی نداشته باشند اسید معده آنها به شدت در طول زندگی آزارشان می‌دهد. چای سبز سنجا و زنجبیل برای این افراد فوق العاده است، این افراد برای اینکه سیستم گوارشی خود را تقویت کنند همیشه در چایشان زنجبیل داشته باشند.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
چهارشنبه 29/10/1395 - 16:56
  • تعداد رکورد ها : 625099