آزمون فراگیر كارشناسی و كارشناسی ارشد
توسط : rohi1346
فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه 23 دی در 2 نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود.

عبدالله معتمدی در گفت‌وگو با مهر اضافه كرد: در مقطع كارشناسی ارشد 190 هزار نفر، در مقطع كارشناسی 130 هزار نفر و در مقطع كاردانی به كارشناسی 15 هزار نفر برای شركت در دوره‌های فراگیر پیام نور ثبت‌نام كرده‌اند.

وی گفت: در هر رشته محل در مقطع كارشناسی 30 تا 50 نفر و در هر رشته محل در مقطع كارشناسی ارشد به این ترتیب پذیرش انجام می‌شود كه 15 نفر در پژوهشی و 15 نفر در آموزش محور، دانشجوی فراگیر پیام نور می‌شوند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور تأكید كرد: برای 2 مقطع كارشناسی و كارشناسی ارشد ظرفیت اعلام شده بیشتر از تعداد شركت كنندگان است و از این نظر مشكل كمبود ظرفیت نداریم.

به گفته معتمدی در صورتی كه داوطلبان در هر كدام از 2 مقطع كارشناسی و كارشناسی ارشد كف نمره را كسب كنند، پذیرفته می‌شوند، هرچند در كارشناسی ارشد ظرفیت پذیرش محدودتر است.

وی تأكید كرد: در مقطع كارشناسی ناپیوسته نیز داوطلبان هیچ‌گونه نگرانی از بابت ظرفیت پذیرش نداشته باشند، زیرا همانند 2 مقطع كارشناسی و كارشناسی ارشد ظرفیت بیشتر از تعداد داوطلبان است. نیمی از داوطلبان مقطع كارشناسی ناپیوسته از طریق كنكور فراگیر و نیمی از طریق كنكور سراسری تأمین می‌شوند.

معاون دانشگاه پیام نور با اشاره به زمان برگزاری هر سه آزمون فراگیر این دانشگاه خاطرنشان كرد: آزمون‌های فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه 23 دی برگزار می‌شود.

وی افزود: در نوبت صبح، آزمون مقطع كارشناسی و در نوبت بعدازظهر، آزمون مقاطع كارشناسی ارشد و كارشناسی ناپیوسته برگزار می‌شود.

دوشنبه 19/10/1390 - 21:0
پسندیدم 0
UserName