کالابرگ رسما به تاریخ پیوست
توسط : rohi1346

 

 

تبیان زنجان www.tebyan-zn.ir

 

قائم مقام وزیر و معاون توسعه مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: دیگر چیزی به نام بسیج اقتصادی نداریم و از این پس نیروهای این بخش به وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت اضافه می‌شوند و ردیف بودجه این بخش نیز به این وزارتخانه منتقل خواهد شد.

 

به گزارش ایسنا، فریدون احمدی اظهار کرد: طبق ساختار بسیج اقتصادی هنگامی که کالابرگی وجود نداشته باشد، کار این سازمان به اتمام رسیده است.

او ادامه داد: از سال گذشته هم به دنبال این موضوع بودیم چراکه نظام کالابرگی در حال جمع‌آوری بود و اگر هم در ساختار جدید بخواهند کمکی بدهند، در قالب جدید خواهد بود.

وی ادامه داد: ‌ستاد بسیج اقتصادی در سال ۹۰ ردیف بودجه مستقلی داشت اما برای سال ۹۱ کل ردیف بودجه بسیج اقتصادی را برداشته‌ایم و بودجه آن را به اعتبار وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهیم داد.

احمدی  اضافه کرد: نیروهای این بخش نیز در معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا بخش‌های دیگر این وزارتخانه مشغول به کار می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که برای نیروهایی که بخواهند از این بخش بازخرید شوند، امتیاز ویژه‌ای لحاظ کنیم. در این مورد خواسته‌ایم که بعد از فروش اموال و دارایی‌ها، اختیار ویژه داده شود که بتوان مزایای بیش‌تری به افرادی که بازخرید می‌شوند داد.... / خبر گزاری : afkarnews

دوشنبه 19/10/1390 - 20:56
پسندیدم 0
UserName