پخش مستقیم مراسم شبهای ماه مبارک
توسط : اشرفی 1

پخش مستقیم مراسم شبهای ماه مبارک در سایت اینترنتی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام

پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السلام:

همزمان با برگزاری مراسم "رمضان با قرآن"، این مراسم پر فیض و معنوی در سایت اینترنتی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام به صورت پخش مستقیم، قابل مشاهده است.
به گزارش روابط عمومی آستان مقّدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام، علاقمندان برای ملاحظه این برنامه می توانند به سایت اینترنتی آستان مقدس به آدرس
www.abdulazim.com مراجعه کنند.
از سوی سایت اینترنتی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه السلام در این شبها مسابقه ای فرهنگی نیز برای کاربران اینترنتی برگزار می شود که در آن، هر شب به دو نفر از افراد برگزیده هدایای متبرکه آستان مقدّس، اهداء خواهد شد.
مراسم" رمضان با قرآن " هر شب، با حضور جمع کثیری از زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم الحسنی در مصلّای بزرگ ری برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی آستان مقّدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام، در این مراسم که از سه شنبه 12 شهریور ماه تا پایان ماه مبارک رمضان، هر شب از ساعت 20 و 50 دقیقه در مصلای بزرگ ری برگزار می شود، چهره های قرآنی، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و سخنوران دینی اجرای برنامه خواهند داشت.
آیات و حجج اسلام آقایان ممدوحی، معین شیرازی و قرنی به ترتیب سخنرانان دهه های اول تا سوم ماه مبارک رمضان در مراسم مزبور خواهند بود.

http://www.abdulazim.com/PERSIANnet/viewnews.aspx?newsid="1125
 

سه شنبه 19/6/1387 - 11:52
پسندیدم 0
UserName