• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1695
 • پنج شنبه 1383/8/28
 • تاريخ :

همراه با ملی پوشان فوتسال ایران در جام جهانی

وحید شمسایی: در گروه مرگ قرار داریموحید شمسایی: در گروه مرگ قرار داریم

تیم ملی فوتسال ایران امشب تهران را به مقصد چین تایپه ترك می كند تا در مسابقات جام جهانی 2004 فوتسال،در چین تایپه شركت كند.

وحید شمسایی مهاجم تیم ملی فوتسال ایران در خصوص این رقابت ها گفت: در گروه دشواری قرار داریم و برای صعود كار سختی را در پیش خواهیم داشت، سه تیم مطرح دنیا در گروه ما قرار دارند و در اولین بازی باید به مصاف پرتغال برویم.

وی افزود: تیم ما تلفیقی از جوانی و تجربه است، امیدواریم كه بتوانیم در دیدار اول با پرتغال نتیجه خوبی را كسب كنیم تا در ادامه با روحیه مسابقات را پیگیری كنیم.

وی افزود: صحبت های مربی پرتغال نشان می دهد كه آنها ما را دست كم گرفته اند و این موضوع به نفع ما خواهد بود، اما نباید این مساله ما را وارد حاشیه كند، چرا كه ایران در گروه مرگ قرار دارد.


كاپیتان تیم ملی: با تمام بازیكنان هماهنگ شده‌ام

كاپیتان تیم ملی فوتسال ایران بازی برابر پرتغال را مهم‌ترین بازی ایران در دور اول رقابت‌های جام جهانی تایوان دانست.

محمدرضا حیدریان پیش از عزیمت تیم ملی فوتسال به تایوان داظهار داشت: در رقابت‌هایی مانند جام جهانی نخستین بازی هر تیم از اهمیت زیادی برخوردار است و با توجه به این كه پرتغال نیز یكی از تیم‌های قدرتمند جهان به شمار می‌رود. بازی نخست ما برابر این تیم دارای جایگاه ویژه‌ای است زیرا موفقیت در این دیدار تاثیر بسیاری در افزایش روحیه برای ادامه‌ی راه تیم ملی ایران دارد.

وی افزود: علاوه بر پرتغال، آرژانتین نیز تیم خوبی است و به همان میزان كه ما از آنها شناخت داریم آنها نیز از تیم ایران اطلاعات دارند، رویارویی با این تیم نیز بسیار مهم و سخت خواهد بود. با این وجود در صورت پیروزی برابر پرتغال در دیدار برابر آرژانتین نیز شانس ما برای موفقیت بالاتر می‌رود.

حیدریان در ادامه با اشاره به این كه تیم ملی فوتسال ایران تلفیقی از بازیكنان با تجربه و جوان است ابراز امیدواری كرد، این تركیب بتواند در جام جهانی موثر ظاهر شود و نتایج خوب و قابل قبولی بگیرد.

وی در مورد میزان هماهنگی خود با سایر نفرات تیم ملی نیز تاكید كرد: زمانی كه از ایتالیا به اردوی تیم ملی در كیش ملحق شدم مقداری با تیم ناهماهنگ بودم اما در جریان تمرینات اردوی كیش این مشكل برطرف شد و در حال حاضر با كلیه‌ی نفرات آشنایی و هماهنگی خوبی دارم. تیم نیز از این نظر در شرایط مساعدی قرار دارد.

حیدریان در پایان از برزیل و اوكراین به عنوان دیگر رقیبان مهم ایران در جام جهانی تایوان یاد كرد و گفت: در صورت صعود از مرحله‌ی گروهی كار دشواری برابر این تیم‌ها پیش رو داریم، اما صعود از دور مقدماتی باعث می‌شود تا با روحیه و انگیزه بسیار خوبی به مصاف حریفان برویم و شانس ما برای حضور در جمع تیم‌های مرحله‌ی نیمه پایانی بسیار بالا می‌رود.


ناصری:امیدوارم سنگربان خوبی باشم

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال قول داد كه سنگربان خوبی برای تیم كشورمان در رقابت‌های جام جهانی باشد.

رضا ناصری گفت: در صورتی كه به صلاحدید مربیان درون دروازه تیم ملی قرار بگیرم، قول می‌دهم با تمام وجود از آن دفاع كنم تا بتوانیم نتیجه‌ی خوبی را كسب كنیم.

وی اضافه كرد: ما طی چند سال گذشته، تمرینات سخت و منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم، بازیكنان و كادر فنی نیز با تمام وجود برای تیم كار كرده‌اند و باید در این مسابقات ثمره‌ی این زحمت را ببینیم.

ناصری با اشاره به شرایط آمادگی تیم افزود: بازیكنان از نظر روحی و جسمانی به شرایط آمادگی خوبی نزدیك شده‌اند. به نظر من تا 5 روز آینده می‌توانند خود را به شرایط آمادگی مطلوب برای مسابقات سخت جام جهانی برسانند.

وی با اشاره به مرحله‌ی گروهی جام جهانی گفت: تیم ملی ایران با تیم‌های سختی هم‌گروه شده است؛ نباید بگوییم چون در مرحله‌ی سختی قرار داریم، امیدی نداریم. این كاملا اشتباه است، زیرا در این گروه سخت، شانس‌ها به صورت مساوی بین تیم‌ها تقسیم شده است. تیم ما باید در ابتدا به فكر صعود از مرحله‌ی اول باشد، زیرا با بالا رفتن از این گروه می‌توان به كسب مقام خوبی امیدوار شد.


داداشی:ایران باید به جایگاه واقعی خود برسد

بازیكن تیم مل فوتسال ایران گفت: اگر دیدار‌های تداركاتی بیشتری ترتیب داده می‌شد، بازیكنان هماهنگ‌تر و آماده‌تر راهی جام جهانی می‌شدند.

سیامك داداشی با بیان این مطلب افزود: در این مدت، بازیكنان با حضور منظم در تمرینات خیلی هماهنگ شده‌اند و تمام مسوولین را به موفقیت امیدوار كرده‌اند.

ملی‌پوش فوتسال در مورد تیم‌های هم گروه ایران در مسابقات تایوان گفت: جام جهانی بالاترین سطح مسابقات فوتسال است و در این مسابقات هیچ تیمی ضعیف و زنگ تفریح نیست.

داداشی اضافه كرد: در مرحله‌ی گروهی، آرژانتین حریف اصلی ما است ولی نباید از پرتغال و كوبا نیز غافل شد، زیرا آنها نیز در قاره‌های خود جزو بهترین تیم‌ها هستند و خود را برای این مسابقات آماده كرده‌اند.

وی با اشاره به اردوی كیش اظهار داشت: با توجه به این كه در ماه رمضان، بازیكنان روزه‌دار بودند و با همین شرایط تمرین می‌كردند تیم دچار ضعف بدنی می‌شد. این اردوی در هماهنگی تیمی خیلی موثر و مفید بود و بازیكنان توانستند كارهای تاكتیكی خود را مرور كنند و این اردو به نظر من یكی از بهترین اردوهای تیم ملی بود.

داداشی در خاتمه اضافه كرد: بازیكنان تیم هم قسم شده‌اند كه با تمام وجود در مقابل حریفان خود ظاهر شوند و ناكامی تیم ملی را در 2 دوره گذشته جبران كنند و ایران را به جایگاه واقعی خود در فوتسال جهان برسانند.


درودگر: صددرصد در جمع چهار تیم برتر جام جهانی هستیم!

مدیر تیم ملی فوتسال حضور ایران را در جمع چهار تیم مرحله‌ی پایانی جام جهانی 2004 تایوان قطعی دانست.

صادق درودگر اظهار كرد: تیم ملی فوتسال ایران در شرایط آرمانی قرار دارد و بی‌تردید از گروه خود به عنوان تیم اول صعود می‌كند و در نهایت در جمع چهار تیم مرحله‌ی نیمه پایانی قرار خواهیم گرفت.

وی افزود: بهترین شرایط و تداركات برای بازیكنان تیم ملی فوتسال ایران در نظر گرفته شده و كلیه‌ی نیازهای آنان فراهم شده است تا بتوانند در رقابت‌های جام جهانی موفق عمل كنند.

مدیر تیم ملی فوتسال در ادامه با ابراز رضایت از اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال در كیش تصریح كرد: در حال حاضر بدن‌های بازیكنان به طور كامل با شرایط تایوان تطبیق پیدا كرده و آمادگی و روحیه‌ی آنها نیز تا چندین برابر افزایش یافته است؛ در تایوان نیز دو بازی تداركاتی برای تیم ملی فوتسال كشورمان در نظر گرفته‌ایم تا آنها بازی‌های خود را با آمادگی كامل برگزار كنند و با توجه به این كه تیم ایران در بهترین شرایط قرار دارد نسبت به موفقیت در جام جهانی مطمئن هستیم.


مربی تیم ملی فوتسال: به جای زارع از محمد هاشم زاده استفاده می‌كنیم

مربی تیم ملی فوتسال با اشاره به شرایط بازیكنان تیم گفت: بازیكنان حدود 90 درصد آماده هستند و در مسابقات به آمادگی مطلوب می‌رسند.

محمود خوراكچی اظهار داشت: اگر آنها از هم اكنون بخواهند به شرایط كامل آمادگی برسند، در مسابقات سختی مثل جام جهانی دچار ضعف بدنی می‌شوند.

وی افزود: اردوی دوم كیش كه در چند سال اخیر یكی از بهترین اردوهای تیم ملی بود از نظر روحی و روانی تاثیر خوبی بر بازیكنان داشت، همچنین در این اردو كادر فنی به برنامه‌های مد نظر خود دست یافتند.

خوراكچی با اشاره به تمرینات سخت تیم ملی در چند سال گذشته گفت: بازیكنان و كادر فنی تیم در چهار سال گذشته تمرینات سخت و منظم را با تمام وجود انجام دادند و امیدواریم در جام جهانی بتوانیم ثمره آن را ببینیم.

مربی تیم ملی در مورد گروه چهارم جام جهانی اظهار داشت: تیم ملی در گروه سختی قرار گرفته است و به نظر من مربیان و بازیكنان تیم ملی باید خود را با شرایط سخت وفق دهند و تمام تلاش خود را انجام دهند تا بتوانیم در جام جهانی موفق شویم. بازیكنان برای بازی در مقابل حریفان لحظه شماری می‌كنند.

وی افزود: بازی در مقابل هر تیمی شرایط خاص خود را دارد و به نظر من مساله‌ی اصلی برای ما صعود از مرحله‌ی گروهی است، اگر در این مرحله موفق شویم، می‌توان به كسب مقام خوبی امیدوار شد و همه این‌ها منوط به صعود از مرحله‌ی اول است.

خوراكچی در مورد غیبت محسن زارع در مسابقات گفت: او یكی از بهترین بازیكنان تیم ملی بود و روی این بازیكن سرمایه‌گذاری‌های فراوانی شده بود. غیبت وی از نظر فنی و روحی روی بازیكنان دیگر تاثیر شدیدی گذاشته بود.

وی افزود: به جای زارع از محمد هاشم زاده استفاده كنیم و بازیكنان قول داده‌اند با تمام تلاش، جای خالی وی را پر كنند تا بتوان به نتیجه مورد نظر دست یافت.

UserName