• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1037
 • يکشنبه 1383/8/17
 • تاريخ :

یک ستاره فوتبال در دادسرا


چند روز پیش یک بازیکن بسیار سرشناس در دادگاه یکی از شهرهای توابع تهران دیده شد! از قرار معلوم مامورین نیروی انتظامی با تفتیشی که از اتومبیل شیک او به عمل می آورند متوجه داروهای نیروزا در صندوق عقب اتومبیل این توپچی می شوند و پس از بررسیهای بسیار مشخص می شود داروهای نیروزای این فوتبالیست که در تهران فروشگاه ورزشی هم دارد تاریخ مصرفش گذشته بوده و به همین دلیل کار به جاهای باریک کشیده می شود و پرس و جو از این آقای سرشناس که ادعا می کند خیلی پرسپولیسی است( هر چند الان در پرسپولیس نیست) توسط آقای قاضی مربوطه آغاز می شود. جالب این که فوتبالیست مورد نظر ما از بس محبوب بوده در دادگاه کرج( آنهایی که شاکی با جرمی مرتکب شده بودند) برای گرفتن امضای یادگاری به صف ایستاده بودند. لطفاً از ما نخواهید نام این فوتبالیست را افشا کنیم! البته در نظرداریم وقتی موضوع را خوب بررسی کردیم آن وقت واضح تر خبر تکمیلی اش را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. فقط بدانید او بسیار معروف است اما زیاد محبوب نیست!

توضیح: البته این" دسته گل" اول این " گل پسر" نیست و قبل از این شاهکار،چندی قبل دسته گل بزرگ تری به آب داده بود!


دایی: بله، به دادسرا می روم

ولی برای شکایت از آن روزنامه

چهارشنبه شب شیشه های مغازه علی دایی را در شهرک شکستند. این گروه به سرعت از محل متواری شدند و هیچ کس نتوانست هویت آنها را شناسایی کند!

این شایعه جمعه عصر در حال پخش شدن بود که علی دایی با تکذیب آن به همه چیز پایان داد:

"نه... اصلاً چنین چیزی نبوده و از این اتفاق خبر ندارم... صبر کنید تا ببینید چه بلایی سر حاشیه سازان درمی آورم... توی همین هفته با افرادی که از خودشان خبر می سازند، برخورد می کنم."

به نظر می رسد علی دایی دوباره از دست روزنامه ها- البته یک روزنامه- دل پری دارد و به زودی باید شاهد یک جدل شدیدتر باشیم. چند روز پیش یکی از روزنامه ها بدون اشاره به نام علی دایی نوشته بود: بازیکن تیم ملی را با داروهای نیروزا گرفته اند و او به این دلیل در داسرا دیده شده. علی دایی باز هم این قضیه را تکذیب می کند:" هر کسی چنین چیزی گفته و نوشته باید پاسخگو باشد، البته می دانم که جرأت ندارند اسم مرا بنویسند."

دایی این دفعه بیش از گذشته شاکی به نظر می رسد و قصد دارد از طریق مراجع قانونی پیگیر ماجرا شود" همین شنبه( امروز) به دادسرا می روم و از دستشان شکایت می کنم... من اگر در روزنامه آنها را نبستم، من اگر فلانی را راهی زندان نکردم... هر چقدر کوتاه می آیم پرروتر می شوند. توی همین هفته تکلیفم را با آنها روشن می کنم."

علی دایی باز هم تکذیب می کند" کدام دارو نیروزا. اگر من را گرفته باشند، حتماً پرونده ای در دادگاه باید باشد. خب بیایند و ثابت کنند. اگر این کار را نکردند آن وقت من شاکی می شوم و پی قضیه را می گیرم. این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست." البته آن روزنامه، نامی از دایی نبرده است.

اما پیش کشیدن این ماجرا در حالی که کم کم به بازی پرسپولیس و صباباتری نزدیک می شویم شک و شبهه را بیشتر می کند. آیا مخالفان دایی از حالا، دو هفته مانده به این مسابقه جو سازی را علیه او شروع کرده اند؟

پس ماجرای آشتی کنان دایی و پروین که گفته می شد به زودی اتفاق می افتد چه بود؟ علی دایی باز هم تکذیب می کند:

" کاری به کار پرسپولیس و پروین ندارم. من بازیکن تیم صباباتری هستم و مجبورم که در تمام بازیهای این تیم بازی کنم. از آشتی هم خبری نیست چون دعوا نکردم که آشتی کنم... پس دلیلی برای این کار وجود ندارد."

اما باز هم باید بپرسیم این شایعات از کجا نشأت گرفته و این مسائل ارتباطی به بازی صبا باتری و پرسپولیس دارد یا نه؟ دایی تکذیب نمی کند:" ببینید... از روزی که من از پرسپولیس جدا شدم همین آش بود و... مگر دفعه اول است که علیه من شایعه درست می کنند. حالا هم که به بازی با پرسپولیس نزدیک شدیم، این شایعات بیشتر از قبل شده. شما شک نکنید که از فردا بیشتر هم می شود اما برایم اصلاً مهم نیست. من به موقع و داخل زمین همیشه جواب مخالفان را داده ام و مثل بعضی ها حرف نمی زنم."

هنوز دو هفته تا بازی صباباتری و پرسپولیس مانده و حرف و حدیثها در حالی شنیده می شود که این هفته صبا با پاس و پرسپولیس با استقلال اهواز به طور همزمان بازی می کنند تا لااقل خیال دایی راحت باشد که در ورزشگاه اکباتان پرسپولیسی های پاس نما را نخواهید دید. اما هفته بعد پرسپولیسی ها ثابت می کنند که دایی را دوست دارند یا خیر. خود دایی می گوید:" مرا دوست دارند، مگر یک گروه خاص که می شناسمشان."

UserName