• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه
  • تعداد بازديد :
  • 15653
  • سه شنبه 23/7/1387
  • تاريخ :

برنامه کامل مسابقات لیگ برتر والیبال

لیگ والیبال از نگاه دوربین

بیست و دومین دوره مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاههای كشور تحت عنوان جام (نوآوری و شكوفایی) با حضور 13 تیم از روز چهارشنبه اول آبان آغاز خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی تبیان ؛ در مسابقات امسال تیمهای پیکان ، سایپا ، فولاد ارومیه، دانشگاه آزاد ، شهرداری همدان، استقلال گنبد، داماش گیلان، پتروشیمی بندر امام ، بیم مازندران، گل گهر سیرجان، بانک صادرات ایران (مشهد) ، برق کرمان وسنگ آهن بافق یزد حضور خواهند داشت و برای کسب مقام قهرمانی لیگ والیبال امسال با هم به رقابت خواهند پرداخت. برنامه کامل مرحله رفت این رقابتها به شرح زیر است:

هفته اول (چهارشنبه اول آبان)

*فولاد ارومیه - بیم مازندران

*شهرداری همدان - پیکان

*سایپا - گل گهر سیرجان

*استقلال گنبد- بانک صادرات ایران

*داماش گیلان - برق کرمان

یکشنبه 5 آبان

*پتروشیمی بندر امام - سنگ آهن بافق یزد

تیم دانشگاه آزاد درهفته نخست استراحت خواهد داشت.

هفته دوم (چهارشنبه 8 آبان)

*فولاد ارومیه - پتروشیمی بندر امام

*داماش گیلان - سایپا

*بیم مازندران - شهرداری همدان

*دانشگاه ازاد - بانک صادرات ایران

*پیکان - گل گهر سیرجان

پنجشنبه 9 آبان

*سنگ آهن بافق - استقلال گنبد

تیم برق کرمان درهفته دوم استراحت خواهد داشت.

هفته سوم (یکشنبه 12 آبان)

*پتروشیمی بندر امام - بیم مازندران

*گل گهر سیرجان - شهرداری همدان

*استقلال گنبد - فولاد ارومیه

*بانک صادرات ایران - برق کرمان

*پیکان - داماش گیلان

*سنگ آهن بافق یزد- دانشگاه آزاد

*سایپا - ارتعاشات صنعتی

هفته چهارم (چهارشنبه 15 آبان)

*بیم مازندران - گل گهر سیرجان

*پتروشیمی بندر امام - استقلال گنبد

*شهرداری همدان - داماش گیلان

*برق کرمان - سنگ آهن بافق یزد

*دانشگاه آزاد - فولاد ارومیه

*سایپا - بانک صادرات ایران

یکشنبه 19 آبان (بازی عقب افتاده)

 * ارتعاشات صنعتی - پیکان

لیگ والیبال از نگاه دوربین

هفته پنجم (چهارشنبه 22 آبان) 

*استقلال گنبد- بیم مازندران

*داماش گیلان - گل گهر سیرجان

*سنگ آهن بافق یزد- سایپا

*فولاد ارومیه - برق کرمان

*پتروشیمی بندر امام - دانشگاه آزاد

*پیکان - بانک صادرات ایران

*شهرداری همدان -ارتعاشات صنعتی

هفته ششم  (یکشنبه 26 آبان)

*بیم مازندران - داماش گیلان

*برق کرمان - پتروشیمی بندر امام

*بانک صادرات ایران - شهرداری همدان

*سنگ آهن بافق یزد- پیکان

*دانشگاه آزاد - استقلال گنبد

*سایپا - فولاد ارومیه

* گل گهرسیرجان - ارتعاشات صنعتی

هفته هفتم (چهارشنبه 29 آبان)

*استقلال گنبد- برق کرمان

*بانک صادرات ایران - گل گهر سیرجان

*شهرداری همدان - سنگ آهن بافق یزد

*پتروشیمی بندرامام - سایپا

*دانشگاه آزاد - بیم مازندران

*پیکان - فولاد ارومیه

*داماش گیلان - ارتعاشات صنعتی

هفته هشتم (چهارشنبه 6 آذر)

*داماش گیلان - بانک صادرات ایران

*گل گهر سیرجان - سنگ آهن بافق یزد

*فولاد ارومیه - شهرداری همدان

*برق کرمان - دانشگاه آزاد

*پتروشیمی بندر امام - پیکان

*سایپا - استقلال گنبد

* بیم مازندران - ارتعاشات صنعتی

برنامه کامل مسابقات لیگ برتر والیبال

هفته نهم  (یکشنبه 10 آذر)

*بیم مازندران - برق کرمان

*سنگ آهن بافق یزد- داماش گیلان

*گل گهر سیرجان - فولاد ارومیه

*شهرداری همدان - پتروشیمی بندر امام

*پیکان - استقلال گنبد

*دانشگاه آزاد - سایپا

* بانک صادرات ایران - ارتعاشات صنعتی

هفته دهم  (چهارشنبه 13 آذر)

*بانک صادرات ایران - بیم مازندران

*برق کرمان - سایپا

*داماش گیلان - فولاد ارومیه

*استقلال گنبد - شهرداری همدان

*پتروشیمی بندر امام - گل گهر سیرجان

*پیکان - دانشگاه آزاد

* سنگ آهن بافق یزد - ارتعاشات صنعتی

هفته یازدهم (چهارشنبه 20آذر)

*سنگ آهن بافق یزد - بانک صادرات ایران

*داماش گیلان - پتروشیمی بندر امام

*شهرداری همدان - دانشگاه آزاد

*پیکان - برق کرمان

*سایپا - بیم مازندران

جمعه 22 آذر

*گل گهر سیرجان - استقلال گنبد

* فولاد ارومیه -ارتعاشات صنعتی

مسابقات والیبال

هفته دوازدهم  (یکشنبه 24 آذر)

*بیم مازندران - پیکان تهران

*فولاد ارومیه - سنگ آهن بافق یزد

*بانک صادرات ایران - پتروشیمی بندر امام

*برق کرمان - گل گهر سیرجان

*شهرداری همدان - سایپا

*دانشگاه آزاد - داماش گیلان

استقلال گنبد - ارتعاشات صنعتی

هفته سیزدهم و پایانی مرحله رفت (چهارشنبه 27 آذر) 

*بانک صادرات ایران - فولاد ارومیه

*برق کرمان - شهرداری همدان

*سنگ آهن بافق یزد- بیم مازندران

*استقلال گنبد - داماش گیلان

*گل گهر سیرجان - دانشگاه آزاد 

*پیکان - سایپا

*پتروشیمی بندرامام - ارتعاشات صنعتی

لازم به ذکر است که به غیر از بازیهای تیم ارتعاشات صنعتی اسامی تیمهای میزبان اول آمده است.

UserName