• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1188
 • دوشنبه 1382/11/27
 • تاريخ :

ساكت

:

مسابقات سودی برای باشگاه ندارد

بازی اول، نردبان ترقی است

مدیر عامل باشگاه سپاهان از تایید میزبانی اصفهان از سوی نمایندگان و داوران، خبر داد و گفت: سازماندهی مناسب و انگیزه‌ی بالا در تك تك اعضای ستادبرگزار كننده، میزبانی مناسب مسابقات را فراهم كرد.  

محمدرضا ساكت اظهار داشت: باشگاه سپاهان برای میزبانی‌های آینده‌، به تكمیل استادیوم نقش جهان نیاز دارد. بر همین اساس همكاری‌های سازمان برنامه و بودجه و سازمان تربیت بدنی این مشكل را حل خواهد كرد.

وی عواید حاصل از بلیط فروشی دیدار تیم‌های سپاهان و نفتچی را 5 میلیون و 920 هزار تومان اعلام كرد و گفت: هزینه‌های این مسابقات هنوز برآوردنشده و تا كنون تنها عواید این بازی‌ها، مبلغی است كه از بلیط فروشی كسب شده است، با توجه به هزینه‌های سنگین آماده‌سازی فضای استادیوم، سودی عاید باشگاه نمی‌شود، البته امید مسوولان به كسب مقام قهرمانی و استفاده از جایزه‌ی آن، برای حل مشكلات می‌باشد.

ساكت، با یادآوری همكاری استانداری، فرمانداری، شهرداری اصفهان، نیروی انتظامی و سایرعوامل از حمایت‌های مسوولان استان اصفهان، تربیت بدنی، هیات فوتبال و پرسنل نقش جهان، قدردانی كرد و افزود: مدیریت باشگاه پیام تشكری را برای مطبوعات، عكاسان، خبرنگاران، رییس فدراسیون فوتبال، روابط عمومی و بین‌الملل فدراسیون، مجمع سازمان لیگ و مربیان تیم ملی ارسال خواهد كرد.

وی در پایان با اظهار رضایت از عملكرد بازیكنان و كادر فنی، تصریح كرد: تیم سپاهان قدم نخست را محكم برداشت ولی نباید با كسب این نتیجه مغرور شویم و باید با انگیزه‌ی بیشتری در فكر كسب امتیازهای بعدی باشیم. مطمئنا این بازی نردبان ترقی تیم خواهد بود.

كفعمی:

آرمناك، از نوادر بودI TC

فشارها خارج از توان ما بود

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان، برگزاری نخستین میزبانی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را موفقیت‌آمیز دانست و گفت: فشارهایی كه قبل از مسابقه بر تیم وارد شد، خارج از توان ما بود.

فشارهای جانبی كه بر دوش باشگاه ذوب آهن وارد شد، به مراتب بیش از تیم سپاهان بود، چرا كه تذكرات و سختگیری‌های ناظر مسابقه قبلی(سپاهان و نفتچی) متوجه مسوولان ذوب آهن شد.

كفعمی با اشاره به كسب تجربه‌ی نخست این باشگاه در برگزاری مسابقات لیگ فوتبال قهرمانان آسیا، خاطر نشان كرد: ستاد برگزاری این مسابقات با استفاده از تجربه‌های سایرین، باتمام توان میزبانی مناسبی را تجربه كرد. البته فشارهای شب قبل از مسابقه مقابل تیم پاختاكور، تاثیر زیادی بر مسوولان باشگاه داشت چرا كه گذر نامه‌ی دو تن از بازیكنان تیم در فدراسیون باقی مانده بود و این موضوع تا شب قبل از مسابقه به اطلاع باشگاه نرسید و با توجه به تعطیلات چند روزه، مسوولان تیم با تلاش پی‌گیر خود مشكلات بوجود آمده را حل كردند.

،وی در موردعلت آماده نبودن كارت اجازه‌ی بازی بین‌المللی آرمناك پطروسیان، دروازه‌بان ذوب‌آهن گفت: علت آماده نبودن كارت آرمناك از مسایلی است كه هنوز هم برای مسوولان باشگاه جای ابهام و سوال دارد و از نوادر محسوب می‌شود. این مشكل با كمك فدراسیون ارمنستان و ارسال مجدد كارتی كه در سال 1996 صادر شده بود، خاتمه یافت و مسوولان تا آخرین دقایق به دنبال پی‌گیری مشكلات بوجود آمده بودند.

كفعمی با اظهار رضایت از عملكرد ستاد برگزاری و نحوه‌ی میزبانی، افزود: پیش بینی بهترین امكانات پذیرایی برای تیم میهمان، داوران وناظران و ایجاد زمینه‌های اطلاع رسانی مسابقات نشان می‌دهد كه باشگاه، میزبانی تقریبا خوبی را داشته است.

وی در ارزیابی دیدار ذوب آهن و پاختاكور، گفت: برد پر گل تیم سپاهان در روز قبل از مسابقه‌ی ذوب آهن ـ پاختاكور، توقع تماشاگران را از تیم ذوب آهن بالا برده بود و مشكلات حاشیه‌ای قبل از دیدار نیز شرایط سختی را فراهم كرده بود و با توجه به اینكه پاختاكور به عنوان قهرمان لیگ ازبكستان و تیم سوم آسیا مطرح بود، تیمی نبود كه در مقابلش ریسك كنیم، چه بسا اگر دقت كادر فنی و بازیكنان نبود، در آغاز راه با مشكل مواجه می‌شدیم.

كفعمی در مورد نارضایی تیم پاختاكور از میزبانی، اظهار داشت: مسوولان تیم پاختاكور از نتیجه‌ی بازی ناراضی بودند و بعد از واگذاری نتیجه، بهانه‌گیری می‌كردند و حتی از زمین مسابقه نیز ایراد می‌گرفتند ولی تا آنجا كه بر عهده‌ی مسوولان باشگاه بود میزبانی با كیفیت بسیار مناسبی برگزار شد و هیچ هراسی نیز از میزبانی متقابل ازبك‌ها نداریم، البته برای اطمینان بیشتر با برنامه‌ریزی مناسبی به تاشكند خواهیم رفت.

UserName