• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1800
 • چهارشنبه 1382/11/15
 • تاريخ :

اخباری از جهان فوتبال

رونالدو تا 2008 تمدید می كند

سران باشگاه رئال‌مادرید تایید كردند كه بعد از تمدید قرارداد زین الدین زیدان قصد دارند با رونالدو بر سر عقد یك قرارداد جدید مذاكره كنند.

خورخه والدانو مدیر ورزشی رئال در گفت و گو با آ. اس احتمال داد این مهاجم برزیلی تا سال 2008 در مادرید بماند.

وی گفت: بعد از زیدان نوبت رونالدو است. او دوست دارد مدت بیشتری را در رئال‌مادرید حضور داشته باشد. قرارداد او تا ژوئن 2006 اعتبار دارد و چنانچه اتفاق خاصی روی ندهد، رونی تا 32 سالگی پیراهن شماره 9 رئال را می پوشد. ما قصد نداریم بازیكنان بزرگی نظیر زیدان و رونالدو را به این راحتی از دست بدهیم.

دل پیه رو محبوب ترین بازیكن یوونتوس

بوفون بهترین بازیكن

آلساندرو دل پیه رو برای چندمین سال پیاپی عنوان محبوبترین بازیكن سال یوونتوس را به خود اختصاص داد.

كاپیتان ارزشمند بیانكونری های تورین همانند سال های قبل در رده نخست محبوبترین بازیكنان قرار گرفت. اما عنوان بهترین بازیكن را تقدیم جان لوئیجی بوفون كرد. به نقل از وب سایت یوونتوس بیش از 85 درصد طرفداران یووه عقیده داشتند بوفون در سال 2003 كارنامه ای بسیار درخشان تر از دل پیرو داشته است اما آنها همچنان الكس را از نظر محبوبیت در انتخاب اول خود قرار دادند. بوفون در سال 2002 نیز با فاصله كمتری از دل پیه رو عنوان بهترین بازیكن سال یوونتوس را از دست داد، اما كارنامه قابل قبول او در سال 2003 و خیره شدن چشم های مدیران تیم از عملكرد او موجب شد، حتی لوچانو موجی مرد همه كاره یوونتوس به او رای دهد. سال 2002 دل پیه رو به عنوان بهترین و محبوبترین بازیكن این باشگاه شناخته شده بود.

موراتی: منتظر استام باشید

ماسیمو موراتی مالك باشگاه اینتر با ابراز رضایت از خرید دژان استانكوویچ اذعان كرد كه هواداران نراتزوری باید در انتظار یاپ استام باشند.

رییس سابق اینتر در گفت و گو با روزنامه گاتزتا دلو اسپورت گفت: من كاملاً از حضور استانكوویچ خوشحالم. اما هنوز ماموریتمان به پایان نرسیده است. به نظرم زمانی اینتر می تواند از بابت حضور در میادین فوتبال آسوده باشد كه در تمامی خطوط بازیكنان مورد نیاز خود را داشته باشد. من تا پایان فصل تمام تلاش خود را می كنم تا این مدافع هلندی را به اینتر بیاورم. رقابت با یوونتوس و میلان سخت است، اما همانطور كه استانكوویچ را آوردیم استام را هم به اینتر می آوریم.

رضایت زاكه رونی از خرید استانكوویچ

آلبرتو زاكه رونی اولین كسی بود كه نتوانست خوشحالی خود را از آمدن دژان استانكوویچ به اینتر پنهان كند.

مربی اینتر بعد از به اتمام رسیدن مراحل انتقال این هافبك صربستانی در وب سایت اینتر گفت: خیلی خوشحال و راضی ام، زیرا به بازیكن بزرگی دسترسی پیدا كردیم. من و دژان به راحتی می توانیم در كنار هم كار كنیم و علت آن هم پرونده كاری ما در لاتزیوست. با توجه به توانایی های او باید بگویم اینتر صاحب یك هافبك قدرتمند شده كه علاوه بر بازی سازی خوب در میانه میدان به شكل زیبایی هم گل می زند. به عقیده من او در میانه زمین یك بازیكن همه كاره است و به طور حتم اینتر با وجود او و سایر بازیكنان پایان فصل را به زیبایی به پایان خواهد برد. از هم اكنون فقط برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.

مورینیو: اگر زلاتان به اندازه مسی و رونالدو پنالتی می زد شرایط فرق می کرد

مورینیو: اگر زلاتان به اندازه مسی و...

مورینیو: اگر زلاتان به اندازه مسی و رونالدو پنالتی می زد شرایط فرق می کرد
ایبراهیموویچ در کنار مسی و رونالدو

ایبراهیموویچ در کنار مسی و رونالدو

ایبراهیموویچ در کنار مسی و رونالدو
رونالدو درباره هم بازی شدن با مسی گفت

رونالدو درباره هم بازی شدن با مسی گفت

رونالدو درباره هم بازی شدن با مسی گفت
دست به دست شدن جایزه توپ طلا میان رونالدو و مسی+عکس

دست به دست شدن جایزه توپ طلا میان...

دست به دست شدن جایزه توپ طلا میان رونالدو و مسی+عکس
UserName