• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 6532
 • دوشنبه 1382/10/29
 • تاريخ :

معرفی بازی

Need For SpeedUnderground

شماره جدید بازی معروفneed for speedهم وارد بازارهای ایران و جهان شده است . البته در ایران با نام هایneed for speed 7یا 8 و در سایر كشور ها با نامneed for speed 5روانه بازار شده است .

این بازی در ایران 6 ماه زودتر از تاریخ اعلام شده وارد بازار شده و استقبال خوبی هم از طرف دوستداران مسابقات اتومبیل رانی مخصوصا بازیneed for speedشده است . این بازی  توسط شركتEAGAMES تولید شده است كه هم اكنون شما با مراجعه به سایت EAGAMES.COM می توانید تبیلیغات مربوط به این بازی را كه سرو صدای زیادی هم به پا كرده است ببینید و اما بازی:

Undergroundتمام ویژگی های اصلی بازیNFS را داراست . شما در ابتدا تنها می توانید از ماشین های ارزان قیمت استفاده كنید و با برنده شدن در مسابقات و گرفتن جایزه مسابقه به تدریج ماشین های بهتر را تجربه کنید . یک تغییر مهم این است که می توانید قطعات ماشین را تعویض کرده و به این ترتیب ما شین ایده ال خود را بسازید. می توانید قطعاتی همچون سپر , چراغ های جلو و بسیاری قطعات دیگر را جایگزین کرده و یك ماشین با سلیقه خود ( و البته متناسب با پولتان ) بسازید . 20 ماشین واقعی كلكسیون ماشین های بازی را تشكیل می دهند . در این بار سعی شده تا به جای ماشین های گران قیمت و معروف از ماشین های معمولی تر استفاده شود . خودروها محصول شرکت های میتسوبیشی , سوبارو , تویوتا و ... هستند .

اما مهمترین تغییر : لوکیشن های بازی دیگر بزرگراه ها , جاده های روستایی  با مناظر زیبا نیستند بلکه این بار بازی وارد شهر می شود ! تمام مسابقه ها در خیابان های یک شهر مجازی انجام می شوند . انجام بازی به دو صورت امکان پذیر است :

Drag Racing :  شما با چند ماشین دیگر در جاده های شهر مسابقه می دهید و باید سعی کنید زودتر به خط پایان برسید .

Street Racing : شما باید در یک مسابقه سریع بهترین راه را برای رسیدن به خط پایان و از میان ترافیک شهر پیدا کنید . می توانید از مسیر های مختلف  یا از جاده ای فرعی استفاده کنید .

البته یک حالت دیگرStory Mode است که شما در یک سلسله مسابقه شرکت کرده و پول بدست می آورید .

گرافیک بازی هم جالب توجه است . فضای بازی پس از بررسی بسیاری مکان های واقعی طراحی شده است . جزئیات بسیار دقیق اند و همه باعث می شوند تا شما احساس کنید واقعا در حال رانندگی در شب در این شهر رویایی هستید . موسیقی بازی هم بسیار عالی است و باعث هیجان انگیز تر شدن بازی می شود .

امکان بازی از طریق اینترنت برای 4 نفر وجود دارد .NFS : Underground برای دستگاه هایPlaystation 2 ,Xbox ,GameCube وGameBoy Advane هم طراحی شده است .

 از دیگر امكانات بازی امكان ساخت ما شین و جاده   می باشد كه شما می توانید با توجه به میزان پولی كه دارید قطعات ما شین را بخرید و بسازید البته امكان ساخت جاده درCDهای بازی كه در ایران است قابل انجام نیست و فاقد این امكان هستند زیرا نسخه آزمایشی بازی می باشند .

از دیگر امكانات جالب بازی وجود داشتن كوچه ها و پس كوچه ها برای میانبر زدن و جلو زدن از سایر رقبا است كه گاهی می توانید با عبور از كوچه های تنگ و باریك در مسا بقه خیلی جلو بیافتید. به همین دلیل در طول بازی باید  حواستان به این گونه راه های مخفی باشد.

این بازی با حداقل كارت گرافیكی 64 و سیستم و پردازنده پنتیومIII و 800 به بالا و رم 128 قابل اجرا می باشد.

UserName