• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 9045
 • سه شنبه 1382/10/23
 • تاريخ :

rise of nation(شكو فایی ملتها)

بازی  كه امروزبه معرفی آن می پردازیم محصول شركت مایكروسافت وBIG HUGE می باشد. اگرازطرفداران بازی های جدید و پرطرفدار هستید و به سایت هایی همچون Microsoft, a games -game spy,.. سر می زنید تا از آمار بهترین بازی های دنیا مطلع شوید ،  نام. این بازی را حتما در اول سایت در قسمت بالای صفحه دربین بازیهای برتر استراتژی مشاهده خواهید كرد.

  

این ببرنامه یك بازی استراتژی بسیار زیبا است كه در هنگام بازی از ابتدایی ترین وسایلی كه انسانها در حدود 1500 سال پیش استفاده می كردند استغاده می كنید و بعد با كشاورزی و ساخت و ساز به تكنولوژی و پیشرفت دست پیدا می كنید تاآنجا كه به بمب اتم هم دسترسی پیدا می كنید .

   

یكی از نكات جالب این بازی وجود سازمانهای جهانی مثلسازمانملل متحد -منع سلاحهای اتمی و..استكه هرچهشماپیشرفته تر می شویدآنها هم بهوجود میآیند .
یكی از خوبی های وجود این گونه سازمان ها در آن است كهآنهامانع از شكیك بمب اتم كشور های دیگر به شما می شوند و شما

 هم نباید بهآنها بمب اتم بزنید چون اگر بیش از حدود 10 بمب اتم بزنید-البته بعد از درست شدن سازمان ملل- میبازید

 .

   

البته شمانمی توانیدمانع ایجاد این سازمان ها شوید زیرااگرشمانسازید كشور های دیگر می سازند وآنها اجازه شلیك به شما را دارند

و بهتر همان است تا كشور های دیگر به تكنولوژی جدید وسازمان ملل دست پیدا نكردهاند از بمب اتمی استفاده كنید . دراین بازی با پیشرفت تكنولوژی خانه ها و شهر ها و ادم ها و حتی انواع سلاح ومهمات وتجهیزات جنگی پیشرفت میكنند وشما حتی به جایی می رسید كه هواپیمای ضدرادار و هواپیماهایی كه بمب خوشه ای می ریزند را می سازید و در طرف مقابل دشمنان شما هم مثل شما از صفر به همه چی می رسند.با توجه به اینكه ممكن استدر یك مرحله با34 ،هر چه سریعتر ساخت و ساز كنید وبه تكنولوژی جدید تر برسید احتمال برد شما زیاد تر می شود. .

 دراینبازی قسمتیوجود داردكه شما می توانیددر صورت داشتنپول كشوری را خریداری كنیدیا در مسابقههای دیگر برنده شوید.
 قوم هایی از قبیل : بربر-عرب -چینی - ژاپنی -افغان - مغول و...در این بازی وجود دارند .البته نامی از ایرانی یا پارس  یا پرشین در بین این نامها نیست كه باعث تعجب است چون در زمان قدیم ایران یكی از پیشرفته ترین كشور های دنیا بوده ولی درمیان این همه كشور اسمش وجود ندارد.

البته در صورتی كه آمر یكا راانتخاب كنیددر ضدن بمب اتم و سایر سلا حهای مرگ بارآزادید و سازمان مللنیز مشكلی برای شما ایجاد نمی كند .

این بازی با حدقل رم12832در بعضی مراحل به خاطر گرافیك بالای بازیكارت گرافیكی64

گرافیك بازی بسیار بالا و جالب است و این بای را می توان از شاهكار های سری بازی های استراتژی شركتمایكروسافت دانست.

از نكات جالب و قابل توجه بازی آن است كه هر كشوری كه زودتر به تمدن جدیدتر برسد و پول بیشتری داشته باشد می تواند بناهای باستانی و قدیمی را بسازد و تنها یك كشور می تواند یك بنا را داشته باشد و دو كشور نمی  توانند یك بنا را داشته باشند . از نكات جالب بنا و جود بنا ی سرباز است كه با ساخت این بنا در یك كشور در آن  كشور سربازی اجباری  می شود و در جنگ نیرو به صورت رایگان در اختیارش قرار می گیرد.

درضمن از امكانات این بازی این است كه شما با وصل شدن به سایتmicrosoftمی توانید ورژن های جدید بازی  را دانلود كنید كه متاسفانه با سرعت پایین اینترنت در ایران ممكن است حدود 1 هفته طول بكشد تا ما ورژن 300  مگابایتی بازی را دانلود نماییم.

اگر از دوست داران بازی های استراتژی و فتح كشور ها و كلاً  یك بازی جذاب كه با تمام امكانات و سلاح های جدید و فوق پیشرفته به جنگ با كشورها بپردازید این بازی را به شما پیشنهاد می كنیم.
این مطلب را آقای مرتضی زارع برای ما ارسال كرده اند.

UserName