• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 844
  • شنبه 1386/7/14
  • تاريخ :

برانکو آژاکس را حذف کرد

برانکو آژاکس را حذف کرد

دیدارهای برگشت دور سوم از رقابت های جام یوفا درشب های سه شنبه و پنجشنبه هفته گذشته با برگزاری 39 دیدار پیگیری شد که دریکی از مهمترین دیدارهای برگزارشده تیم دیناموزاگرب که هدایت آن را برانکو ایوانکوویچ برعهده دارد، موفق شد با توجه به قانون گل زده در زمین حریف، آژاکس آمستردام را از گردونه این رقابت ها حذف کند.

در این دیدار که در ورزشگاه آمستردام آره نا برگزار شد، شاگردان برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان موفق شد در وقت های قانونی مسابقه با گل دقیقه 34 مودریچ از روی نقطه پنالتی، میزان خود را شکست دهد تا 2 وقت 15 دقیقه اضافی تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعد را مشخص کند.

برانکو آژاکس را حذف کرد

در وقت های اضافی ابتدا ماندزوکیچ در دقایق (94) و (96) برای دیناموزاگرب و سپس هونترال در دقایق (101) و (120) برای آژاکس گلزنی کردند تا در نهایت دیناموزاگرب با نتیجه 3 بر 2 برابر میزبان خود آژاکس به پیروزی دست یابد و به لطف گلزنی در خانه حریف به مرحله بعد صعود کند.

از نکات جالب توجه دیگر این مسابقات می توان به حذف تیم های بلکبرن انگلیس، امپولی و پالرمو ایتالیا از گردونه این رقابت ها اشاره کرد.

نتایج کامل دیدارهای برگزار شده از مرحله سوم رقابت های جام یوفا به شرح زیراست:

* لوکوموتیو مسکو روسیه 2 - میدتیلاند دانمارک صفر

در مجموع لوکوموتیو با برتری 5 بر یک به مرحله بعد راه یافت

* فیورنتینا ایتالیا یک - گرونینگن هلند یک

تیم فیورنتینا در ضربات پنالتی و با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی دست یافت

* بولتون واندرز انگلیس یک - رابوتنیکی مقدونیه صفر

بولتون در مجموع با پیروزی 2 بر یک برابر رابوتنیکی به مرحله بعد صعود کرد

* سالزبورگ اتریش یک - آاک آتن صفر

آاک آتن در مجموع با کسب پیروزی 3 بر یک برابر سالزبورگ به پیروزی دست یافت

* راپید بخارست رومانی 2- نورنبرگ آلمان 2

در مجموع 3 بر 3 – نورنبرگ به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

* متالیست اوکراین 2  - اورتون انگلیس 3

در مجموع اورتون با کسب پیروزی 4 بر 3 راهی مرحله بعد شد

* استاندارد لی یژ بلژیک یک - زنیت سنت پترزبورگ روسیه یک

زنیت در مجموع با برتری 4 بر یک به مرحله بعد صعود کرد

* یودی لیه را پرتغال 3- بایرلورکوزن آلمان 2

در مجموع بایر لورکوزن با پیروزی 5 بر 4 به مرحله بعد صعود کرد

* بوریسف بلغارستان صفر - ویارئال اسپانیا 2

ویارئال در مجموع با نتیجه 6 بر یک به پیروزی دست یافت

* گالاتاسرای ترکیه 5 - سیون سوییس یک

در مجموع گالاتاسرای با برتری 7 بر 4 به مرحله بعد صعود کرد

* ارسی اسپور ترکیه صفر - آتلتیکو مادرید اسپانیا 5

آتلتیکو در مجموع با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی دست یافت

* تامپریونایتد فنلاند یک - بوردو فرانسه یک

در مجموع بوردو با پیروزی 4 بر 3 به مرحله بعد صعود کرد

* آرتمدیا اسلواکی صفر - پاناتینایکوس یونان 3

پاناتینایکوس در مجموع با نتیجه 5 بر یک به پیروزی دست یافت

* اودنسه دانمارک صفر- اسپارتاپراگ چک صفر

اسپارتاپراگ در ضربات پنالتی و با نتیجه 4 بر 3 اودنسه را شکست داد

* زوریخ سوییس 3 - امپولی ایتالیا  صفر

در مجموع زوریخ با نتیجه 4 بر 2 پیروز شد

* پانینیوس یونان صفر - سوشو فرانسه یک

پانینیوس در مجموع 2 بر یک به پیروزی دست یافت

* راپید وین اتریش صفر  -  اندرلشت بلژیک یک

در مجموع دیدارهای رفت و برگشت اندرلشت 2 بر یک به برتری دست یافت

* آلکمار هلند صفر - پاکاس فریه را پرتغال صفر

آلکمار در مجموع یک بر صفر به پیروزی رسید

* آلبرگ دانمارک صفر - سامپدوریا ایتالیا صفر

در مجموع 2 بر 2 - آلبرگ به لطف گلزده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

* هاکن سوئد یک - اسپارتاک مسکو 3

اسپارتاک در مجموع با نتیجه 8 بر یک به پیروزی دست یافت

* براگا پرتغال 4 - هاماربی سوئد صفر

در مجموع براگا  با برتری 5 بر 2 به مرحله بعد صعود کرد

* بلکبرن انگلیس 2 - لاریسا یونان یک

لاریسا در مجموع با برتری 3 بر 2 به پیروزی دست یافت

* پالرمو ایتالیا صفر - مالدا بولسلاو چک یک

بولسلاو در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 2 پالرمو را شکست داد

* آژاکس هلند 2 - دیناموزاگرب کرواسی 3

در مجموع 3 بر 3 - دیناموزاگرب به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

* رن فرانسه یک - لوکوموتیو بلغارستان 2

رن در مجموع  با برتری 4 بر 3 به مرحله بعد صعود کرد

* بروژ بلژیک یک - بران نروژ 2

در مجموع 2 بر 2- بران به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

برانکو آژاکس را حذف کرد

* بلنسس پرتغال صفر - بایرن مونیخ آلمان 2

بایرن در مجموع با نتیجه 3 بر صفر به برتری دست یافت

* دنیپرو اوکراین یک - آبردین اسکاتلند یک

در مجموع یک بر یک - آبردین به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

* هلسینبورگ سوئد 5 - هیرن وین هلند یک

هلسینبورگ در مجموع با نتیجه 8 بر 6 به پیروزی رسید

* زسکا صوفیا بلغارستان یک - تولوز فرانسه یک

در مجموع یک بر یک - تولوز به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

* باسل سوییس 6 - اف کی سارایوو بوسنی صفر

باسل در مجموع با نتیجه 8 بر یک به پیروزی دست یافت

* والرنگا نروژ 2 - آستریا وین اتریش2

آستریا وین در مجموع 4 بر 2 به مرحله بعد صعود کرد

* آیک سوئد صفر- هاپوئل رژیم صهیونیستی یک

هاپوئل در مجموع با برتری یک بر صفر به مرحله بعد صعود کرد

* رئال زاراگوزا اسپانیا 2 - تسالونیکی یونان یک

در مجموع 2 بر 2- رئال زاراگوزا به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

* الفسبورگ سوئد صفر - دیناموبخارست رومانی  یک

در مجموع 2 بر 2 - الفسبورگ به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

* آنورسوسیس قبرس یک - تاتنهام انگلیس یک

تاتنهام در مجموع با پیروزی 7 بر 2 به مرحله بعد صعود کرد

* توئنته هلند 3 - ختافه اسپانیا 2

در مجموع 3 بر 3 - توئنته به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد

* ستاره سرخ صربستان یک - گرودژیک لهستان صفر

ستاره سرخ در مجموع 2 بر صفر به پیروزی دست یافت

 

UserName