• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1297
 • سه شنبه 1382/10/9
 • تاريخ :

اخباری از فوتبال ایران

درصورت موافقت رودی فولر

تیم ملی فوتبال آلمان به مصاف تیم ملی ایران می رود

درصورت انجام هماهنگی های لازم تیم ملی فوتبال آلمان دیداری دوستانه با تیم ملی فوتبال كشورمان برگزار خواهد كرد.

ابراهیم طالبی مربی پیشین باشگاه استقلال كه ارتباط خوبی با مدیران وباشگاههای فوتبال آلمان دارد، در تلاش است تا زمینه این دیداردوستانه را فراهم آورد.

باتوجه به اینكه بازیكنان بوندس لیگا دراین فصل درتعطیلات بسرمی برند، طالبی قصد دارد تا با رودی فولرسرمربی تیم ملی آلمان برای انجام این مسابقه هماهنگی های لازم را صورت دهد. درصورتیكه تلویزیون آلمان نیزبرای پخش این مسابقه ابرازتمایل كند، مبلغ دومیلیون یورودراختیار فدراسیون فوتبال آلمان قرارخواهد داد كه با توجه به رابطه خوب طالبی با رییس فدراسیون فوتبال آلمان این پول می تواند برای كمك به زلزله زدگان بم ودرجهت بازسازی مناطق زلزله زده دراختیارمسوولان كشورمان قرار گیرد.

از سوی كمیته جوانان فدراسیون فوتبال

مربیان جدید تیم های ملی فوتبال نوجوانان و جوانان منصوب شدند

از سوی فدراسیون فوتبال دو مربی به كادر مربیان تیم فوتبال نوجوانان و یك مربی به كادر مربیان تیم ملی جوانان منصوب شدند.

به پیشنهاد كمیته جوانان فدراسیون فوتبال طی احكام جداگانه ای "عباس چمنیان" به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان ودكتر"حمید خداداد" به عنوان مربی بدنساز تیم ملی جوانان و" سید احمد سجادی " بعنوان مربی دروازه بان های تیم ملی جوانان منصوب گردیدند.

یاد آوری می شود: آقای سجادی كماكان درسمت قبلی خود درتیم ملی بزرگسالان نیزفعالیت خواهند داشت.

از سوی كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد

محرومیت و جریمه نقدی برای سرمربی استقلال

كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای نهایی خود را درباره اظهارات امیرقلعه نوعی درباره داوری دیدار استقلال و پاس اعلام كرد.

در رای كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آمده است: به استناد بندهای ج ود ماده 12 آئین نامه انضباطی آقای امیر قلعه نوعی ازیك جلسه همراهی تیم استقلال درمسابقات لیگ برترمحروم و به پرداخت مبلغ ده میلیون ریال جریمه نقدی محكوم می شود.

گفتنی است: این حكم بعلت بیان مطالبی ازسوی ایشان پس ازمسابقه استقلال تهران وپاس درارتباط با داورنماینده فدراسیون طی مصاحبه با شبكه خبر كه ازمصادیق تخلفات ماده 25 آئین نامه انضباطی می باشد، اتخاذ شده است.

دررای كمیته انضباطی همچنین تاكید شده است درصورت تكراررویه مذكورازسوی امیرقلعه نوعی تصمیمات شدیدتری ازسوی این كمیته اتخاذ خواهد شد.

نشست هماهنگی جام باشگاه‌های آسیا؛

دادكان قول همه نوع همكاری را داد

جلسه‌ی هماهنگی مدیران باشگاههای سپاهان و ذوب آهن، دو تیم حاضر در جام باشگاه‌های آسیا، با دكتر دادكان رییس فدراسیون فوتبال در محل فدراسیون برگزار شد.

كفعمی در مورد نتایج این جلسه به ایسنا، گفت: دكتر دادكان ضمن صحبت‌هایش قول همه گونه همكاری را به هر دو باشگاه اعلام كرد و حضور تیم‌های ذوب آهن و سپاهان را به مثابه‌ی شركت تیم ملی در رقابت‌های بین‌المللی دانست.

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن افزود: دادكان طی دستوری از همه‌ی عوامل فدراسیون خواسته است در زمینه‌ی رابطه با كنفدراسیون فوتبال آسیا، از هیچ كمكی به این دو باشگاه دریغ نورزند.

كفعمی با اشاره به توقعات مسوولان این دو باشگاه از فدراسیون فوتبال، گفت: به عنوان نماینده‌ی كشور ایران در زمینه‌ی بحث‌های قانونی و اطلاع رسانی از نحوه و زمان مسابقات، از مسوولان فوتبال كشورمان توقع همكاری داریم، لذا وقتی شخص دادكان تصریح می‌كند، همه‌ی فدراسیون در خدمت این دو باشگاه قرار دارند، بنابراین مسوولان دست‌اندركار در این زمینه نیز خود را تنها نمی‌بینند.

وی خاطر نشان كرد: تنها مشكل موجود، فراهم نمودن زمینه‌های افزایش ارتباط‌ بین باشگاه‌های دیگر گروه خود ‌می‌باشد، كه با تلاش این دو باشگاه و كمك‌های فدراسیون به زودی مرتفع خواهد شد.

كفعمی در پایان با اشاره به نزدیكی زمان بازدید بازرسان افزود: همه‌ی شرایط برای پذیرایی از این گروه آماده است، حتی اگر همزمان با بازیهای لیگ برتر باشد،‌ البته چاره‌ای جز اجرای این مسابقه (هفته شانزدهم لیگ برتر) كه به دلیل زلزله‌ی بم به تعویق افتاده نداریم و كارهای هماهنگی را به سرمربی و كادر فنی تیم واگذار كرده‌ایم.

UserName