• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 1296
  • سه شنبه 1386/7/3
  • تاريخ :

تیم های صعود کننده و برنامه مرحله یک چهارم نهایی

تیمهای صعود کننده و برنامه بازیهای یک چهارم نهایی

                                                              جدول رده بندی گروه الف

ردیف تیم ها بازی برد باخت تساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
  1- القهار   5  4   1    0    63       37   26+     12
  2- بهمن   5  4   1    0    62       38   24+    12
  3- کوثر   5  3   2    0    62      62    0    9
  4- سخت افزار 1   5  2   3    0    46      42   4+    6
  5- بی همتا   5  2   3    0   34     68   34-    6
  6- مالی 1   5  0   5    0    0      15   15-    0

 

 

                                                         جدول رده بندی گروه ب

   ردیف تیم ها بازی برد باخت تساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
   1- بارسلونا   5  4   0    1    57       24   33+   13
   2- یاسر   5  4   0    1    52        31   21+

  13

   3- یاران رمضان   5  3   2    0    24       30    6-    9
   4- پرسپولیس   5  2    3    0    12       26   12-    6
   5- آریا   5 1   4    0    9       28   19-    3
   6- سخت افزار 2   5 0   5          0    0       15   15-    0

 

                                                      جدول رده بند گروه  ج

ردیف تیم ها بازی برد باخت تساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
   1- سالار   5  5   0     0   45       8    37+    15
   2- استقلال   5  4   1     0        24      12     12+    12
   3- شیاطین سرخ   5  3   2     0    21      41     20-    9
   4 - ماهان   5  2   3     0    18      20      2-    6
   5- قرمز   5  0   5     0    0      15     15-    0
   6- آل یاسین   5  0   5     0    4      22     18-    0

 

                                                 جدول رده بندی گروه د

ردیف تیم ها بازی برد باخت تساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
   1- فروشگاه اینترنتی   5  5    0     0      32      3     29+    15
   2- مصباح   5  4    1     0     28     12     16+    12
   3 - نایتکس   5  3    2     0     21     39     28-    9
   4- میثم   5  0    5     0     0     15     15-    0 
   50 منتخب   5  0    5     0     0     15     15-    0
   6- مالی 2   5  0    5     0     0     15          15-    0

 

* تیمهای القهار و بهمن بعنوان تیمهای اول و دوم گروه الف به مرحله یک چهارم صعود کردند .

* تیمهای بارسلونا و یاسر بعنوان تیمهای اول و دوم گروه ب به مرحله یک چهارم صعود کردند .

* تیمهای سالار و استقلال بعنوان تیمهای اول و دوم گروه ج به مرحله یک چهارم صعود کردند .

* تیمهای فروشگاه اینترنتی و مصباح بعنوان تیمهای اول و دوم گروه د به مرحله یک چهارم صعود کردند .

 

برنامه بازیها :

چهارشنبه  4/7/86

ساعت 30/20    1- تیم القهار ، تیم مصباح                      2- تیم بهمن ، تیم فروشگاه اینترنتی

 

ساعت 21         3- تیم بارسلونا ، تیم استقلال                   4- تیم یاسر ، تیم سالار

ساعت 30/21    5- برنده بازی 1 و 4                            6- برنده بازی 2 و 3

پنج شنبه 5/7/86

ساعت 20       بازی رده بندی : بازنده بازی 5 و 6          

ساعت 30/20       بازی فینال : برنده بازی 5 و 6

 

تصاویری مربوط به مسابقات فوتبال دستی تبیان (جام رمضان ) در زیر آمده است :

تیمهای صعود کننده و برنامه بازیهای یک چهارم نهایی  تیمهای صعود کننده و برنامه بازیهای یک چهارم نهایی 
تیمهای صعود کننده و برنامه بازیهای یک چهارم نهایی  تیمهای صعود کننده و برنامه بازیهای یک چهارم نهایی
تیمهای صعود کننده و برنامه بازیهای یک چهارم نهایی
اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه