• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 5707
 • سه شنبه 1382/9/18
 • تاريخ :

سلاح جدید صهیونیست برای سركوب انتفاضه

«مسلمانان جهان بیدار و متحد شوید»


در حالی كه مسلمانان و عرب ها به مشاجره های لفظی مشغولند، رژیم تروریستی صهیونیستی به فعالیت های خود برای تولید سلاح های جدید بدون هیچ مانعی ادامه می دهد.

منابع خبری گزارش دادند، ارتش رژیم صهیونیستی در حال آزمایش سلاح جدیدی است كه شركت «كورنر شوت» از شركت های اسلحه سازی «اسراییلی – امریكایی» آن را تولید كرده است. این سلاح به سلاح هایی مانند «عوزی»، تانك میركاوا، «جلیلی» سیستم موشكی «حیتس» كه ارتش رژیم صهیونیستی از آنها برای تحكیم قدرت نظامی خود در برابر كشورهای اسلامی و كشتار فلسطینیان استفاده می كند، افزوده می گردد. این سلاح می تواند از زوایای مختلف، قربانی خود را هدف قرار دهد بدون آن كه استفاده كننده از آن دیده شود یا با خطری مواجه گردد. سازمان های امنیتی و ارتش اشغال گر رژیم غاصب صهیونیستی در حال بررسی امكان استفاده گسترده از این سلاح پیشرفته و جدید در یگان های ویژه ای كه در مناطق فلسطینی نشین عملیات می كنند، است.

سلاح جدید شامل دو بخش اصلی است. بخش جلویی، قابلیت حركت به سمت چپ و راست را دارد. این بخش از یك كلت و یك دوربین رنگی تشكیل شده است. بخش عقبی نیز از یك خشاب، ماشه تفنگ، مانیتور كوچك و كلیدهای كنترل تشكیل شده است.

سربازی كه از این سلاح استفاده می كند به سبب آن كه در پشت دیوار یك ساختمان یا پشت دیوار اتاق ها یا راهروها پنهان می شود، از هدف قرار گرفتن مستقیم در امان می ماند. نیروی استفاده كننده از این سلاح بخش دوم سلاح را كه قادر است به صورت زاویه قائمه در آید به سوی بخش دیگر دیوار حركت می دهد و به كمك دوربین قربانی خود را در آن سوی دیوار شناسایی و سپس هدف قرار دهد. با متمركز كردن لیزر بر روی جسم قربانی، وی با گلوله ای از پای در می آید. این سلاح برای استفاده نیروهای ویژه (كماندوها و یگان های ویژه ترور) ساخته شده است. این نیروها اكنون در عملیات های تجاوز به فلسطینیان و یورش به مناطق مختلف ویژه مناطق پر جمعیت به شدت فعالند.

بخشی كه در عقب سلاح كورنر شوت تعبیه شده است، چرخی است كه به وسیله آن می توان بخش جلویی آن را بنا به خواست حامل سلاح و وضعیت زمین به راست و چپ حركت داد.

در بخش متحرك نیز یك دوربین ویدئویی رنگی و یك كلت كه عمدتاً از نوع «گلوك» است، تعبیه می شود. تصویر اشیای پشت دیوار در مانیتور كوچكی كه در بخش عقبی سلاح تعبیه شده است، قابل مشاهده است.

هنگامی كه سرباز صهیونیست هدف را شناسایی كرد، ماشه ای را كه در بخش عقب تعبیه شده است، می چكاند. از وسایل دیگری كه می توان در این سلاح از آن بهره برد، صدا خفه كن و اشعه لیزر برای افزایش دقت اصابت گلوله در آن است.

روزنامه صهیونیستی معاریو می نویسد، این سلاح جدید كه در كارخانه اسلحه سازی «اسراییلی_ امریكایی» كورنر شوت – كه در ایالات فلوریدای امریكا فعالیت می كند-  ساخته شده است سلاح سبكی است كه از آن برای مقابله با تهدیداتی كه در پشت دیوارها در خیابان ها و كوچه ها سنگر گرفته اند، استفاده می شود. این سلاح ها هم چنین در ساختمان های تو در تو نیز بسیار كاربرد دارد.

این روزنامه می افزاید، یگان های پلیس و سازمان های ویژه مبارزه با «تروریسم» در تعدادی از كشورهای جهان برای به دست آوردن این سلاح جدید، علاقه نشان داده اند.

از هر چه بگذریم، رژیم صهیونیستی و حامیانش باید بدانند كه با این روش ها و سلاح و سبك كشتارها، نمی توانند خللی در سد آهنین مسلمانان و ادامه ی انتفاضه ایجاد كنند، و مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی كامل قدس ادامه دارد؛  به امید آن روز.

سالروز آغاز انتفاضه اول ملت فلسطین

سالروز آغاز انتفاضه اول ملت فلسطین

سالروز آغاز انتفاضه اول ملت فلسطین
شکنجه‌ی کوچک ترین اسیرجهان

شکنجه‌ی کوچک ترین اسیرجهان

شکنجه‌ی کوچک ترین اسیرجهان
عاشورایی که اسراییل را لرزاند

عاشورایی که اسراییل را لرزاند

عاشورایی که اسراییل را لرزاند
نبرد با پیرزنان جنگجو!! /عکس

نبرد با پیرزنان جنگجو!! /عکس

نبرد با پیرزنان جنگجو!! /عکس
UserName
عضویت در خبرنامه