• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 1563
  • پنج شنبه 1386/6/22
  • تاريخ :

بهترین های جشن خانه سینما

جشن خانه سینما

مراسم پایانی یازدهمین جشن خانه سینما امشب در کاخ سعدآباد برگزار شد و برگزیدگان سینمای ایران در رشته‌های مختلف جوایز خود را دریافت کردند.

به گزارش خبرنگار تبیان، در این مراسم که برخلاف سال‌های گذشته در محوطه باز کاخ موزه سعدآباد برگزار شد، تندیس خانه سینما به برگزیدگان 16 رشته اصلی و یک بخش فیلم کوتاه تعلق گرفت.

ضمن اینکه "اتوبوس شب" با چهار و "خون بازی" با سه تندیس موفقترین فیلم های یازدهمین جشن خانه سینما لقب گرفتند. فهرست برگزیدگان جشن یازدهم خانه سینما به شرح زیر است:

بهترین فیلم: اتوبوس شب ـ مهدی همایونفر

سایر نامزدها:

قاعده بازی ـ احمدرضا معتمدی

پاداش سکوت ـ محسن علی اکبری

خون بازی ـ جهانگیر کوثری و رخشان بنی اعتماد

روز سوم ـ علی جلالی

 

بهترین کارگردانی: خون بازی ـ رخشان بنی اعتماد و محسن عبدالوهاب

سایر نامزدها:

پاداش سکوت ـ مازیار میری

اتوبوس شب ـ کیومرث پوراحمد

آن سه ـ نقی نعمتی

پابرهنه در بهشت ـ بهرام توکلی

بهترین فیلمنامه: اتوبوس شب ـ کیومرث پوراحمد و حبیب احمدزاده

سایر نامزدها:

پابرهنه در بهشت ـ بهرام توکلی

روز برمی‌آید ـ سعید شاهسواری و بیژن میرباقری

خون بازی ـ رخشان بنی اعتماد، فرید مصطفوی و محسن عبدالوهاب

پاداش سکوت ـ فرهاد توحیدی

بهترین فیلمبرداری: پابرهنه در بهشت ـ حمید خضوعی ابیانه

سایر نامزدها:

رئیس ـ علیرضا زرین دست

باز هم سیب داری؟ ـ بایرام فضلی

پاداش سکوت ـ بهرام بدخشانی

خون بازی ـ محمود کلاری

بهترین تدوین: پابرهنه در بهشت ـ بهرام دهقانی

سایر نامزدها:

اتوبوس شب ـ کیومرث پوراحمد و بهرام دهقانی

آفتاب بر همه یکسان می تابد ـ محمدرضا موئینی

پاداش سکوت ـ بهرام دهقانی

خون بازی ـ سپیده عبدالوهاب

جشن خانه سینما

بهترین بازیگر نقش اول مرد: اتوبوس شب ـ خسرو شکیبایی

سایر نامزدها:

پابرهنه در بهشت ـ هومن سیدی

مینای شهر خاموش ـ عزت الله انتظامی

دست های خالی ـ خسرو شکیبایی

روز سوم ـ حامد بهداد

بهترین بازیگر نقش اول زن: خون بازی ـ باران کوثری

سایر نامزدها:

روز برمی آید ـ یکتا ناصر

ستاره است ـ نیکی کریمی

دست های خالی ـ مریلا زارعی

روز سوم ـ باران کوثری

بهترین صدابرداری: خون بازی ـ یدالله نجفی

سایر نامزدها:

بچه های ابدی ـ یدالله نجفی

پابرهنه در بهشت ـ حسن زاهدی

اتوبوس شب ـ محمد مختاری

پاداش سکوت ـ مهران ملکوتی

بهترین صداگذاری و میکس: اتوبوس شب ـ مسعود بهنام و حسین ابوالصدق

سایر نامزدها:

خون بازی ـ محمدرضا دلپاک

قاعده بازی ـ محمدرضا دلپاک

پابرهنه در بهشت ـ سیدمحمود موسوی نژاد

خدا نزدیک است ـ محمدرضا دلپاک

بهترین طراحی صحنه و لباس: پرونده هاوانا ـ ایرج رامین فر

سایر نامزدها:

اتوبوس شب ـ علی مربی

پابرهنه در بهشت ـ مجید لیلاجی

پاداش سکوت ـ امیر اثباتی

خون بازی ـ ژیلا مهرجویی

بهترین موسیقی متن: ژانی گه ل ـ کارن همایونفر

سایر نامزدها:

مینای شهر خاموش ـ داریوش تقی پور

اتوبوس شب ـ فردین خلعتبری

پاداش سکوت ـ پیمان یزدانیان

پابرهنه در بهشت ـ علی صمدپور

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: مینای شهر خاموش ـ صابر ابر

سایر نامزدها:

پاداش سکوت ـ فرهاد اصلانی

اتوبوس شب ـ محمدرضا فروتن

اتوبوس شب ـ مهرداد صدیقیان

پاداش سکوت ـ جعفر والی

بهترین بازیگر نقش مکمل زن: پاداش سکوت ـ سیما تیرانداز

سایر نامزدها:

خون بازی ـ بیتا فرهی

پاداش سکوت ـ پریوش نظریه

دست های خالی ـ فاطمه گودرزی

بچه های ابدی ـ پانته‌‌آ بهرام

بهترین چهره پردازی: قاعده بازی ـ مهرداد میرکیانی

سایر نامزدها:

روز سوم ـ علی سام خواه

ستاره است ـ مهرداد میرکیانی

پابرهنه در بهشت ـ سعید ملکان

خون بازی ـ مهرداد میرکیانی

بهترین جلوه های ویژه میدانی: روز سوم ـ محسن روزبهانی

سایر نامزدها:

آخرین ملکه زمین ـ اصغر پورهاجریان

قاعده بازی ـ محسن روزبهانی

رئیس ـ اصغر پورهاجریان

اتوبوس شب ـ محسن روزبهانی

بهترین جلوه های ویژه بصری: پاداش سکوت ـ علاءالدین پژهان

سایر نامزدها:

مخمصه ـ امیررضا معتمدی

قاعده بازی ـ علاءالدین پژهان

رویای خیس ـ عباس شوقی

پابرهنه در بهشت ـ ایرج کریمیان

بهترین فیلم کوتاه: تنگ خالی ماهی ـ عاطفه خادم الرضا

بهترین مستند تجربی: محدوده دایره ـ شهرام مکری

سایر نامزدها:

بوق ـ روح الله مسرور

خواب سرد ـ پیمان نهان قدرتی

روشنایی های شهر ـ آیدا پناهنده

 

UserName