• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 2174
 • چهارشنبه 1386/4/27
 • تاريخ :

رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی:

سایت ido پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ دینی كشور است

 

نشست رؤسای ادارات و رابطین روابط عمومی نمایندگی های سازمان تبلیغات اسلامی

عباس لهراسبی رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی در نشست رؤسای ادارات و رابطین روابط عمومی نمایندگی های سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان كه در گرگان برگزار شد، گفت: سایت ido پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ دینی كشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره كل  تبلیغات اسلامی استان گلستان: در این جلسه رئیس اداره روابط عمومی با اشاره به كاركرد سایت ido گفت :روزانه، از كشور های مختلف جهان این سایت را مورد بازدید قرار می دهند و خصوصا کشورهای آسیای شرقی بیشترین آمار بازدید كننده از این سایت  را دارند تا حدی که برخی از خبرگزاری ها و روزنامه ها از مطالب این سایت استفاده می كنند.

عباس لهراسبی در ادامه گفت: امسال روابط عمومی ها می بایست در ارسال اخبار علاو ه بر کمیت بر محتوا و کیفیت نیز توجه جدی نمایند.

وی در ادامه گفت: پویایی روابط عمومی در سازمان تبلیغات اسلامی به وضوح دیده می شود و در استان ها فعالیت ها ی خوبی انجام گرفته است.

سردبیر ماهنامه بشری در ادامه بر توسعه كاركرد های تبلیغی تأكید كرد و گفت: رویكرد روابط عمومی مركز حرفه ای است و 10 فیلم مستند از وضعیت فعالیت سازمان به شیوه نو  جهت انعكاس در صدا و سیما در حال تولید است.

لهراسبی در ادامه از نشریه بشری به عنوان یك نشریه كاملا تخصصی فرهنگی و مذهبی با محتوای دینی و فرهنگی یاد كرد و افزود: مستندات و نظر سنجی ها گواه این مطلب است .

حجت الاسلام والمسلیمن روحانی نیا مدیر كل تبلیغات اسلامی استان گلستان در ابتدای این نشست با اشاره به دو ابزار ارزشمند زبان و قلم گفت: در صورت های مختلفی از این دو ابزار مهم یاد شده است و نوشتار بیانگر اندیشه و تفكر است كه به واسطه دین، این دو ابزار مهم تبیین می گردد.

 

نشست رؤسای ادارات و رابطین روابط عمومی نمایندگی های سازمان تبلیغات اسلامی

وی در ادامه با اشاره به تنوع قومیت ها و فرهنگ های حاكم در استان گفت: با وجود خرده فرهنگ های حاكم در استان و مسائل سیاسی كه حرف اول را می زند و با توجه به دغدغه رهبر معظم انقلاب كه بحث ناتوی فرهنگی را مطرح می فرماید به بركت تعامل صحیح و ارزشمند مدیران دفاتر شهرستانی و با وحدت كلمه، سلامت كار فرهنگی در حوزه دین در استان گلستان بسیار بالاست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان در ادامه افزود: حیات و ممات هر تشكیلات به روابط عمومی برمی گردد و با عنایت به نگاه دكتر خاموشی كه تشكیلات را به صورت قرارگاهی می بیند، مشاركت همسویه با سایر دستگاه های فرهنگی در استان حاكم است و استان گلستان درتحول فرهنگی و تبیان و اینترانت گام به گام رو به پیشرفت است.

روحانی نیا در ادامه گفت:کارکرد روابط عمومی به صورت قرارگاهی است و مشاوره به دستگاه های دیگر فرهنگی ارایه می نماید. بخش دیگر روابط عمومی اطلاع رسانی و چینش اخبار و به روز رسانی آنهاست.

در این نشست محمد عبدالهادی مسئول ستاد خبری، عباس اكرمی مدیر محتوایی سایت و محمد حسن حبیبی عضو هیئت تحریریه نشریه بشری و رخداد توضیحاتی در باره مسائل خبری، محتوایی و فنی سایت و نشریات بیان داشتند.

گفتنی است در پایان، کارگاه آموزش خبرنویسی توسط مسئول ستاد خبری و با حضور رابطین خبری شهرستان های استان گلستان برپا شد.

 

روابط عمومی موسسه تبیان

UserName