• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 2672
 • دوشنبه 1386/4/18
 • تاريخ :

اخباری از نقل و انتقالات فوتبال ایران (6)

یدالله اكبری با تیم پاس همدان قرارداد بست

بازیكن میانی پیشین تیم فوتبال صباباتری به پاس همدان پیوست.

) یدالله اكبری، عصر روز یك‌شنبه با حضور در هیات فوتبال همدان، رسما قرارداد جدیدش را با تیم فوتبال پاس همدان به ثبت رساند.

اكبری كه سابقه‌ی حضور در استقلال تهران را نیز دارد، در زمان منصور پورحیدری برای تیم ملی نیز بازی كرده است و با این قرارداد، فصل آینده در اختیار پاس همدان خواهد بود.

قرارداد یدالله اکبری با پاس همدان 3 ساله است و این بازیکن در روزهای آینده تمرینات خود را با این تیم همدانی آغاز خواهد کرد .

 

روانخواه، پولادی و نادعلی با استقلال تهران دو ساله بستند

باشگاه استقلال تهران عصر روز یك‌شنبه قرارداد سه بازیكن جدید خود را در هیات فوتبال استان تهران ثبت كرد.

امید روانخواه از فجر شهید سپاسی شیراز، مهرداد پولادی از پیكان و اصغر نادعلی از نساجی مازندران بازیكنانی بودند كه دیروز با حضور در هیات فوتبال، رسما قرارداد خود را با تیم فوتبال استقلال تهران به ثبت رساندند.

همچنین قرارداد هر سه بازیکن استقلال 2 ساله است و بازیکنان باید از روز سه شنبه در تمرینات استقلال حاضر شوند .

 

حجت زادمحمود به تیم فوتبال سپاهان پیوست

حجت زادمحمود بازیكن خط میانی فصل گذشته تیم استقلال اهواز كه سابقه‌ی حضور در تیم ملی امید كشورمان را نیز دارد با عقد قراردادی 3 ساله رسما به جمع طلایی‌پوشان تیم فوتبال فولاد مباركه سپاهان پیوست.

مسوولین باشگاه فولاد مباركه سپاهان، روز شنبه با پرداخت مبلغ 75 میلیون تومان به باشگاه استقلال اهواز، رضایت‌نامه‌ی زادمحمود را دریافت كردند

سه استقلالی تمدید می کنند .

بعد از ثبت قرارداد چند بازیكن استقلال با این تیم، سه بازیكن دیگر قراردادشان را با استقلال تمدید خواهند كرد.

به نقل از یك مقام آگاه؛ در باشگاه استقلال سه بازیكن این تیم كه قراردادشان با استقلال به پایان رسیده، قرارداد جدیدشان را تمدید خواهند كرد؛ پیروز قربانی، مهدی امیرآبادی و محمد نوازی، سه بازیكنی هستند كه امروز قرارداد جدیدشان را در هیات فوتبال با این تیم ثبت خواهند كرد.

این در حالی است كه گفته می‌شود تیم صباباتری خواهان به خدمت گرفتن پیروز قربانی و مهدی امیرآبادی از استقلال است.

کاظمی ، سپاهان یا سایپا ؟

هافبك فصل پیش استقلال پس از پایان قراردادش با این تیم تصمیم نهایی خود را در رابطه با پیوستن به یك تیم جدید اتخاذ خواهد كرد.

حسین كاظمی كه از چند تیم داخلی از جمله سپاهان و استیل‌آذین پیشنهاد دارد، پاسخ نهایی به تیم‌های خواهان خود را به دو هفته دیگر موكول كرده است. كاظمی با چند تیم اماراتی در حال گفت‌وگوست كه نتیجه آن نهایتاً تا دو هفته آینده مشخص خواهد شد، چنانچه نتیجه مذاكرات او با تیم‌های اماراتی نتیجه ندهد، این بازیكن باب‌ مذاكره با تیم‌های داخلی خواهان خود را می‌گشاید تا نهایتاً با یكی از آنها برای بازی در فصل آینده به توافق نهایی دست یابد.

ساها مدافع جنگنده پرسپولیس

پرسپولیس «رابرت ساها» را حفظ می‌كند؛

باشگاه پرسپولیس تهران قصد دارد «رابرت ساها» را از میان بازیكنان خارجی فصل گذشته‌اش حفظ كند.

تیم فوتبال پرسپولیس علیرغم اعلام قبلی محمود خوردبین مبنی به این كه كلیه‌ی خارجی‌های فصل گذشته، پرسپولیس را ترك خواهند كرد، قصد دارد «رابرت ساها» را حفظ كند.

مدیران باشگاه پرسپولیس با درخواست حمید استیلی قصد دارند، تحت هر شرایطی ساها را مجددا به خدمت بگیرند و در این راستا نیز مذاكراتی با مدیر برنامه‌های وی انجام داده‌اند.

همچنین، حبیب كاشانی نیز در مذاكره با رضا عابدیان و محمد پنجعلی قصد دارد از این دو برای تیم‌های پایه پرسپولیس استفاده كند.

 

مطالب مرتبط :

اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران (5)

UserName