• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 569
 • سه شنبه 1386/2/18
 • تاريخ :

ولیزاده : کارشکنی کیومرث هاشمی باعث استعفایم شد

رئیس فدراسیون ووشو رسما استعفا کرد

رییس مستعفی فدراسیون ووشو دخالت‌ها و كارشكنی‌های رییس مركز توسعه ورزش قهرمانی سازمان تربیت بدنی را  دلیل اصلی استعفایش توصیف کرد.

صمد ولیزاده كه ماهها بود از سوی مخالفانش برای استعفا تحت فشار قرار گرفته بود ، سرانجام دوشنبه شب استعفای رسمی خود را تقدیم سازمان تربیت بدنی كرد.

وی در این باره به ایسنا گفت : به دلیل كارشكنی‌ها و دخالت‌های بی‌مورد كیومرث هاشمی رییس مركز توسعه ورزش قهرمانی بارها تصمیم به استعفا گرفته بودم و این فكری بود كه از مدت‌ها پیش در ذهن من شكل گرفته بود. اما، هر بار از تصمیم خود منصرف شده وبه فعالیت خود در فدراسیون ووشو ادامه دادم.

متاسفانه در طول چند ماه گذشته دخالت‌های هاشمی به جایی رسید كه با وجود عملكرد و كارنامه خوب در فدراسیون شب گذشته رسما از سمت خود استعفا دادم.

ولیزاده ادامه داد: درباره‌ی این كارشكنی‌ها و دخالت‌ها حرف‌های زیادی دارم كه به زودی در حضور نمایندگان رسانه‌ها و در یك كنفرانس مطبوعاتی آن را به اطلاع عموم خواهم رساند. تمامی صحبت‌هایم در این باره مبتنی بر شواهد و مدارك مستند بوده و با دلایل محكمه پسند این موضوع را روشن خواهم كرد.

ولیزاده تصریح كرد: فقط به دلیل حمایت‌های علی آبادی 2 سال در فدراسیون ووشو دوام آوردم. متاسفانه یك ماه پس از انتصاب كیومرث هاشمی عدم همكاری وی با فدراسیون آغاز شد كه این روند تا پایان ادامه داشت.

 برای نمونه هاشمی یكی از بهترین اعزام‌های تیم ملی ووشو پیش از بازی‌های آسیایی دوحه را لغو كرد كه كاری كاملا غیر كارشناسی بود. من دلایل كاملا مستند دارم و در حضور رسانه‌ها هاشمی را به مناظره دعوت می‌كنم.

وی در پاسخ به این سوال كه با این شرایط چرا زودتر از این استعفا ندادید گفت: قصد نداشتم ووشو وارد حاشیه شود. سعی كردم كه از طریق گفت‌وگو و نشست‌های مشترك این مساله را حل كنم تا كار به رسانه‌ها نكشد كه چنین نشد، انتظار همكاری بیشتری داشتم كه توقعات ما اصلا برآورده نشد.

ولیزاده تاكید كرد: دو سال مدیریت كردم و اكنون با وجدان و خیالی آسوده فدراسیون را تحویل می‌دهم. عملكردم در ووشو مثبت و رضایت اعضای مجمع از كارنامه‌ام گواه این مدعاست. در این دو سال جمعیت ووشو رشد قابل توجهی داشته و سطح كیفی این رشته نیز مسیری صعودی را طی كرده است.

وی در پایان خاطر نشان كرد: مطمئن هستم كه مهندس علی آبادی هیچ گاه اجازه‌ی تضعیف ووشو را نخواهد داد. من با تمام قدرت از سرپرست جدید حمایت خواهم كرد و از تمام خانواده ووشو می‌خواهم كه سرپرست جدید را كاملا حمایت كنند تا ووشو دچار نزول و سكون نشود. همچنان عضو كوچك خانواده بزرگ ووشو خواهم بود و هر كمكی كه از دستم برآید برای توسعه این رشته به كار خواهم بست.

صمد ولیزاده که از اساتید رشته رزمی ووشو ست ، از مدتها قبل با انتقادات شدید از سوی برخی پیشکسوتان و ملی پوشان سابقه رشته های رزمی روبرو بود .

وی بارها با مصاحبه های جمعی مخالفانش ، برای استعفا تحت فشار قرار گرفت و حتی چندی پیش شب نامه هایی نیز علیه وی منتشر شد!

گفته می شود پیش از استعفای صمد ولیزاده از ریاست فدراسیون ووشو دفتر این فدراسیون پلمب شده است.

 

 

 

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه