• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1146
 • سه شنبه 1386/2/11
 • تاريخ :

بازگشت علی پروین به فوتبال با اکباتان

علی پروین بازیکن ومربی تیم ملی و پرسپولیس

علی پروین سرمربی و مدیرفنی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس امتیاز تیم دسته اولی اکباتان تهران را خریداری کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا رهنما مالک باشگاه اکباتان که در کشور امارات اقامت دارد شب گذشته طی سفری به تهران ملاقاتی با علی پروین داشت و موافقت خود را با واگذاری امتیاز باشگاه اکباتان به سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد.

پروین و رهنما صبح دیروز با حضور در یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی مراحل قانونی انتقال باشگاه اکباتان را انجام دادند و امروز رسما مالکیت باشگاه اکباتان در هیات فوتبال استان تهران به نام علی پروین ثبت خواهد شد. پروین برای خرید این باشگاه مبلغ 800 میلیون تومان پرداخت کرده است.

علی پروین: به خاطر مردم برگشتم

رئیس باشگاه اکباتان گفت: فقط به خاطر مردم و طرفدارانم به فوتبال برگشتم و می خواهم با حضورم خیلی چیزها را ثابت کنم.

علی پروین رئیس و صاحب امتیاز باشگاه اکباتان که پس ازخرید امتیاز این باشگاه با خبرنگارمهر گفتگو می کرد با بیان این مطلب افزود: امروزکارخرید و ثبت باشگاه اکباتان را به اتفاق تعدادی از دوستانم به پایان رساندیم و ازاین پس باشگاه اکباتان به طوررسمی درفوتبال کشورو مسابقات لیگ دسته اول فعالیت خواهد کرد. اما قصد داریم در آینده ای نزدیک نام این تیم را عوض کنم.

وی افزود: برنامه های زیادی برای تیم فوتبال باشگاه اکباتان مد نظر دارم که ظرف چند روز آینده طی جلسه ای مطبوعاتی این برنامه ها را اعلام خواهم کرد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص جذب بازیکنان جدید این تیم گفت: قصد دارم ازبازیکنان باتجربه ومطرح لیگ برتر درتیم اکباتان استفاده کنم تا تیم قدرتمندی را درمسابقات سال آینده شرکت دهم.

پروین درخصوص کادرفنی تیم فوتبال اکباتان اظهارداشت: چند مربی داخلی وخارجی را مد نظر دارم ولی هنوز درخصوص فرد خاصی تصمیم گیری نکرده ام و قصد دارم بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشم. در مورد بازیکنان هم باید بگویم بازیکنانی را به خدمت خواهیم گرفت که آزاد باشند و به هیچ وجه به فکر گرفتن اجباری بازیکنان تیم های دیگر نیستیم.

وی با بیان اینکه به هیچ وجه قصد مربیگری و حضور روی  نیمکت تیم اکباتان را ندارم گفت: پرداختن به کارمربیگری دیگر در حوصله سن وسال من نیست و قصد دارم درباشگاه اکباتان تنها به مدیریت بپردازم و کارهای اجرایی را به جوانترها واگذارکنم.

سرمربی پیشین تیم ملی درخصوص مبلغ خرید امتیازباشگاه اکباتان گفت: برای خرید امتیازاین باشگاه مبلغ سنگینی پرداخت شده که برخی از دوستان نزدیکم در این راه به من کمک کردند. اکباتان یک باشگاه کاملا خصوصی است و با هزینه شخصی اداره خواهد شد و هیچگونه وابستگی مالی ندارد .

پروین تاکید کرد: البته سرمایه اصلی این باشگاه مردم و طرفداران هستند ومطمئنم با پشتوانه قوی آنها می توانیم به موفقیت های بزرگی در آینده ای نزدیک دست یابیم.

پروین درپایان گفت: هدف ما درسال آینده قهرمانی جام حذفی و صعود به لیگ برترخواهد بود و تمام برنامه ریزی های ما دراین جهت انجام خواهد شد و امیدوارم بتوانم با تجربیاتی که درفوتبال کشورمان دارم، تیمی منسجم وقدرتمند درفوتبال کشور سازماندهی کنم وباشگاهداری واقعی را به همه نشان دهم .

مطالب مرتبط

گفتگویی کوتاه با علی پروین

آخرین خبر از تیم پروین

تیم پروین حذف شد

علی پروین سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس

دوستداران پروین بخوانند

علی پروین : سرخپوشان را به لیگ برتر می آوریم

گفتگو با علی پروین

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه