تعداد مطالب : 2
تعداد نظرات : 0
زمان آخرین مطلب : 29روز قبل

سفر چند روزه با اجاره ون دربستی
کشور ایران از لحاظ گردشگری و جاهای دیدنی  بسیار زیادی دارد این کشور دارای نقاط گردشگری باستانی و طبیعی وتاریخی غنیی هست از این رو گردشگران زیادی این کشور را برای دیدن انتخاب میکنند . شرکت سعادت رنت در زمینه ی اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده و ماشین تشریفات و ترانسفر فرودگاه کمک شایانی به گردشگران عزیز میکند از این رو شما میتوانید در زمینهی اجاره خودرو این شرکت را انتخاب کنید و از مناظر زیبای ایران استفاده کنید .

شما میتوانید بااجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده  مناظر زیبای ایران را از نزدیک ببینید و لذت یک سفر دوست داشتنی را با ما تجربه کنید این شرکت به شما جاهای دیدنی ایران را معرفی میکند و سفر خوبی را برای شما آرزو مند است.

پایتخت توریست درمانی با معرفی اجاره خودرو و اجاره ون
کشور ایران از نظر گردشگری رتبه ی خوبی را دارد در سالهای اخیر این کشور به منطقه ای مناسب برای درمان بیماریها و منطقه درمانی گردشگری تبدیل شده بسیاری از گردشگران برای انجام کارهای در مانی نیاز به ماشین دارند و میتوانند با اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده کارهای مهم خود را انجام دهند شرکت سعادت رنت به گردشگران این امکان را میدهد که در تمام طول سفر خود با ارامش کامل کارهای مهم خود را انجام دهند.

ایران پر امنیت با استفاده از  تجربه ی شرکت اجاره ون تشریفاتی
کشور ایران از لحاظ امنیت رتبه ی اول منطقهی خاور میانه را داراست بسیاری از گردشگران این کشور را به خاطر امنیت بالا انتخاب میکنند گردشگران میتوانند این مسافران میتوانند با استفاده از شرکت اجاره خودرو و اجاره خودرو با راننده و تشریفات و ترانسفر فرودگاه در ایران از اسایش بیشتری بهره مند شوند .

شرکت سعادت رنت در زمینه ی گردشگری و اجاره خودرو به خاطر دارا بودن تجربه و کیفیت کاری بالا و صداقت در کار اجاره خودرو و دارا بودن بیشترین ماشین داخلی و خودرو های اقتصادی و خودرو های لوکس با قیمت ارزان یکی از بهترین شرکت های اجاره خودرو در ایران به شمار می اید این شرکت دارای بیشترین مشتری از خارج از کشور هست و این امر به خاطر دارا بودن ماشین های با کیفیت و صداقت کاری اتفاق افتاده.

کشور ایران کشور بسیار زیبایی در امر گردشگری محصوب میشود یکی ازنقاط دیدنی ایران منطقه شمال کشور هست بسیاری از مسافران با اجاره خودرو و اجاره ماشین و کرایه اتومبیل به منطقهی شمالی کشور سفر میکنند و با ماشین اجاره ای دریای زیبای شمال را از نزدیک دیده و از سفر خود لذت میبرند.

یکی از جاهای گردشگری بسیار زیبای ایران منطقه ی مرکزی کشور  است بسیاری از مسافران با اجاره خودرو با راننده اجاره خودرو بدون راننده و با اجاره ون توریستی به سمت اصفهان شهر بسیار زیبای ایران از لحاظ نقطهی تاریخی و باستانی ایران دیدن کرده و با اجاره ون  ارزان لذت سفری با هم را تجربه میکنند.

شما میتوانید با اجاره خودرو با راننده یا اجاره ون یا اجاره خودرو بدون راننده با قیمت بسیار مناسب خود را به شیراز مهد تمدن و شهر باستانی بسار بسیار زیبا رسانده هزینه اجاره خودرو ون یا اجاره خودرو بدون راننده برای این مسافران بسیار به صرفه خواهد بود از این رو بسیاری از گردشگران برای رفاه بیشتر و اسایش و امنیت از خودرو اجاره ای استفاده میکنند شرکت سعادت رنت به شما این کمک را خواهد کرد و گردشگران را در امر اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو ون راهنمایی میکند تا خاطرهای جذاب را در سفر به ایران داشته باشند.

 

مطالب مرتبط:
 

آشنایی با صنعت اجاره خودرو در ایران
آشنایی با شرایط و ضوابط اجاره خودرو
کارایی خودروهای هیبریدی در صنعت اجاره ماشین
یک ماشین اجاره کنید و در تعطیلات نوروز به ایران گردی بپردازید
اجاره ون تشریفاتی
تعطیلات عید نوروز با شرکت اجاره خودرو و تشریفات سعادت رنت
سانتافه کار آمد در صنعت تشریفات
اتومبیل تشریفات سعادت رنت

شنبه 31/4/1396 - 10:50

اجاره اتوبوس
اتوبوس یا گذربر نوعی وسیلهٔ نقلیهٔ عمومی است. اتوبوس‌ها بر اساس حوزه سرویس دهی به دو گروه درون شهری و برون شهری تقسیم می‌شوند. این دو دسته اتوبوس از نظر امکانات، ایمنی و قیمت ساخت متفاوت هستند. در زمینه اجاره اتوبوس تهران  و اجاره ون تهران شرکت رنت خودرو تهران سعادت سرویس های ویژه ای برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

محتویات
۱ تاریخچه اتوبوس در ایران
۲ انواع اتوبوس
۳ شرکت‌های سازنده اتوبوس
۴ اتوبوس سطح پائین
۵ نگارخانه
۶ جستارهای وابسته
۷ منابع
تاریخچه اتوبوس در تهران
اولین اتوبوس ایران در شهر رشت

اولین اجاره اتوبوس تهران در ایران توسط یک تاجر بلژیکی در شهر رشت به کار گرفته شد، اما به مرور زمان و با توجه به میزان کرایه، سودآوری و زیر ساخت‌های حمل و نقل توجیه اقتصادی آن رد شد و به همین دلیل اتوبوس به کار گرفته شده به یکی از تجار ایرانی به نام (معین التجار) فروخته شد. او نیز پس از انقلاب مشروطه اتوبوس خود را به تهران آورد و با کرایه هر نفر ۳ شاهی مشغول به فعالیت شد که به مرور زمان تقاضا برای استفاده از این خودرو بیشتر از قبل شد و پس از چند سال با ورود چند اتوبوس توسط تجار مختلف به شهر رونق زیادی در جابه جایی مسافر شکل گرفت. اما اغلب اتوبوس‌های شاغل با توجه به مسافت طی شده از اروپا تا مقصد به کارگیری در ایران، بعد مسافت و زمان حمل، مستهلک بودند و هزینه حمل و نقل بالایی را طلب می‌کردند که در نهایت باعث پایه‌گذاری صنعت اتومبیل سازی در ایران شد. براین اساس اولین اتوبوس‌های مونتاژ شده در سال ۱۲۹۰ شمسی وارد تهران شدند که حدود ۵ درصد جابه جایی مسافران آن زمان توسط ۵۰۰ دستگاه اتوبوس انجام می‌گرفت.

انواع اجاره اتوبوس دربستی
بر اساس تردد بین مسیرها:

اتوبوس درون شهری
اتوبوس برون شهری
اتوبوس‌های مسافرتی Coach bus
اتوبوس اکسپرس Express bus service  برای تردد سریع بین دو ایستگاه کوتاه مثلاً در فرودگاه‌ها
اتوبوس انتقالی Transit bus[نیازمند منبع]
اجاره اتوبوس با راننده بر اساس تعداد طبقه‌ها:
اتوبوس یک طبقه
اتوبوس دوطبقه
اتوبوس دوطبقه کوتاه Lowbridge double-deck bus[نیازمند منبع]
انواع اجاره اتوبوس توریستی بر اساس سطح دسترسی:
اتوبوس‌های کم ارتفاع
اتوبوس‌های مرتفع[نیازمند منبع]
انواع کرایه اتوبوس در تهران بر اساس سوخت مصرفی:
اتوبوس برقی: شامل دو دسته یکی دارای باتری و دیگری دارای منبع برق بیرونی
ژیروباس Gyrobus
اتوبوس دیزلی یا گازوئیلی
اتوبوس گازی
اتوبوس هیبرید الکتریکی
اتوبوس هیدروژنی Fuel cell bus
اتوبوس دوگانه سوز Dual-mode bus[نیازمند منبع]
بر اساس تعداد کابین:
اتوبوس تک کابین Rigid bus یا Single-deck bus
اتوبوس دو کابینه Bi-articulated bus
اتوبوس سه کابینه
اتوبوس داری کمرشکن: دو کابینه یا بیشتر Articulated bus
اتوبوس چندمحوره Multi-axle bus[نیازمند منبع]
انواع قیمت اجاره اتوبوس بر اساس اندازه و شکل:

اتوبوس اندازه کامل Full-size bus
مینی بوس
میدی بوس Midibus
ون
مینی‌ون
اتوبوس روباز Open top bus
اتوبوس زرهی Armoured bus
اتوبوس تختخواب دار Sleeper bus[نیازمند منبع]
بر اساس کاربرد:
اتوبوس مدرسه
اتوبوس فرودگاهی
اتوبوس گردشگری
اتوبوس ترکیبی Combination bus ترکیبی از کامیون و اتوبوس برای مقاصد نظامی یا پلیسی
اتوبوس انتخاباتی Campaign bus
اتوبوس لیموزین Party bus
اتوبوس‌های اختصاصی Customised buses
اتوبوس پلیس
اتوبوس آموزشی Training bus[نیازمند منبع]
سایر دسته‌بندی‌ها:
اتوبوس هدایت شونده Guided bus
اتوبوس موتوری Motor bus واژه‌ای قدیمی برای هر نوع اتوبوسی که دارای موتور مستقل و بدون نیاز به یدک شدن باشد
شرکت‌های سازنده اتوبوس
Wrightbus
اتوبوس ولو Volvo Buses
اتوبوس بنز
مان
اتوبوس اسکانیا
Contrac Cobus شرکت آلمانی سازنده اتوبوس‌های فرودگاهی
ایویکو
تویوتا
اتوبوس سطح پائین

مقاله اصلی اتوبوس سطح‌های پایین اولین بار در سال ۱۹۶۰ به عنوان اتوبوس‌های فرودگاهی در اروپا پا به عرصه وجود نهادند. تقریباً ۳۰ سال بعد در اروپا از این اتوبوس‌ها در سیستم حمل و نقل عمومی استفاده شد.

 
 

منابع:
 

   سعادت رنت  https://www.wikipedia.org/ iran Bus lane     BRTS

  googel.com   july/15 2017    Bus advertising

شنبه 31/4/1396 - 10:48