• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 891
 • دوشنبه 1387/5/28
 • تاريخ :

مربیان تیم های لیگ برتری چه گفتند

مربی

هفته سوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور با توقف استقلال برابر سپاهان و پرسپولیس در انزلی و شکست تیم های سایپا، مس کرمان و ابومسلم پیگیری شد.

در پایان این مسابقات مربیان تیم های لیگ برتری در مورد نتایج بدست آمده توسط تیم خود اظهار نظرهای متفاوتی داشتند که آنها را در زیر می خوانید:

 

قلعه نویی: فراتر از فوتبال ایران بازی کردیم

مربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال بازی تیمش مقابل سپاهان اصفهان را فراتر از فوتبال ایران خواند و تاکید کرد که اگر داور در اعلام پنالتی به سود تیمش اشتباه نمی کرد، آبی پوشان با پیروزی زمین مسابقه را ترک می کردند.

به نقل از مهر، امیرقلعه نویی در دفاع از عملکرد تیمش در دیدار مقابل سپاهان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: استقلال در مصاف با سپاهان در بعد فنی یکی از بهترین بازیهای خود را به نمایش گذاشت. تا جائیکه سرمربی تیم سپاهان در پایان مسابقه تاکید کرد بازی تیمش مقابل استقلال یکی از سطح بالاترین مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، حتی فراتر از فوتبال ایران بوده است.

وی افزود: ما در مصاف با تیم سپاهان خوب بازی کردیم و به حریف فرصت گلزنی ندادیم . تیم سپاهان در این بازی کمترین فشار را روی دروازه ما وارد آورد و این نشان می دهد که تیم استقلال در بعد فنی عملکردی قابل قبول داشته است. البته قبول دارم که استقلال مشکل گلزنی دارد اما این برایم پذیرفتنی نیست که بگویید استقلال بد بازی می کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص عملکرد محسن ترکی، داور بازی استقلال - سپاهان گفت: امیدوارم اشتباه کرده باشم اما فکر می کنم ترکی در این بازی یک ضربه پنالتی برای تیم ما نگرفت. با توجه به اینکه به صحنه خیلی نزدیک بودم اطمینان دارم که مدافع تیم فوتبال سپاهان به روی مجیدی مرتکب خطای پنالتی شد. این گونه اشتباهات بر روند بازی تاثیرگذار است و سرنوشت مسابقه را تغییر می دهد.

 

قطبی: مهم 3 امتیاز بود كه از دست رفت

مربی

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: تنها به خاطر هدر دادن موقعیت‌ها بازی را مساوی كردیم و این نتیجه تقصیر داور نیست.

به نقل از ایسنا، افشین قطبی پس از تساوی تیمش مقابل تیم ملوان در هفته سوم لیگ برتر اظهار كرد: ما موقعیت‌های بسیاری داشتیم كه هر كدام می‌توانست تبدیل به گل شود، بازیكنان ما ثابت كردند كه پس از خردن گل روحیه‌اشان از دست نمی‌رود و با روحیه شیر به بازی بر‌می‌گردند؛ ما توانستیم با زدن دو گل پیاپی بازی باخته را با پیروزی عوض كنیم، هرچند كه در ادامه می‌شد به راحتی گل سوم را هم زد اما موقعیت‌ها را یكی پس از دیگری از دست دادیم.

وی افزود: گرچه صحنه پنالتی تیم ملوان مشكوك بود و من به اتفاق همكارانم به این تصمیم داور اعتراض داشتیم اما به هر ترتیب تساوی امروز پرسپولیس تقصیر داور نبود چرا كه این ما بودیم كه از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده نكردیم و با خراب كردن آنها فرصت خوبی را برای حریف به وجود آوردیم. به هر حال سه امتیاز این بازی بسیار مهم بود كه متاسفانه ما آن را از دست دادیم.

قطبی درباره محسن قهرمانی نیز خاطرنشان كرد: من اكنون اعتراضی به سوت های داور بازی از جمله صحنه پنالتی ندارم اما فكر می‌كنم داور از صحنه‌ها دور بود و از فاصله‌های 60 ، 70 متری سوت می‌زد.

 

فیرات: باید در نیمه اول کار را تمام می کردیم

فیرات سرمربی سپاهان شد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان مدعی شد اگر تیم فوتبال سپاهان در نیمه اول گل دوم را هم وارد دروازه استقلال می کرد، می توانست در پایان با برتری زمین مسابقه را ترک کند.

انگین فیرات پس از تساوی یک بریک تیمش مقابل استقلال تهران با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی آزادی تهران افزود: استقلال یکی از معدود تیم هایی است که با 3 دفاع بازی می کند. برای عبور از سد دفاعی این تیم باید از دو مهاجم در طرفین تک مهاجم اصلی استفاده می کردیم. در نیمه اول توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم و حتی به گل دست یابیم. چند شانس مسلم گلزنی نیز به دست آوردیم که با بدشانسی از دست دادیم . شاید اگر می توانستیم گل دوم را هم وارد دروازه استقلال کنیم برتری در پایان از آن سپاهان می شد.

وی با اشاره به اینکه بازی سپاهان مقابل استقلال تهران فراتر از سطح فوتبال ایران بوده است، افزود: سطح کیفی بازی دو تیم استقلال و سپاهان بسیار بالا بود. دو تیم سرعتی و جنگنده ظاهر شدند و به خوبی جنگیدند و تماشاگران از نمایش آنها به خوبی لذت بردند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: متاسفانه در نیمه دوم ورق به سود استقلال برگشت و این تیم بهتر از تیم ما بازی کرد. فکر می کنم مهمترین عامل در افت تیم سپاهان خستگی بازیکنان به ویژه بازیکنان ملی پوش ما که در هفت روز گذشته چهار بازی سنگین را پشت سرگذاشته بودند.

 

احمدزاده: تساوی نتیجه عادلانه ای بود

احمدزاده دستیار اول دایی

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی، پس از تساوی تیمش مقابل تیم پرسپولیس گفت: امروز بازی بسیار خوب و جذابی را شاهد بودیم بخصوص در نیمه دوم. ما فوتبال با كیفیت و سرعتی را از هر دو تیم دیدیم كه در نهایت نتیجه عادلانه برای هر دو تیم رقم خورد.

وی افزود: من از سرعت بازی و فوتبال شاگردانم رضایت كامل را دارم و معتقدم آنها روز به روز بهتر شده و نتایج بهتری را كسب خواهند كرد.

احمدزاده در واكنش به اعتراض افشین قطبی نسبت به پنالتی گرفته‌ شده در بازی تصریح كرد: اگر قطبی نسبت به این صحنه اعتراض دارد باید به او بگویم كه بهتر است فیلم بازی تیم ما مقابل راه آهن را یك بار ببیند و متوجه شود كه داور آن بازی چه بلایی سر تیم ملوان آورد. مطمئنا هر اتفاقی كه در زمین بازی می‌افتد غیر قابل برگشت است و بهتر است ما در این مواقع مطیع داور باشیم.

 

ذوالفقارنسب: شایسته باخت نبودیم

ذوالفقارنسب به نصف جهان رفت

پس از پایان بازی تیم‌های فوتبال ذوب آهن و پگاه گیلان، سرمربی تیم پگاه گیلان این تیم را مستحق باخت ندانست.

به نقل از ایسنا، بیژن ذوالفقارنسب گفت: بازی اصلی در نیمه دوم انجام شد. نیمه اول بیشتر احتیاط كرده بودیم و به اعتقاد من ارزش فنی مسابقه را در نیمه دوم باید جستجو كنیم.

وی افزود: با توجه به شناختی كه از تیم ذوب آهن داشتم و با توجه به حضور فصل قبلم در این تیم متاسفانه نتوانستم از این موقعیت‌هایی كه داشتیم استفاده كنیم.

سرمربی تیم پگاه گیلان در ادامه افزود: موقعیت های زیادی را روی دروازه ذوب آهن به دست آوردیم اما با بی دقتی آنها را از دست دادیم، در مقابل ذوب آهن بر اثر اشتباه یكی از بازیكنان ما حداكثر استفاده را برد و به پیروزی دست یافت.

ذوالفقارنسب با تبریك به تیم ذوب آهن گفت: باید ادعا كنم كه به هیچ وجه شایسته باخت نبودیم و نتیجه تساوی عادلانه ترین نتیجهی بود كه می توانست رقم بخورد.

 

ابراهیم زاده: برای صدرنشینی اهمیتی قائل نیستم

ابراهیم زاده مربی تیم فوتبال سپاهان

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از پیروزی تیم‌اش برابر پگاه گیلان گفت: بازی با تیم‌های ذوالفقارنسب همواره بازی‌های بسیار مشكلی برای هر تیمی می تواند باشد. چرا كه تیم های او از نظم بسیار بالایی برخوردارند.

منصور ابراهیم زاده ادامه داد: در نیمه اول تسلط زیادی بر بازی داشتیم. اما این تیم پگاه گیلان بود كه به گل برتری دست یافت كه با تغییر تاكتیك توانستیم نتیجه دلخواه را بدست بیاوریم.

وی افزود: باید ادعا كنم كه تیم پگاه گیلان در نیمه دوم حتی مسلط تر از ما بود اما واكنش‌های خوب "عیسی اندوی" باعث شد كه دیگر بازیكنان نیز انگیزه بیشتری برای به دست آوردن پیروزی داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد صدرنشینی تیم ذوب آهن تا پیش از دیدار فردای برق شیراز گفت: برای صدرنشینی چندان اهمیتی قائل نیستم، مهم بازی خوب و كسب موفقیت است كه برای رسیدن به آن نیز هفته آینده تلاش خواهیم كرد.

ابراهیم زاده در خصوص بازی هفته آینده تیم ذوب آهن برابر پرسپولیس گفت: بازی مقابل تیم‌های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی انگیزه‌های خاص خودش را می طلبد و از فردا تنها برای موفقیت در این بازی فكر خواهیم كرد.

 

مظلومی: مقاومت ضد فوتبال بازی می کرد

مظلومی سرمربی تیم فوتبال ابومسلم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: بازی بسته بازیکنان تیم مقاومت اجازه خلق موقعیت و گلزنی را به تیم مس نداد و در مجموع باید بگویم آنها ضد فوتبال بازی می کردند.

به نقل از مهر، پرویز مظلومی پس از شکست تیمش برابر مقاومت سپاسی گفت: امروز مس برابر مقاومت از موقعیت های خود به خوبی استقاده نکرد اما حریف به بهترین وجه از فرصت هایی که بدست آورد، برای گلزنی سود برد.

وی ضمن اعتراض به وقت کشی بازیکنان مقاومت اظهار داشت: هر زمان که مس مالک توپ می شد و می توانست موقعیتی روز دروازه تیم میزبان ایجاد کند، یکی از بازیکنان مقاومت خود را به زمین می انداخت، متاسفانه باید بگویم من تا به امروز چنین بازی ر از تیم های ایرانی ندیده بودم.

سرمربی تیم مس در پایان گفت: نباید با این شکست عملکرد تیم مس را زیر سوال برد زیرا بازی امروز توان واقعی مس نبود و در مسابقات بعدی بهتر ظاهر خواهیم شد.

 

پیروانی: سه امتیاز با ارزش گرفتیم

پیروانی: با افشین رفیق و رقیب‌ام

سرمربی تیم فوتبال مقاومت سپاسی گفت: این تیم از 10 سال پیش که من سرمربی آن هستم تا به امروز هیچگاه با برای حفظ نتیجه وقت کشی نکرده است.

به گزارش خبرنگار مهر از شیراز، غلامحسین پیروانی پس از پیروزی تیمش برابر مس کرمان گفت: وحید محمدی و محمد زعفرانی هر دو در طول بازی امروز مصدوم شدند و ما بالاجبار آنها را تعویض کردیم به همین خاطر نیز نمی توان این اقدام را وقت کشی دانست.

وی که از صحبت های سرمربی مس که مقاومت را متهم به وقت کشی کرده است ناراحت بود، اظهار داشت: مقاومت سپاسی از 10 سال پیش که من سرمربی آن هستم تا به امروز هیچگاه برای رسیدن به پیروزی و حفظ نتیجه وقت کشی نکرده است و همیشه و برابر تیم های بزرگ هم بازی های زیبا و جوانمردانه ای را از خود به نمایش گذاشته است.

سرمربی تیم فوتبال مقاومت سپاسی همچنین تاکید کرد: امروز بازی سختی را برابر مس کرمان پیش رو داشتیم اما بازیکنان مقاومت به خوبی مسابقه را اداره کردند.

پیروانی در پایان گفت: ما در دفاع خوب ظاهر می شدیم و در حمله هم هماهنگ بودیم تا در روزی که مس ضعیف نبود بازیکنان مقاومت با دوندگی و تلاش زیاد سه امتیاز با ارزش مسابقه را از آن خود کنند.

 

مدیر روستا: از موقعیت ها بهتر استفاده کردیم

اصغر مدیر روستا سرمربی جدید پیکان

سرمربی تیم پیکان قزوین درخشش محمدی دروازه بان این تیم را عامل اصلی پیروزی تیمش مقابل سایپا عنوان کرد.

به نقل از مهر، اصغر مدیر روستا که پس از پیروزی یک برصفر تیمش مقابل سایپا در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: در نیمه اول دو موقعیت مناسب گلزنی داشتیم که آنها را به راحتی از دست دادیم ولی درنیمه دوم از تک موقعیت خود نهایت استفاده را بردیم و به سه امتیاز با ارزش مقابل تیم پرمهره سایپا دست یافتیم .

وی درخشش محمدی دروازه بان تیم پیکان را از جمله عوامل پیروزی تیمش عنوان کرد و گفت : تمام بازیکنان پیکان برای کسب این پیروزی تلاش کردند ولی محمدی روز پرفروغی داشت و دوبار مانع از به ثمر رسیدن موقعیت های مسلم گلزنی تیم سایپا شد و از این نظر سهم بسزایی در موفقیت امروز پیکان داشت .

مدیرروستا با بیان اینکه سایپا تیم بزرگی است و از مربی صاحب نامی نیز سود می برد یادآور شد: سایپا در این دیدار در مجموع بهتر از تیم ما بازی کرد و موقعیت های گلزنی بیشتری هم داشت ولی تیم من از موقعیت ها بهتر استفاده کرد و نتیجه نهایی را بدست آورد.

 

عزیزی: استعفا می دهم، شاید پیام نجات پیدا کند

عزیزی میهمان ویژه مراسم قرعه‌كشی جام ملت‌ها

سرمربی تیم فوتبال پیام مشهد با بیان اینکه دیگر توان ادامه همکاری با پیام را ندارد گفت: مشکلات ما آنقدر زیاد بود که خودم باید همه کارها را انجام می دادم و با دو باخت هم توهین ها را می شنیدم.

به نقل از مهر، خداداد عزیزی که پس از شکست 2 بر یک تیمش برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران سخن می گفت، با اشاره به استعفا و جدایی قطعی اش از تیم پیام گفت: جدایی من و حل شدن مشکلات مالی تیم می تواند همانند شوکی باشد که تیم پیام را از وضعیت فعلی نجات داده و به موفقیت آن در بازی های آینده کمک کند.

وی همچنین تاکید کرد: پس از آنکه استانداری به وعده اش عمل نکرد، بازیکنان بسیار نا امیدانه و بی انگیزه در مسابقات شرکت می کنند و همین موضوع به تیم ضربه زده و باعث نتیجه نگرفتن ما در این دو دیدار شده است. در این مدت خودم دنبال بلیت پرواز، تغذیه، هماهنگی امور و گرفتن چای و غیره بوده ام و دیگر از این وضعیت خسته شده ام.

سرمربی تیم فوتبال پیام مشهد افزود: شاید با رفتن من یکی پیدا شود به پیام مشهد کمک کند تا از وضعیت فعلی خارج شود. ما هنوز سه هفته از مسابقات نگذشته شاهد فحاشی و توهین های تماشاگران هستیم و از کجا معلوم در دیدار هفته بعد از دقیقه یک به من و بازیکنان توهین نکنند؟

وی به انتقاد از نحوه بازی تیم جلالی پرداخت و گفت: ایشان که استاد بنده هستند به نوعی تیمشان را اداره کردند که همیشه دو بازیکن روی زمین افتاده بود. اگر فوتبال روز که آقای جلالی از کامپیوتر یاد گرفته اند اینطور است به ما هم که شاگردش هستیم بگوید تا بیاموزیم.

عزیزی در مورد حضور علی پروین در پیام مشهد گفت: شاید ایشان بتوانند پول به باشگاه بیاورند و این تیم را از وضعیت فعلی خارج کنند.

 

لیتبارسکی: نبود ملی پوشان به تیم من ضربه زد

لیت‌بارسكی سرمربی سایپا شد

سرمربی آلمانی تیم فوتبال سایپا غیبت بازیکنان ملی پوش این تیم و قرارداشتن بازیکنان در دوران بدنسازی را از دلایل اصلی شکست این تیم مقابل پیکان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیرلیتبارلسکی سرمربی تیم فوتبال سایپا که پس از شکست خانگی یک برصفر مقابل پیکان درجمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: نبود بازیکنان ملی پوش در تمرینات به تیم من ضربه می زند چرا که نمی توانم با تمام بازیکنان اصلی تمرین کاملی داشته باشم و برنامه هایم را به طورکامل در تیم پیاده کنم.

وی اظهار داشت: سایپا هنوز سه هفته از نظربدنسازی عقب است و بازیکنان در حال حاضر در دوره بدنسازی هستند و کسب نتایج ضعیف در این دوره طبیعی است. ما ناگزیریم با نگاه به جام باشگاههای آسیا برنامه بدنسازی کاملی را دنبال کنیم و در این شرایط نمی توان به کسب نتایج خوب امید بست. البته با وجود تمامی مشکلات ازعملکرد بازیکنانم راضی هستم و آنها مقابل پیکان نمایش موفقی داشتند.

سرمربی آلمانی تیم فوتبال سایپا در خصوص داوری این دیدار و دریافت کارت های زرد مکرر از سوی بازیکنان سایپا اظهار داشت: این تشخیص داور بود و من اعتراضی به این مسئله ندارم.

لیتبارلسکیدر پایان گفت: اطمینان داشته باشید بعد از سپری شدن هفته های ابتدایی و دوران بدنسازی، تیم سایپا به نتایج قابل قبول درمسابقات لیگ برتر دست خواهد یافت و نگرانی از بابت شروع ضعیف سایپا در هفته های ابتدایی ندارم.

توقف سرخابی ها در تهران و انزلی

توقف سرخابی ها در تهران و انزلی

هفته سوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور با توقف استقلال برابر سپاهان و پرسپولیس در انزلی و شکست تیم های....
تاریخچه هفت دوره لیگ برتر

تاریخچه هفت دوره لیگ برتر

رقابت های هشتمین دوره لیگ برتر در حالی از روز دوشنبه با دیدار پرسپولیس و سایپا آغاز می شود که تنها پرسپولیس موفق....
UserName