• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 4631
 • چهارشنبه 1387/8/1
 • تاريخ :

تغییر مدیریریت باعث پیشرفت استقلال شد

امیر قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران این تیم را یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر خواند و گفت: با شناختی که از تیم فوتبال پاس داشتیم می دانستیم از کجا باید به این تیم ضربه بزنیم.

به نقل از مهر، امیر قلعه نویی پس از برتری 4 بر2 تیمش مقابل پاس همدان در هفته یازدهم لیگ برتر با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه قدس همدان افزود: بازی بسیار خوبی بود. دو تیم استقلال و پاس منسجم و خوب عمل کردند. با توجه به نتیجه‌ای که در پایان مسابقه حاصل شد، بدون شک تیم استقلال برتر از پاس بوده است. اینکه استقلال چهارگل در همدان به پاس می زند نشان دهنده توانایی و برتری تیم ما نسبت به این تیم است.

امیر قلعه نویی

وی با بیان اینکه تیم فوتبال استقلال تهران با شناخت نقاط ضعف و قوت تیم فوتبال پاس همدان و تمرکز روی استفاده از کاستی‌های این تیم گام به میدان نهاده بود، افزود: ما می دانستیم باید از کجا به تیم پاس ضربه بزنیم و با استفاده از فرصت‌های خود به نتیجه‌ای ایده‌ال دست یافتیم.

سرمربی تیم استقلال با ابراز نارضایتی از عملکرد مدافعان این تیم در مصاف با پاس همدان، افزود: از خط دفاع استقلال راضی نیستم. با اینکه تیم پاس موقعیت‌های گل کمی روی دروازه ما داشت اما به دو گل رسید که این آمار خوبی برای تیم ما نیست. باید با تمرین و کار بیشتر این نقطه ضعف را برطرف کنیم تا در ادامه مسابقات با مشکل مواجه نشویم.

خبرنگاری از امیر قلعه نویی پرسید تغییرات مدیریتی در راس باشگاه استقلال تا چه اندازه در نتایج و رشد این تیم تاثیرگذار بوده است؟ که وی اظهار داشت: باید از زحمات علی فتح الله زاده تشکر کنم. او برای باشگاه استقلال زحمات زیادی را متحمل شده است. اما باید پذیرفت که با تغییر مدیریت باشگاه استقلال منابع جدید مالی به این باشگاه تزریق شد و با پرداخت حق و حقوق بازیکنان شرایط روحی آنها تقویت شد تا بتوانند با قدرت در مسابقات لیگ به میدان بروند.

امیر قلعه نویی

علت خروج فرهاد مجیدی از فهرست 18 نفره تیم فوتبال استقلال تهران سوژه پرسش دیگر یکی از خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه قدس همدان از امیر قلعه نویی بود، که وی در پاسخ به این خبرنگار نیز گفت: فرهاد بازیکن بزرگ، ارزشمند و جوانمرد تیم ماست که در مواقع لازم تیم را جمع و جور می کند. فرهاد امروز سرماخورده بود و از ما خواست که نامش را در ترکیب تیم قرار ندهیم.

وعده قهرمانی تیم فوتبال استقلال تهران در هشتمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، مورد دیگری بود که از قلعه نویی سئوال شد که وی گفت: باید بگویم تیم استقلال در دیدار مقابل صباباتری که با نتیجه 3 بریک شکست خورد خیلی بهتر از بازی امروز برابر پاس عمل کرد. در آن برهه زمانی شانس یار تیم ما نبود و نتوانستیم موفق باشیم اما امروز شرایط تیم به مراتب بهتر از گذشته است. پیروزی‌های پرگل استقلال در دیدارهای گذشته و ثبات ما در هفته‌های اخیر نشان می دهد که این تیم می تواند مدعی جدی قهرمانی لیگ باشد. ما نقشه‌های زیادی برای قهرمانی داریم.

پیروزی استقلال، صدرنشینی ذوب آهن

پیروزی استقلال، صدرنشینی ذوب آهن

تیم فوتبال استقلال با پیروزی پرگل برابر پاس همدان علاوه بر کسب سه امتیاز ، طلسم نبردن در خارج از تهران ......
روزهای هیجان انگیز لیگ برتر

روزهای هیجان انگیز لیگ برتر

هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از فردا (سه شنبه) با برگزاری پنج بازی آغاز می شود که در یکی....
آلبوم تصاویر امیر قلعه نویی

آلبوم تصاویر امیر قلعه نویی

با توجه به استقبال قابل توجه شما کاربران عزیز از تصاویر ..........
UserName