• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1338
 • يکشنبه 1385/11/1
 • تاريخ :

حمله ی قلعه نویی به استقلالی ها:

اگر تعصب داشتید از کفش پاره دریبل نمی خوردید


رئیس سازمان فوتبال باشگاه استقلال در اولین تمرین این تیم پس از شکست مقابل مقاومت شیراز حضور پیدا کرد و با لحن تندی بازیکنان را مورد انتقاد شدید قرار داد.

قلعه نویی در ابتدای صحبت های خودش همه بازیکنان استقلال را مورد خطاب قرار داد و گفت: او گفت: این قدر كه به موهایتان اهمیت مى دهید به تیم اهمیت نمى دهید. روزى 300 هزار تومان حقوق مى گیرد، اما 2 زار براى تیم مفید واقع نمى شوید.

واقعا كه لیاقت پوشیدن پیراهن استقلال را ندارید. فقط یاد گرفته اید مصاحبه كنید و در روزنامه ها سروصدا راه بیندازید. حالا كه دیگر سیاوش نیست تا همه چیز را به گردن اوبیندازید!

قلعه نویى همچنین گفت: من آدم شناس هستم. كسى نمى تواند مرا گول بزند. چهره تك تك نیمكت نشینان را از تلویزیون دیدم. همه دوست داشتند تیم ببازد. لباس خیلى از بازیكنان داخل زمین هم حتى یك لكه هم برنداشته بود. مگر مربى چند تا تعویض مى تواند انجام دهد؟ وقتى همه راه مى روند، تقصیر مرفاوى چیست؟ وقتى مى بریم همه چیز حاصل تلاش شما است. مى روید از خودتان تعریف مى كنید و بر سر هواداران منت مى گذارید. اما وقتى مى بازیم كادر فنى مقصر است.

قلعه نویی یک یک بازیکنان استقلال را شدیدا مورد انتقاد قرار داد. وی به نام صادقی اشاره کرد و گفت: تا چند سال پیش ژیان داشت و حالا ماکسیما دارد. همه شما ها از کنار استقلال به این چیزها رسیدید.

وی حتی از طالب لو و دیگر بازیکنانی که در این دیدار حضور نداشتند هم انتقاد کرد اما با اشاره مستقیم به بازی با مقاومت گفت: اگر غیرت داشتید بازیکن حریف با کفش پاره شما را دریبل نمی زد!

به نظر می رسید که بازیکنان خود را آماده اهانت های تند قلعه نویی کرده بودند و همینطور هم شد.

قلعه نویی در ادامه گفت : برای من بهانه نیاورید ، دیروز سپاهان هم 7 بازیکن خود را به همراه نداشت و به ناچار از جلال اکبری در خط حمله استفاده کرد و همه شاهد بودیم به چه صورت به پیروزی دست یافتند.

قلعه نویی به باخت دو سال پیش استقلال برابر شاهین بوشهر اشاره می کند و می گوید : در آن سال هر چند به تیم بوشهری باختیم اما تمام بازیکنان از جان و دل مایه گذاشتند اما انگار شما می خواستید به عمد ببازید تا به پرسپولیس برخورد نکنید.

قلعه نویی تقریبا تمامی بازیکنان را مورد کم کاری و اهانت قرار می دهد و تنها منصوریان و فکری بودند که مورد لطف صحبت های امیر خان قرار نگرفتند .

قلعه نویی صحبتهای خود را با سوال از امیر آبادی ادامه می دهد و می گوید : این چه بازی بود که انجام دادی؟ دلت خوش است که فوتبال بازی کرده ای ؟ روی گل اول مرصاد کجا بودی ؟ امیر آبادی در پاسخ به اظهارات قلعه نویی می گوید : من که خوب بازی کردم و قلعه نویی با صدای بلند تر می گوید : ساکت شو ؛ کجا خوب بودی ؛ بار آخرت باشد که در پی توجیه کردن خودت هستی .

قلعه نویی در ادامه به حمایت از مرفاوی پرداخت و گفت : اگر به فکر آبروی خود و استقلال نیستید به فکر مرفاوی باشید که باید به همه انتقاد ها جواب بدهد.

قلعه نویی صحبتهای خود را اینگونه به پایان برد : وقتی می برید همه چیز حاصل تلاش شماست و می روید از خودتان تعریف می کنید اما وقتی می بازیم تقصیر ماست؟ چرا نمی روید به روزنامه ها بگویید که شما مقصر و عامل شکست تیم هستید؟

حذف استقلال و سایپا از جام حذفی

در گیری لفظی طالب لو و بائو

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه