• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 614
  • پنج شنبه 1385/10/14
  • تاريخ :

برنامه روزهای ششم ، هفتم و هشتم جشنواره موسیقی فجر

روز پنجشنبه (14/10/1385)

یاران (افلیا پرتو) : تالار فرهنگ (ویژه بانوان) - ساعت 19

خورشید (مجید درخشانی) : - سالن اصلی تئاتر شهر - ساعت 18

ناپال شیلی (ارنستوپرز) : تالار وحدت - ساعت 30/18

ارکستر ارمنستان (لوریس چکناواریان) : تالار وحدت - ساعت 21

رسیتال پیانو و ویولن (خاچیک بابایان) : تالار رودکی- ساعت 18

بخش نواحی { غلامعلی نی نواز؛گروه لیوا جزیره خارک؛ آوازهای بیابانی وکهنویی؛ گروه مروارید لیان } : تالار رودکی - ساعت 30/20

بخش جوان: تالار فارابی (دانشگاه هنر) ساعت 19

سخنرانی :ملیحه سعیدی (سبک شناسی ساز قانون و توسعه تکنیکهای اجرایی متقدم و معاصر ) : تالار بتهوون (خانه هنرمندان) - ساعت 30/17

تکنوازی - نی- استادحسن منصوری: تالار بتهوون (خانه هنرمندان) - ساعت 30/19

کیوان ساکت(کیوان ساکت) : نیاوران - ساعت 19

بیدل (سید حسام الدین سراج) : فرهنگسرای بهمن(تالار شهید آوینی) - ساعت 19

گروه شمس (کیخسرو پور ناظری) و ارکستر فیلار مونیک اوکراین : تالار بزرگ کشور - ساعت 20

قمر(نوید دهقان) : چابهار - ساعت 19

روز جمعه (15/10/1385)

نیریز (ملیحه سعیدی) : تالار فرهنگ (ویژه بانوان) - ساعت 19

بیدل (سید حسام الدین سراج) : - سالن اصلی تئاتر شهر - ساعت 18

تاجیکستان گروه شش مقام (عبدالرشیداف) : تالار وحدت - ساعت 30/18

ارکستر ارمنستان (لوریس چکناواریان) : تالار وحدت - ساعت 21

کوارتت زهی ( خاچیک بابایان) ، کر دفتر موسیقی (رازمیک اوهانیان) : تالار رودکی- ساعت 18

بخش نواحی { آوازهای بیابانی وکهنویی؛غلامعلی نی نواز؛قسمت خانی؛گروه روستای سلخ } : تالار رودکی - ساعت 30/20

بخش جوان: تالار فارابی (دانشگاه هنر) ساعت 19

سخنرانی :حمید رضا اردلان (قیاس زمان موسیقی و سینما در حوزه تفکر مابعد مدرن ) : تالار بتهوون (خانه هنرمندان) - ساعت 30/17

تکنوازی - نمایش فیلم مجموعه استادان موسیقی مقامی ایران: تالار بتهوون (خانه هنرمندان) - ساعت 30/19

سنتی بزم آرا ترکیه (فکرت کاراکایا) : نیاوران - ساعت 19

خورشید (مجید درخشانی) : فرهنگسرای بهمن(تالار شهید آوینی) - ساعت 19

گروه شمس (کیخسرو پور ناظری) و ارکستر فیلار مونیک اوکراین : تالار بزرگ کشور - ساعت 20

صبا (فاضل جمشیدی) : چابهار - ساعت 19

روز شنبه (16/10/1385)

پریشاد (حاج غلامحسین) : تالار فرهنگ (ویژه بانوان) - ساعت 19

ایرانی (پژمان طاهری) : - سالن اصلی تئاتر شهر - ساعت 18

ترکیه گروه سنتی بزم آرا (فکرت کاراکایا) : تالار وحدت - ساعت 30/18

ارکستر سمفونی تهران (نادر مشایخی) : تالار وحدت - ساعت 21

ارکستر زهی جوانان ( بهروز وحیدی آذر) ، آنسامبل بادی جوان (سینا ذکایی) : تالار رودکی- ساعت 18

بخش نواحی { عاشیق ایمران حیدری؛طاهر یارویسی؛گروه روستای سلخ؛روشن گل افروز؛قسمت خانی } : تالار رودکی - ساعت 30/20

بخش جوان : تالار فارابی- ساعت 19

سخنرانی :محسن نفر( اصالت وابداع در موسیقی ایرانی ) : تالار بتهوون (خانه هنرمندان) - ساعت 30/17

تکنوازی - نمایش فیلم مجموعه استادان موسیقی مقامی ایران: تالار بتهوون (خانه هنرمندان) - ساعت 30/19

ارکستر مجلسی اکراین (یوسیپ فرانتس) : نیاوران - ساعت 19

آبیدر (بهرام ساعد) : فرهنگسرای بهمن(تالار شهید آوینی) - ساعت 19

گروه محلی سیستان: چابهار

UserName