• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 704
 • سه شنبه 1385/9/28
 • تاريخ :

پرسپولیس در انزلی به گِل نشست


همان طور كه پیش بینى مى شد بازى انزلى جذاب و دیدنى از آب درنیامد و 2 تیم ملوان و پرسپولیس على رغم تلاش فراوان نتوانستند به نتیجه دلخواه كه همان پیروزى باشد، دست پیدا كنند. پرسپولیسى ها كه در حاشیه مشكلات مالى و غیبت چند بازیكن خود به انزلى رفته بودند با اینكه سعى داشتند با کسب 3 امتیاز این دیدار در كورس قهرمانى نیم فصل باقى بمانند، اما موفق به این كار نشدند و صدرنشینى در پایان یك نیمه از لیگ ششم را از دست دادند.

در سوى مقابل ملوان كه همیشه به داشتن تیمى جوان و كم ادعا مشهور بوده در این بازى با به كارگیرى كاپیتان جوان خود هم دنبال برد و 3 امتیاز بود كه البته آنها هم به خواسته خود نرسیدند تا همچنان در نیمه پایینى جدول بمانند.

در واقع روز گذشته زمین ورزشگاه تختى مانع از انجام یك بازى حتى معمولى و فوتبالى دلچسب از سوی 2 تیم بود. همین امر باعث شده بود در طول 90 دقیقه بازیکنان 2 تیم به بازى فیزیكى روى آورده و در بین آنها حتی 4-5 پاس سالم به سختى رد و بدل شود. به طورى كه در طول بازى و در پایان آن شاید هر كدام از 2 تیم 2 یا 3 موقعیت گلزنى به وجود آوردند و در بیشتر دقایق توپ در میانه میدان ضربه مى خورد. این بازى هیچ چیز نداشت و اصلاً نمى شد به دیده یك بازى از لیگ برتر به آن نگاه كرد، هر چند شاید زمین انزلى بزرگترین مانع ارایه یك نمایش حتى معمولى بود.

دنیزلی : از این تساوی ها خسته شده ام

مصطفی دنیزلی گفت : من هم از این تساوی های پی در پی خسته شده ام و ادامه این وضعیت دیگر غیر قابل تحمل شده است .

مصطفی دنیزلی که پس ازتساوی تیمش مقابل ملوان درجمع خبرنگاران سخن می گفت ، با بیان این مطلب افزود : ما پس ازشکست دیروزاستقلال مقابل پیکان، در این دیدارتنها برای کسب پیروزی و نزدیک شدن به صدرجدول به انزلی آمده بودیم ولی نتوانستیم از این فرصت مناسب برای جبران امتیازهای عقب مانده استفاده کنیم و دو امتیازحساس را از دست دادیم .

وی تصریح کرد : من هم از این بازی های یکنواخت و نتایج تکراری خسته شده ام و ادامه این روند ازتیم پرطرفدار پرسپولیس دیگر قابل تحمل نیست .

دنیزلی با انتقاد ازنحوه برنامه ریزی بازیهای لیگ برترتوسط فدراسیون فوتبال اظهارداشت : این نوع برنامه ریزی کارما را دشوارکرده چرا که واقعا نمی دانیم یک هفته بعد با چه تیمی بازی داریم و زمانبدی کلی مسابقات مشخص نیست .

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص صحنه ای که بازیکنان ملوان اعتقاد به ضربه پنالتی داشتند ، تصریح کرد : به نظرمن این صحنه پنالتی بود اما قبل ازپنالتی، بازیکن ملوان درموقعیت آفساید قرارداشت وبا این شرایط ضربه پنالتی نمی تواند صحیح باشد.

دنیزلی همچنین درخصوص وضعیت الونگ برای همکاری با باشگاه پرسپولیس گفت : اوبازیکن تیم پرسپولیس است وباید تابع شرایط باشگاه باشد و درصورتی که نتواند شرایط تیم را بپذیرد جایی درتیم نخواهد داشت .

احمدزاده:این تساوی برای ما حکم برد را دارد

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی پس از کسب تساوی بدون گل برابر پرسپولیس از بازی بازیکنانش ابراز رضایت کرد.

محمد احمدزاده در پایان این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: آنچه را که به بازیکنان جوانم گفته بودم کم و بیش به درستی در زمین اجرا شد و راضی کننده بود، در حقیقت تساوی در برابر پرسپولیس حکم برد را برای ما داشت.

وی که به داوری نیز انتقاد داشت، گفت: داور به خاطر این که جو بازی را به هم نریزد به این شکل قضاوت کرد.

UserName