• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 864
 • چهارشنبه 1385/9/1
 • تاريخ :

توقف پرسپولیس ؛ تب آقا مصطفی به نفع شاغلام


  

اگر دیروز مصطفی دنیزلی دوباره زیر سرم و آمپول رفته باشد نباید زیاد تعجب کرد .

پرسپولیسی ها دیروز آنقدر موقعیت گل خراب کردند تا مصطفی افندی دیروز هر چی قرص مسکن و سردرد خورده بود خنثی شود.

به گزارش تبیان ، شروع توفانی پرسپولیس و زدن دو گل در عرض 10 دقیقه نوید یک پیروزی پر گل را به هواداران پرسپولیس داد تا بتوانند انتقام شکست فصل گذشته را بگیرند اما خراب کردن موقعیت های متعدد گلزنی در نیمه اول بازی و تعویض شاغلام در خط دفاعی کفه ترازو را به سمت فجر تغییر داد تا این تیم با همان دو گل خورده به رختکن برود .

غلامحسین پیروانی نیمه دوم یا همان نیمه مربیان را از مصطفی دنیزلی برد و زارع با انگیزه و تند و تیز را جایگزین فرجی کرد تا عمق دفاع پرسپولیس را نشانه بگیرد و بتواند گل های خورده را جبران کند .

پرسپولیسی ها نیز که فوتبال را 45 دقیقه ای فرض کرده بودند با شروع نیمه دوم روی به فوتبال احساسی آوردند تا در عرض 10 دقیقه نتیجه بازی را مساوی ببنند .

پرسپولیس که در این روزها احتیاج به 3 امتیاز دیدار ها دارد یک بار دیگر آن هم در تهران متوقف شد تا بار دیگر نشان دهد همچنان مشکل جمع آوری امتیاز دارد.

حاشیه ی دیدار که خبرنگار تبیان تهیه کرده از حضور شما عزیزان می گذرد .

در حاشیه‌ دیدار پرسپولیس‌ - فجرسپاسى‌


استقبال هواداران از پرسپولیسی ها

همزمان‌ با ورود پرسپولیسى‌ها به‌ زمین‌ چمن، هواداران‌ حاضر با فریاد «کریم‌ تیمتو بردار بیا» از باقرى‌ خواهش‌ کردند تیم‌ را به‌ سمت‌ جایگاه‌ پرسپولیسى‌ها ببرد، بازیکنان‌ هم‌ پس‌ از حضور در کنار میله‌هاى‌ حفاظ‌ ورزشگاه‌ براى‌ هواداران‌ دست‌ تکان‌ دادند.


خوش‌ و بش‌ فجرى‌هاى‌ سابق‌ با پیروانى‌

داود سیدعباسى‌ و فراز فاطمى‌ با حضور در کنار نیمکت‌ فجرى‌ها از غلام‌ پیروانى‌ براى‌ حضور در این‌ بازى‌ رخصت‌ گرفتند و سپس‌ روى‌ نیمکت‌ پرسپولیس‌ نشستند چون‌ هر دوى‌ این‌ بازیکنان‌ در لیست‌ نفرات‌ ذخیره‌ سرخپوشان‌ بودند.


ناراحتی انصاری فرد از دست حاجی زاده

محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل سرخپوشان از نحوه بازی حاجی زاده دلخور بود و اعتقاد داشت که این بازیکن اشتباهات فردی زیادی داشته است و عملکرد خوبی بر روی گلهای خورده نداشته است .


لیست‌ پرسپولیسى‌ها 17 نفره‌ بود

وقتى‌ لیست‌ بازیکنان‌ دو تیم‌ را به‌ دست‌ خبرنگاران‌ دادند متوجه‌ شدیم، دنیزلى‌ لیست‌ پرسپولیسى‌ها را 17 نفره‌ بسته‌ و از بازیکن‌ هجدهم‌ خبرى‌ نیست‌ احتمالاً‌ نفر هجدهم‌ احسان‌ خرسندى‌ بوده‌ که‌ به‌ دلیل‌ قهر در تمرین‌ روز قبل، از لیست‌ خط‌ خورده‌ بود.

  


دنیزلى‌ با تریپ‌ سرماخورده‌ها!

مصطفى‌ دنیزلى‌ طبق‌ معمول‌ اکثر اوقات‌ با شلوار لى‌ آبى‌ و کت‌ معروفش‌ در ورزشگاه‌ حاضر شده‌ بود و براى‌ اینکه‌ تریپ‌ سرماخورده‌ها را به‌ خود بگیرد یک‌ کاپشن‌ مشکى‌ کلاه‌دار هم‌ برتن‌ کرده‌ بود تا به‌ همه‌ ثابت‌ کند حالش‌ خوب‌ نیست.


دوربین‌ ورزشگاه‌ صحنه‌ پنالتى‌ را نشان‌ نداد

براى‌ جلوگیرى‌ از ایجاد حاشیه‌ در جو ورزشگاه‌ آزادى‌ بنا به‌ تصمیم‌ مسئولان‌ حراست‌ اسکوبورد ورزشگاه‌ صحنه‌هاى‌ مشکوک‌ را پخش‌ مجدد نمى‌کند به‌ همین‌ دلیل‌ صحنه‌ پنالتى‌ فجرى‌ها نشان‌ داده‌ نشد تا تماشاگران‌ به‌ تجزیه‌ و تحلیل‌ پنالتى‌ بپردازند که‌ بازى‌ را به‌ تساوى‌ دو بر دو کشاند.


یک‌ پرسپولیسى‌ زحمات‌ بقیه‌ را هدر داد

در پایان‌ بازى‌ اکثر هواداران‌ اعتقاد داشتند یکى‌ از بازیکنان‌ پرسپولیس‌ مسبب‌ اصلى‌ تساوى‌ دیروز بوده‌ و این‌ دو امتیاز به‌ خاطر بى‌تفاوتى‌ این‌ بازیکن‌ از دست‌ رفته‌ است.


تماشاگران‌ شاکى‌ مؤ‌دب‌ بودند

اکثر تماشاگران‌ حاضر در ورزشگاه‌ دیروز از وضعیت‌ داورى‌ این‌ بازى‌ و مربیگرى‌ دنیزلى‌ به‌ شدت‌ شاکى‌ بودند اما على‌رغم‌ این‌ نارضایتى‌ بسیار مؤ‌دب‌ رفتار کردند و هیچ‌ کس‌ درصدد توهین‌ و شعار علیه‌ دیگران‌ برنیامد که‌ در جاى‌ خود قابل‌ تقدیر است.


اضطراب‌ در جایگاه‌VIP

تمامى‌ حاضران‌ در جایگاه‌VIP به‌ دلیل‌ اضطراب‌ و حساسیت‌ بازى‌ دیروز دقایق‌ پایانى‌ دیدار را ایستاده‌ تماشا کردند که‌ در نوع‌ خود جالب‌ توجه‌ بود، خصوصاً‌ پرسپولیسى‌ها که‌ به‌ طور مرتب‌ قدم‌ مى‌زدند.

  


مصطفی دنیزلی: از بازی تیمم راضی‌ام، از نتیجه‌ نه

سرمربی تیم پرسپولیس پس از توقف تیم اش مقابل فجر سپاسی گفت: از بازی تیم راضی هستم اما، نتیجه‌ی خوبی حاصل نشد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این كه واقعا چه بلایی سر پرسپولیس آمده است؟ گفت: بلایی سر پرسپولیس نیامده است، ما بعد از بازی برابر استقلال و پیروزی در این دیدار بازی خوبی با مس كرمان نداشتیم. در بازی امروز نیز موقعیت‌های زیادی داشتیم و باید چهار الی پنج گل می‌زدیم، نیمه‌ی دوم كاملا در اختیار ما بود. بازیكنان تمام توان خود را گذاشتند اما، بر روی اشتباهات فردی گل خوردیم.

وی نتیجه بدست آمده را عادلانه نخواند و گفت ما در تمام 90 دقیقه مسابقه برتری کاملی نسبت به حریف داشتیم ، اما بچه ها نتوانستند از موقعیتهای زیاد بدست آمده استفاده کنند .

وی خاطر نشان كرد: پرسپولیس در ضربات آخر مشكل داشت، نمی‌توانستیم پاس‌های خوبی بدهیم و ضربات پایانی را تبدیل به گل كنیم. فجر سپاسی كم حمله كرد و توانست بازی را به تساوی بكشاند.

سرمربی تركیه‌ای تیم پرسپولیس در مورد جدول رده بندی گفت : ما قبل از این بازی پنج امتیاز با صدر جدول فاصله داشتیم اما حالا چهار امتیاز اختلاف داریم و ما با این تساوی توانستیم فاصله را با صدر جدول کم کنیم!!

دنیزلی همچنین در مورد به بازی آوردن فراز فاطمی‌، گفت: هر تعویضی یك دلیل دارد، آمدن فراز فاطمی‌ به میدان نیز با هدف انجام شد و من هستم كه در نهایت تصمیم می‌گیرم كه چه بازیكنی به زمین برود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار كرد: ممكن است سه امتیاز را از دست داده باشیم اما، تا زمانی كه پرسپولیس بتواند موقعیت‌های خطرناكی را بر روی دروازه حریف ایجاد كند، از عملكرد تیم راضی خواهم بود.

دنیزلی همچنین با رد مغرور شدن بازیكنان پرسپولیس در نیمه‌ی دوم خاطر نشان كرد: شاید در حالت طبیعی بازیكنان پیروز در مقطعی از بازی مغرور شوند اما، پرسپولیس تساوی امروز را به دلیل غرور حاصل نكرد، تنها ما نتوانستیم از موقعیت‌های به دست آمده استفاده كنیم و این نیز مشكل امروز پرسپولیس بود.

دنیزلی در پایان در مورد خنده های خود در برنامه نود گفت که من مدتها بچه ها را ندیده بودم و می خواستم با خنده هایم به آنها روحیه بدهم .

  


غلامحسین پیروانی: پرسپولیس را با تیم زیر 23 ساله ها متوقف کردیم

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: با توجه به جوانی و بازی در زمین تیم بزرگی چون پرسپولیس ، کسب تساوی در این دیدار برای ما ارزش پیروزی را داشت.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی که پس از تساوی 2-2 مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود : ما امروز با تیمی کاملا جوان که 4 بازیکن برای اولین بار به ورزشگاه آزادی آمده بودند مقابل پرسپولیس بازی کردیم که این شرایط روی بازیکنان ما تاثیر منفی گذاشته بود و این مسئله در نیمه اول کاملا محسوس بود.

پیروانی افزود : در نیمه دوم چیزی برای از دست دادن نداشتیم و به همین خاطرهرچه داشتیم را رو کردیم و حتی با سه مهاجم به دروازه پرسپولیس حمله کردیم که خوشبختانه شجاعت و جسارت بازیکنان ما نتیجه داد و توانستیم گلهای خورده را جبران کنیم.

وی تصریح کرد : ما امروز به جز احتشام ساسانی و بهمن طهماسبی که دو بازیکن بالای 30 سال محسوب می شوند و گلهای ما را در این مسابقه به ثمر رساندند با تیم زیر 23 ساله های خود پرسپولیس را با تمام بازیکنان بزرگش در ورزشگاه آزادی متوقف کردیم و به نظر من این نتیجه برای ما کمتر از پیروزی نبود.

سرمربی فجرسپاسی در خصوص تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس امروز فوتبال روان و تک ضربی را به نمایش گذاشت و به نظر من این تیم بسیار بهتراز سال گذشته فوتبال بازی می کند ولی بازیکنان من در نیمه دوم یک تیم واقعی بودند.

گزارش تصویری اختصاصی از دیدار پرسپولیس - فجر سپاسی 

UserName