• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 279
 • يکشنبه 1385/8/7
 • تاريخ :

انصاریفرد:تا امروز 6 پنالتی پرسپولیس را نادیده گرفته اند

/حضور 85 هزار تماشاگر فوتبال ایران را تحت تاثیر قرارداده است


  

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: داوران تا به امروز 6 پنالتی مسلم پرسپولیس را نادیده گرفته اند و ما از کمیته داوران مجدداً درخواست می کنیم فکری به حال حل این مشکل بکنند.

محمدحسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: متأسفانه در بازی با پاس هم شاهد نادیده گرفتن پنالتی مسلم پرسپولیس بودیم و من نمی دانم چرا داوران از اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس خودداری می کنند و اشتباهات آنها این همه به ضرر تیم پرسپولیس تمام می شود. پرسپولیس زیباترین و هوادارپسندترین فوتبال را ارائه می کند اما کم دقتی در نواختن ضربات آخر و تصمیمات اشتباه داوران مانع از کسب عنوان قهرمانی رقابتهای جام حذفی و صدرنشینی در لیگ شده است ولی ما تأکید داریم که این اشتباهات عمدی نیست اما باید فکری به حال این وضعیت کرد.

انصاری فرد تصریح کرد: در بازی برگشت فینال جام حذفی خطای پنالتی دقیقه 118 مدافعان سپاهان روی احسان خرسندی نادیده گرفته شد. در بازی با پیکان نیز یک پنالتی دیگر از چشم داور دور ماند. در بازی با سایپا نیز دو پنالتی صددرصد گرفته نشد و این سریال در دو بازی اخیر پرسپولیس مقابل سپاهان و پاس نیز تکرار شد. همه موارد فوق الذکر نیز در برنامه های تلویزیونی و مصاحبه های مطبوعاتی از سوی کارشناسان داوری تأیید شده است. با این وجود هواداران فهیم تیم پرسپولیس با شعار جدید خود در بازی با پاس اتفاقی تاریخی را در فوتبال ایران رقم زدند و همانطور که وعده داده بودیم هواداران با توصیه به داور مبنی بر دقت کردن ثابت کردند که محبوبترین تیم آسیا بهترین تماشاگران را دارد.

  

انصاری فرد درباره عملکرد بازیکنان پرسپولیس در دیدار با پاس گفت: به طور کلی پرسپولیس بهتر و روانتر از پاس بازی کرد ولی در این بازی هم شاهد از دست رفتن چند موقعیت مسلم گلزنی بودیم که امیدوارم این عادت بد در بازی با استقلال ترک شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره گلزنی مهرزاد معدنچی نیز گفت: معدنچی قبل از شروع فصل با گلزنی های متوالی خود یکی از عوامل تأثیر گذار در رسیدن پرسپولیس به فینال جام حذفی و خروج تیم از بحران بود و همین امر موجب شده بود که توقعات از او بالا رفته و این بازیکن فشار روحی خاصی را در بازی فینال جام حذفی تحمل کند اما همانطور که دنیزلی قبل از بازی با پاس اعلام کرده بود بدن معدنچی به روزهای اوج برمی گردد. درباره معدنچی یک نکته پنهان نیز وجود دارد و آن چیزی نیست جز اینکه داوران سه خطای مسلم پنالتی روی این بازیکن در رقابتهای فصل جاری را نادیده گرفته اند.

انصاری فرد درپایان گفت: حضور بیش از 85 هزار نفر در ورزشگاه آزادی و حمایت پرشور هواداران از تیم پرسپولیس، جامعه فوتبال ایران را تحت تأثیر قرار داد و ما ضمن تقدیر و تشکر از هواداران تمام تلاش خود را می کنیم تا شرمنده لطف و محبت آنها نشده و با پیروزی مقابل استقلال هدیه خوبی به این عزیزان بدهیم.

500 میلیون دردسر ساز در حساب پرسپولیس 

پاس یک - پرسپولیس یک 

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه