• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 2067
 • پنج شنبه 1382/4/12
 • تاريخ :

مصاحبه اختصاصی تبیان بارئیس هیئت تنیس استان تهران

با توجه به درپیش بودن دومین دوره جام ستارگان تنیس جهان در تهران و حضور بزرگان این رشته در یك دوره مسابقات نمایشی و استقبال خوب علاقه مندان از این رشته جذاب، بخش ورزشی سایت تبیان با"علی جمشیدی"رییس هیئت تنیس استان تهران و مسئول برگزاری این جام،گفتگویی ترتیب داده كه تقدیم حضورتان می گردد .

علی جمشیدی رئیس هیئت تنیس استان تهران و مدیر مجموعه ورزشی كشوری در خصوص سؤال تبیان مبنی بر هدف از برگزاری این گونه جام ها و نحوه شكل گیری اولین دوره آن گفت : علاقه و استقبال مردم از بازی های منصور بهرامی،در من انگیزه ای ایجاد كرد تا از این علاقه به نحو عالی و در جهت رشد تنیس كشور استفاده كنم . لذاپس ازصحبت هایی كه با خود آقای بهرامی تنیسور ایرانی در فرانسه داشتم و به ایشان طرح برگزاری چنین جامی را دادم، ایشان آمادگی خود را مبنی بر آوردن دو یا سه چهره بزرگ تنیس جهان به تهران اعلام كرد و آمدن خود و بزرگان تنیس جهان را مستلزم هزینه های هنگفت و پذیرایی و بلیط رفت و برگشت عنوان كرد . به هر حال با لطف خدا و كمك دوستان در اولین دوره دست به برگزاری این جام زدیم كه الحمدالله هیئت تنیس با كمك اسپانسرها و بخش های خصوصی سربلند شد. در خصوص این هدف باید گفت : آمدن بزرگانی نظیر بهرامی و امیلیو سانچز و بورگ به تهران همانند آمدن رونالدو و بزرگان فوتبال به ایران است، پس برگزاری چنین جامی-هر چند در سطح نمایشی-وجهه بین المللی خاصی دارد و من امیدوارم علاقه مندان واقعی و فهیم تنیس و ورزشكاران نسل جوان ایران نهایت استفاده را از حضور بزرگان این رشته در تهران ببرند هدف اصلی من و همكارانم حرفه ای كردن این ورزش و ایجاد دیدی جدیدتر نسبت به تنیس در ایران با توجه به استعدادها و علایق موجوداست و دیگر اینكه باید بخش های خصوصی و اسپانسرهای بزرگ را از اهمیت برگزاری مسابقات تنیس آگاه كنیم كه امروز می بینیم تا حدود زیادی در این امر مؤفق بوده ایم . در كل ، جذب سرمایه ها و برگزاری چنین مسابقاتی سبب اعتبار و اعتلای تنیس كشور می شود و امیدوارم در جهت رشد تنیس كمك كوچكی به فدراسیون و ورزش كشور كرده باشیم .

جمشیدی در ادامه گفت : هزینه برگزاری چنین جامی خیلی بالاست و ما با بودجه هیئت استان حتی قادر به پرداخت هزینه پذیرایی میهمانان هم نیستیم . لذا با كمكگرفتناز اسپانسر و ایجاد سایر طرح های فرهنگی و ورزشی و اقتصادی سعی داریم جوانان را بیشتر جذب تنیس كنیم . رییس هیئت تنیس استان تهران به سؤال تبیان مبنی بر نقش فدراسیون در این جام گفت : هر چند كه كلیه رایزنی ها و برنامه ریزی ها در هیئت استان تهران صورت گرفته و این جام را در تقویم سالانه خود گنجانده ایم،اما ما در سیاست گزاری های خود مستقل عمل می كنیم و در خصوص مسائل فنی نیز از فدراسیون هم مشورت می گیریم در كل ، ما با بودجه ناچیز خود دست به برگزاری این مسابقات زده ایم كه كلیه هزینه ها را خود هیئت استان با جذب اسپانسر و طرح های دیگر تهیه و پرداختكند و به لحاظ مالی كمكی از فدراسیون به ما نمی شود. در نهایت از آقای خزایی رئیس فدراسیون تنیس انتظار همكاری بیشتری دارم چرا كه هیئت تنیس فرزند فدراسیون تنیس است و پدر همواره سعی در رشد و موفقیت فرزنددارد و من امیدوارم با این گونه حركات و برگزاری این مسابقات و مسابقات آتی فدراسیون و هیئت استان رسمیت جهانی تری به تنیس ایران به خصوص در رنكینگ بین الملل بدهیم .

وی در پایان از صدا و سیما و بخش های مختلف دولتی و خصوصی كه در برگزاری این مسابقات در این سطح جهانی و بالا كمك كرده اند قدردانی كرد . این مسابقات 19 و 20تیر ماه جاری در زمین تنیس مجموعه انقلاب تهران با حضور بیون برگ تنیس باز افسانه ای جهان از سوئد ، امیلیو سانچز از اسپانیا و پرن فورس سوئدی و منصور بهرامی تنیسور نامی ایرانی برگزار می گردد .

مورینیو: اگر زلاتان به اندازه مسی و رونالدو پنالتی می زد شرایط فرق می کرد

مورینیو: اگر زلاتان به اندازه مسی و...

مورینیو: اگر زلاتان به اندازه مسی و رونالدو پنالتی می زد شرایط فرق می کرد
ایبراهیموویچ در کنار مسی و رونالدو

ایبراهیموویچ در کنار مسی و رونالدو

ایبراهیموویچ در کنار مسی و رونالدو
رونالدو درباره هم بازی شدن با مسی گفت

رونالدو درباره هم بازی شدن با مسی گفت

رونالدو درباره هم بازی شدن با مسی گفت
دست به دست شدن جایزه توپ طلا میان رونالدو و مسی+عکس

دست به دست شدن جایزه توپ طلا میان...

دست به دست شدن جایزه توپ طلا میان رونالدو و مسی+عکس
UserName