• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 267
 • يکشنبه 1385/7/23
 • تاريخ :

كاتارو ایران از دور رقابت‌های جهانی حذف شد


" محسن اشرفی " كاتارو ایران در پیكارهای جهانی این رشته با قبول شكست از كاراته‌كا انگلیسی از دور مسابقات حذف شد.

در این مسابقات كه در شهر پمپر فنلاند جریان دارد ، اشرفی جمعه‌شب در پنجمین مبارزه خود مقابل كاتارو انگلیسی شكست خورد و از دور مسابقات كنار رفت.

اشرفی پیش از اینكه مقابل حریف انگلیسی خود بایستد ، مقابل كاتاروهای كشورهای آندورا ، استرالیا ، قطر و ایتالیا به برتری دست یافته بود.

در این مسابقات كه از روز پنجشنبه گذشته در شهر پمپر فنلاند آغاز شده است ،تیم‌های ملی كاراته ایران در بخش‌های كاتا و كومیته تیمی نیز با قبول شكست از حریفانشان از دور مسابقات كنار رفته‌اند.

پیكارهای كومیته انفرادی این مسابقات در اوزان منهای ? 65 ، 60 و 70 كیلوگرم از امروز شنبه آغاز می‌شود.

در وزن منهای 60 كیلوگرم " حسین روحانی " با نماینده كشور قطر روبرو خواهد شد و در صورت پیروزی به مصاف نماینده كلمبیا می‌رود.

در وزن 65 كیلوگرم " محمد كرك‌آبادی " با ورزشكاری از سنگال دیدار می‌كند و در صورت پیروزی به دیدار نماینده آذربایجان خواهد رفت.

در وزن منهای 70 ?كیلوگرم " سعید فرخی " ابتدا با نماینده لهستان دیدار می‌كند و در صورت پیروزی با برنده نماینده بلژیك و سنگال مصاف خواهد داد.

همچنین در ادامه این رقابت‌ها روز یكشنبه و در وزن منهای 75 ?كیلوگرم " جاسم ویشگاهی " ابتدا با كاراته‌كایی از روسیه مصاف خواهد داد و در صورت پیروزی با برنده دیدار آذربایجان و قطر روبرو می‌شود.

در وزن منهای 80 كیلوگرم " اسماعیل ترك‌زاد " ابتدا با نماینده بلژیك دیدار می‌كند و در صورت پیروزی با برنده نماینده آلمان و كراوسی روبرو خواهد شد و در وزن به اضافه 80 كیلوگرم " مازیار الهامی " در دور اول با قرعه استراحت مواجه شد و در دور دوم با برنده نماینده روسیه و لهستان بازی خواهد كرد.

***

و خبری دیگر از ورزشهای رزمی اینکه :

 مسابقات جودو جوانان جهان - دومینیكن؛

محمدنیا مدال برنز را بر گردن آویخت

دومین روز از سیزدهمین دوره مسابقات جودو قهرمانی جوانان جهان در دومینیكن با كسب یك مدال برنز برای تیم كشورمان به پایان رسید.

در دومین روز از سیزدهمین دوره این رقابتها در تالار هندبال شهر سانتادومینیكو كه شب گذشته در وزن منهای 90 كیلوگرم برگزار شد، علی محمدنیا قهرمان جوانان آسیا در دور اول حریفی از آرژانتین را با ضربه فنی از پیش رو برداشت، در دور دوم حریف نیوزلندی را نیز با همین نتیجه مغلوب ساخت، او در دور سوم به مصاف جودوكاری از یونان رفت و در وقت قانونی به تساوی رسید، اما در وقت اضافه با رای داوران بازنده اعلام شد و به گروه بازنده‌ها رفت.

او در این گروه در همان ثانیه اول نماینده آمریكا را مغلوب ساخت سپس جودوكارانی از مجارستان و آلمان را شكست تا صاحب گردن آویز برنز در رقابتهای جهانی شود. در این وزن جودوكارهلندی قهرمان شد،نماینده فرانسه در جای دوم ایستاد و محمدنیا و نماینده یونان مشتركا در جای سوم ایستادند.

محمدنیا اولین حضور جهانی خود را در این رده سنی تجربه می‌كرد.

مدال برنز او نخستین مدال تیم چهار نفره ایران در رقابتهای جهانی دومینیكن می‌باشد. در وزن منهای 90 كیلوگرم 42 جودوكار حضور داشتند.

طبق برنامه، امروز این رقابت‌ها در وزن منهای 81 كیلوگرم دنبال خواهد شد كه طی آن ایرج امیر خانی دارنده سه مدال طلا، نقره و برنز جوانان آسیا در دور اول با نماینده‌ای از مجارستان روبرو می‌شود و در صورت پیروزی با جودو كاری مغول پیكار خواهد كرد.

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه