• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 342
 • سه شنبه 1385/6/28
 • تاريخ :

برانكو: نمى دانم چقدر از فدراسیون پول گرفتم!


برانكو كه خودش را یكى از مربیان بزرگ فوتبال مى دانست امروز تنها به كارهاى شخصى رسیدگى مى كند و همچنان ادعا دارد پیشنهاداتى دریافت كرده اما فعلاً پاسخ نمى دهد. او كه در جام جهانى سرمربى تیم ملى ایران بود حالا هدایت یك تیم باشگاهى را هم در دست ندارد.

ایوانكوویچ بر این نكته اصرار مى ورزد داشت كه دادكان قراردادش را فسخ نكرده است بلكه مدت قرارداد به پایان رسید.


هنوز مربیگرى را آغاز نكرده اید؟

< به كرواسى بازگشته ام و مشغول انجام كار هاى شخصى هستم. كارهاى زیادى خصوصاً در شركت دارم و فرصتى برایم باقى نمانده ضمن اینكه هنوز هیچ كدام از پیشنهادات را نپذیرفته ام و اگر وقت بیشترى پیدا كنم در این زمینه تصمیم گیرى خواهم كرد.


گفته بودید براى دیدن دوستانتان به ایران مى آیید.

< من دوستان خوبى در ایران دارم و علاقه مند هستم كه در اولین فرصت به ایران سفر كنم اما هنوز فرصتى فراهم نشده و موقعیت براى انجام این سفر مهیا نیست.


مثل اینكه در اجلاس فیفا با قلعه نویى هم ملاقات كردید.

< بله، با قلعه نویى مفصلاً در خصوص همه چیز صحبت كردیم. مخصوصاً در مورد تیم ملى و همچنین تجربیاتى كه در فوتبال ایران داشته ام. حرف هاى زیادى براى گفتن داشتیم. قلعه نویى هم در مورد بازیهاى اخیر و وضعیت كلى فوتبال ایران صحبت مى كرد. فكر مى كنم ملاقات مفیدى بود و من هم براى سرمربى جوان تیم ملى ایران آرزوى موفقیت كردم.


گفته مى شود در مورد على كریمى هم نكاتى را مطرح كرده بودید.

<مباحث ما كلى بود و حرف خاصى زده نشد. نمى دانم چرا تا این حد به مسائل ریز و خاص در مورد بازیكنان علاقه مند هستید اما حرف هاى ما فراتر از نكات خاص بود. در مورد شرایط كلى تیم ملى و فوتبال ایران صحبت كردیم.


همچنان در خصوص همكارى شما با فدراسیون فوتبال صحبت هاى زیادى مطرح مى شود.

< فكر مى كنم در این خصوص همه چیز روشن است و تعجب مى كنم كه چرا هنوز حرف هاى زیادى در این مورد شنیده مى شود.

گفته شده در طول همكارى با فدراسیون فوتبال ایران مجموعاً ? میلیون و ??? هزار دلار دریافت كرده اید.

<مى توانید به اسناد موجود در فدراسیون خودتان رجوع كنید و دراین خصوص اطلاعات لازم را به دست بیاورد اما اگر از من مى پرسید باید بگویم در این زمان به شكل هاى مختلف از فدراسیون مبالغى را دریافت كردم. پیش قرارداد، حقوق ماهیانه و همچنین پاداش.

واقعاً فرصت نبوده كه بخواهم همه آنها را حساب كنم. نمى توانم بگویم در طول این مدت چقدر پول گرفته ام چون واقعاً نمى دانم.


مسأله مدت قرارداد هم حاشیه هاى زیادى را به همراه داشته.

< این مسأله كه كاملاً روشن شد و من هم مدارك خودم را ارایه دادم كه تا اول جولاى (?? تیر ماه) قرارداد داشته ام. دیگر دلیلى وجود ندارد كه بخواهم در این مورد صحبت كنم.


گفته مى شود مدت قرارداد شما بیشتر بوده اما دادكان در آن زمان قرارداد را فسخ كرد و شما تیم ملى را ترك كردید.

< به هیچ وجه اینطور نبوده است. قرارداد من تا اول جولاى اعتبار داشت و بعد از آن من هیچ تعهدى نداشتم. پیش از پایان مدت قرارداد البته از دادكان اجازه گرفتم تا با خانواده راهى كرواسى بشوم آن هم در شرایطى كه فوتبال ملى ایران پس از جام جهانى فعالیتى نداشت و به من نیازى نبود اما قرارداد فسخ نشد.

بعد از دادكان هم كه شما مربى دیگرى را انتخاب كردید و قلعه نویى مشغول به فعالیت شد. این موضوع دیگر تمام شده و جاى بحث ندارد.

UserName