• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1189
 • سه شنبه 1385/6/14
 • تاريخ :

اسلام عزیز را یاری و از ولایت دفاع كنید

  

سردار شهیدحاج‌اكبر آقابابایی: اسلام عزیز را یاری و از ولایت تا پای جان دفاع كنید

شهید حاج‌اكبر آقابابایی، از جمله سرداران شهید استان یزد به شمار می‌رود كه در عملیات كربلای 5 دچار عارضه شیمیایی شد و سرانجام در سال 76 به شهادت رسید.

سردار رشید اسلام، حاج‌اكبر آقابابائی فرزند حسینعلی در سال 1339 در شهر اصفهان به دنیا آمد و دوران طفولیت را با تربیت اسلامی والدین خود سپری كرد. دوران ابتدائی و تحصیلات دوره راهنمایی و متوسطه خود را در همان شهر با موفقیت گذراند.

وی در طول مدت تحصیل خود از كارهای فرهنگی و هنری و فعالیت‌های انقلابی و اجتماعی غافل نبود و مبارزات سیاسی خود را در اوج انقلاب از همان اوان كودكی آغاز نمود و با وجود سن كمی كه داشت، از دانش‌آموزان فعال به شمار می‌رفت.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی و اوج‌گیری جنگ تحمیلی، به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و سپس به كردستان اعزام شد و معاونت عملیات كردستان را به عهده گرفت. همچنین در مسئولیت‌های فرماندهی تیپ 110 شهید بروجردی، قائم مقام لشكر 14 امام حسین (ع)، معاونت عملیات نیروی قدس و فرماندهی تیپ 18 الغدیر مشغول خدمت بود و لحظه‌ای دست از تلاش نمی‌كشید.

وی در طول خدمت خود چندین بار به مأموریت‌های مختلف رفت و در كنار سپاهیان اسلام بر علیه استكبار جهانی جنگید و در پیشبرد اهداف سپاهیان اسلام كوشا بود.

ایشان علاوه بر خلاقیت در فرماندهی كه داشت لحظه‌ای از تحصیل هم غافل نبود و در سال 1370 در كنكور سراسری شركت كرد و در رشته علوم سیاسی در دانشگاه اصفهان پذیرفته شد و با وجود اینكه از عارضه شیمیایی عملیات كربلای 5 رنج می‌برد تحصیلات خود را به نحو احسن انجام می‌داد و در نهایت در تاریخ 5/6/1376در بیمارستان به آرزوی دیرینه‌اش، شهادت در راه خدا رسید.

این شهید والامقام در وصیت‌نامه خود آورده است: دست از اسلام عزیز بر ندارید و اسلام عزیز را كه سال‌ها در غربت بوده، یاری كنید و از ولایت تا پای جان دفاع نمایید و بدانید كه اسلام بدون ولایت، یعنی اسلام بدون علی (ع) در هر زمان.

بدانید كه دفاع از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری، حضرت‌آیت الله العظمی خامنه‌ای، دفاع از علی (ع) و فرزندان اوست و این محقق نمی‌شود، جز با تلاشی صادقانه در اجرای اوامر بر حق ایشان.

بدانید كه دشمنان قسم خورده انقلاب،وقتی مأیوس می‌شوند كه بدانند شما مردانه در پشت سر رهبر و قائد خود ایستاده‌اید و از او پیروی می‌كنید. بدانید دشمنان اسلام با بهره‌گیری از زر و زور در پی آنند كه شما را از گذشته درخشان خود مأیوس سازند و شما را به سمت دنیای پر از نیرنگ خود كشانده و از مسیر حق جدا سازند. آنها می‌خواهند با زیبا جلوه دادن دنیای خود، شما را از دین اسلام جدا سازند و برده خود نمایند و به همین دلیل است كه شما باید كاملاً هوشیار باشید و فریب دنیای آنها را نخورید و بدانید كه همه دنیا فانی است و آنچه باقی می‌ماند اعمال نیک و كارهای صواب شما است.

مجاهدین و رزمندگان عزیز كه سال‌های جنگ را در ركاب رهبر و پیشوای خود حضرت امام خمینی (ره) مجاهدت نمودید، بدانید كه شیطان از هر سو در كمین است تا ما را منحرف نماید، بنابراین مراقب باشید و جهاد در راه خداوند را به دست صاحب اصلی‌اش امام زمان (عج) بسپارید.

لینک :

 شهید باب‌الله یوسفی: شهیدان به عهد خویش وفا کردند 

 فرزند اسلام از جنگ نمی‌هراسد 

 همیشه منتظر ظهور امام زمان (عج) باشید 

 فردای قیامت باید جوابگوی شهدا باشید 

سر مزارم روضه حضرت قاسم بخوانید

سر مزارم روضه حضرت قاسم بخوانید

سر مزارم روضه حضرت قاسم بخوانید
همت با ماست پس مشکلی نداریم

همت با ماست پس مشکلی نداریم

همت با ماست پس مشکلی نداریم
 چند قدم تا بهشت

چند قدم تا بهشت

چند قدم تا بهشت
سردار سرتیپ پاسدار شهید عباس كریمی

سردار سرتیپ پاسدار شهید عباس كریمی

سردار سرتیپ پاسدار شهید عباس كریمی
UserName
عضویت در خبرنامه