• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 91
 • سه شنبه 1385/5/3
 • تاريخ :

قلعه‌نویی پس ازنشست با سیموئز:

پس از بازی با سوریه بازیكنان امید راتحویل می‌دهم
سیموئز به من مشورت می‌دهد؛ من هم به سیموئز
دوحه و جام ملت‌ها دو هدف بزرگ ماست


سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان گفت: بر اساس صحبت‌هایی كه با مسوولان كمیته‌ی ملی المپیك و سرمربی تیم ملی امید داشتیم فعلا اولویت اصلی با تیم ملی بزرگسالان خواهد بود.

در پی اعتراض سیموئز به شرایط برگزاری اردوهای تیم امید و تداخل برنامه های آنها با تیم ملی، امروز (دوشنبه) سرمربیان تیم‌های ملی و امید فوتبال کشورمان در حضور دكتر قراخانلو و علی کفاشیان، رییس و دبیرکمیته ملی المپیک، به تبادل نظر در خصوص برنامه های آینده پرداختند.

امیر قلعه‌نویی پس از پایان این نشست به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران گفت: جلسه‌ی بسیار خوب و پرباری برگزار شد. سیموئز پس از تبریك به من برای هر گونه همكاری با تیم ملی بزرگسالان اعلام آمادگی كرد. او صحبت‌هایی كه مطبوعات به او نسبت داده بودند را رد كرد و از هر گونه همكاری و مشورت با كادر فنی تیم ملی بزرگسالان استقبال كرد.

وی افزود: در این جلسه قرار شد كه از این پس با سیموئز هماهنگی بیشتری داشته و احتمالا در هفته‌های آینده جلساتی را نیز در این خصوص برگزار خواهیم كرد. از این پس من نیز تا حدودی بر عملكرد تیم ملی امید نظارت خواهم داشت.

قلعه‌نویی ادامه داد: برای ما موفقیت تیم ملی امید در بازی‌های آسیایی دوحه بسیار مهم است، این تیم نیاز به همكاری و حمایت بیشتری دارد چرا كه ما سال‌ها در حسرت صعود به مسابقات المپیك بوده‌ایم. من از هیچ تلاشی در این خصوص دریغ نخواهم كرد و آماده‌ی هر گونه همكاری با سیموئز خواهم بود.

قلعه‌نویی در مورد تمرینات تیم ملی اظهار داشت: پس از تغییر و تحولات بوجود آمده در تركیب تیم ملی ما نیاز به زمان بیشتری برای بازسازی این تیم داریم. به هر حال باشگاه‌ها هم حق دارند كه بازیكنان خود را در اختیار داشته باشند و من مشكلات آنها را به خوبی درك می‌كنم. اما، از این نكته نباید غافل شد كه ما زمان زیادی تا شروع بازی با سوریه نداریم و از تمامی مربیان باشگاه‌ها درخواست كمك و حمایت از تیم ملی را دارم.

قلعه‌نویی در مورد عضویت هفت بازیكن تیم ملی در تیم امید گفت: ما صحبت‌های خوبی در این مورد با سیموئز انجام دادیم، با توجه به این كه تنها بیست و سه روز تا مسابقه‌ مقابل سوریه فرصت داریم فعلا اولویت با تیم بزرگسالان خواهد بود. پس از آن هیچ مشكلی نداشته و این بازیكنان می‌توانند تیم امید را همراهی كنند.

وی ادامه داد: پس از تشكیل كمیته‌ی فنی در خصوص این موارد مذاكرات بیشتری را با سیموئز انجام خواهیم داد.

سرمربی تیم ملی با رد بازی تیم ملی مقابل استقلال اهواز گفت: ما برنامه‌های دقیقی را تا 25 مرداد تنظیم كرده‌ایم، بر اساس این برنامه ما 13مرداد ماه یك بازی تداركاتی سبك با یكی از تیم‌های داخلی خواهیم داشت، نام این تیم هنوز مشخص نشده است. همچنین 19 مرداد ماه هم با یك تیم خارجی بازی می‌كنیم. در حال حاضر مسوولان فدراسیون فوتبال در حال رایزنی با مسوولان تیم‌های مورد نظر هستند.

قلعه‌نویی در پایان  گفت: هدف ما فقط موفقیت فوتبال ایران در مسابقات بین‌المللی است. از این پس سعی خواهیم كرد تا با همكاری مشترك با سیموئز و مسوولان تیم امید به طور همزمان دو تیم قدرتمند را روانه‌ی مسابقات كنیم. بازی‌های آسیایی دوحه و جام ملت‌های آسیا دو هدف بزرگ ماست كه در صورت مشورت جمعی فوتبال ما در هر دو این عرصه‌ها موفقیت چشم‌گیری را به دست خواهد آورد.

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه