• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 692
 • دوشنبه 1385/4/12
 • تاريخ :

کیدمن و فورد در شبکه تهران


"مترجم" نیکول کیدمن، "تحول هنری" هریسون فورد، "آبی تیره" کورت راسل، دو فیلم از آمیتاب باچان و فیلم سینمایی "سیبیسکت" تابستان امسال روی آنتن شبکه تهران می‌روند.

فیلم سینمایی "زندگی من" در سال 1993 در ژانر درام به نویسندگی و کارگردانی بروس جویل روبین ساخته شد. در این فیلم نیکول کیدمن، مایکل کیتون، بردلی وایتفورد، کوین لاتیف و مایکل کانستنلی به ایفای نقش پرداختند. "زندگی من" محصول آمریکاست و داستان آن درباره مردی است که قبل از مرگش تلاش می کند زندگی خود را روی یک نوار ویدئویی ضبط کند تا زمانی که درگذشت، فرزندش با زندگی پدرش مانوس باشد.

فیلم سینمائی "مترجم همزمان" محصول مشترک انگلیس، آمریکا و فرانسه به کارگردانی سیدنی پولاک در سال 2005 ساخته شد. ماجرای این فیلم در مورد یک زن مترجم است که در سازمان ملل فعالیت می کند و با زبان آفرقایی "کو" آشناست و همین امر باعث می شود از مکالمه چند نفر در مورد نقشه ترور یکی از سران کشور آفریقایی "موتابو" به زبان "کو" صحبت می کردند باخبر شود. مدیر دوبلاژ این فیلم سینمایی محمود قنبری است و گویندگان نقش های اصلی آن مینو غزنوی به جای نیکول کیدمن و منوچهر اسماعیلی به جای شان پن هستند.

"تحول هنری" عنوان فیلم سینمایی است که در سال 1991 به کارگردانی مایکل نیکولز و فیلمنامه ای از جی. جی. آبرامز جلو دوربین رفت. زمان اصلی این فیلم 108 دقیقه و محصول آمریکاست. در فیلم سینمایی "تحول هنری" هریسون فورد، مایکل هالی، آنیتی بینینا، استنلی سوردالو و جویل فالان سبای بازی می کنند. داستان این فیلم درباره وکیلی است که به بیماری مغزی مبتلا شده، به همین دلیل فراموشی دارد و همین امر باعث اتفاقاتی برای او می شود.

فیلم سینمایی "سیبیسکت" در سال 2003 در ژانر درام، ورزشی و تاریخی به کارگردانی گری راس ساخته شد. راس فیلمنامه این فیلم را بر اساس کتابی از لارا هیلین براند نوشت. زمان اصلی این فیلم 141 دقیقه و محصول آمریکاست. در این فیلم بازیگرانی چون توبی مگوایر، ویلیام میسی، کریس کوپر و ... بازی می کنند. این فیلم روایت گر سه مرد ناامید است که یکی از آنها در جوانی شکست خورده، یکی از آنها میلیونر است و ثروت خود را از دست داده و دیگری کابویی است که امیدی به زندگی ندارد. این سه نفر همدیگر را پیدا می کنند و به مرور یک اسبی با عنوان سیبیسکت امید آنها را بازمی گرداند.

فیلم سینمایی "آبی تیره" به کارگردانی ران شلتون و با بازی کورت راسل، اسکات اسپیدمن، وینگ ریمز و برین دان گلی سان در سال 2002 ساخته شد. ژانر این فیلم اکشن، جنایی، درام و تریلر است که در مدت 118 دقیقه تهیه شد. "آبی تیره" محصول آمریکا و آلمان است و داستان آن درباره پلیس های قسم خورده است که قصد دارند قانون را اجرا و از بی گناهان حمایت کنند، اما آنها در خیابان ها به نفع خود عمل می کنند.

"تاریک" محصول کشور هندوستان در سال 2005 است. این فیلم به کارگردانی و نویسندگی سانجیا لیلا بانسالی ساخته شد و بازیگرانی چون آمیتاب باچان، رانی موکرجی، شرناز پاتل، آی شا کاپور و داهارتیمان چاتری جی بازی کردند. زمان اصلی این فیلم 112 دقیقه و ژانر آن درام است.

همچنین فیلم های سینمایی "کینگ کنگ" به کارگردانی پیتر جکسن، "باشگاه امپراتوری"، "خانواده" و "سرکار" محصول هندوستان با بازی آمیتاب باچان و "بیدارگری" محصول آمریکا با بازی رابین ویلیامز از شبکه تهران در ایام تابستان پخش می شود.

لینک :

 «نیكول كیدمن‌» در مراسم اسكار 

 نیکول کیدمن و مریل استریپ در شبکه سوم 

 آمیتاب باچان خشم امارات متحده عربی را برانگیخت 

 فیلم «سیاه» برنده جوایز اسكار هند شد 

UserName