• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 805
 • يکشنبه 1385/3/21
 • تاريخ :

ذوالفقار نسب، قلعه‌نویی، كربكندی، جلالی و ایراندوست به آلمان رفتند

مربیان ایرانی به آلمان رفتند


آخرین كاروان اعزامی كشورمان به جام جهانی كه گروه مربیان فوتبال ایران را شامل می‌شد، ساعت 8 صبح امروز به آلمان عزیمت كرد.

مربیان سخت‌كوش فوتبال كشورمان در روزهای استراحت خود، فرصت حضور در بزرگ‌ترین رویداد فوتبال جهان را یافته‌اند كه بی‌تردید می‌تواند بزرگ‌ترین دوره‌ی آموزشی برای آنها و محكی برای داشته‌های آنان است؛ اما، نكته‌ی جالب‌تر زمانی است كه این مردان از لباس مربی‌گری بیرون آمده و احساساتی را كه در جریان مسابقات رسمی مخفی نگاه می‌دارند، در سكوهای تماشاگران جام جهانی ظاهر می‌كنند.

بیژن ذوالفقار نسب در این مورد گفت: طبیعی است كه حضور در جام‌جهانی نكات آموزشی بسیاری دارد؛ اما، بی‌تردید در زمان بازی‌های ایران من نیز مانند تمامی هواداران فوتبال واكنش نشان داده و با تمام توان تیم ملی را تشویق خواهم كرد.

وی افزود: زمانی كه شما یك هوادار هستید، دیگر آمار، ارقام و ملاك‌ها كنار می‌رود و بی‌تردید به عنوان یك ایرانی مانند سایر مردم دعا می‌كنم كه تیم ملی به مرحله‌ی بعدی صعود كند.

امیر قلعه‌نویی با ابراز تعجب از اخباری كه در مورد نرفتنش به آلمان منتشر شده بود، اظهار كرد: در حالی كه ویزای آلمان در گذرنامه‌ی من بود, برخی نشریات از عدم صدور روادید برای من خبر می‌دادند كه در نوع خود جالب بود.

وی در مورد حضورش در جام جهانی نیز خاطر نشان كرد: بی‌تردید جام جهانی می‌تواند بزرگ‌ترین دوره‌ی آموزشی برای یك مربی باشد؛ تلاش می‌كنم تا اطلاعاتم را افزایش دهم.

قلعه‌نویی تاكید كرد: به عنوان یك ایرانی برای تیم ملی دعا می‌كنم، در بازی‌های تیم ملی كشورمان حاضر می‌شوم و ملی‌پوشان را تشویق می‌كنم. احساس ویژه‌ای دارم و تصور می كنم تیم ملی ایران به دور دوم صعود كند.

رسول كربكندی سرمربی ذوب‌آهن اصفهان نیز گفت: از نظر فنی شاید تیم ملی ایران نتواند از گروه خود صعود كند؛ اما، زمانی كه به عنوان یك هوادار به موضوع نگاه می‌كنم، شرایط فرق می‌كند. من نیز مانند تمامی مردم ایران برای موفقیت ملی‌پوشان دعا می‌كنم و با حضور در بازی‌های تیم ملی آنها را تشویق می‌كنم.

كربكندی افزود: به عنوان یك ایرانی آرزو می‌كنم تیم ملی راهی مرحله‌ی دوم شود.

مجید جلالی سرمربی پاسی تهران نیز با اشاره به حریفان قدرتمند تیم ملی تاكید كرد: بی‌تردید حضور مربیان در این رویداد بزرگ به افزایش سطح آگاهی آنها كمك می‌كند و می‌توانند در متن فوتبال روز جهانی قرار گیرند.

وی افزود: همواره نگاه كارشناسان به یك مسابقه‌ی فوتبال متفاوت است، با این حال با توجه به ایرانی بودن ما طبیعی است كه در بازی‌های تیم ملی به وجد بیاییم.

نصرت ایراندوست سرمربی ملوان انزلی نیز از مسافران امروز سفر تهران ـ فرانكفورت بود، وی نیز به ایسنا گفت: به تعصب و تلاش ملی‌پوشان ایران اطمینان دارم. بی‌تردید آنها می‌توانند در جام جهانی شگفتی‌ساز باشند.

وی افزود: در طول رقابت‌ها به نكات فنی توجه دارم؛ اما، خارج از كسوت مربی‌گری به عنوان یك تماشاگر ایرانی به شدت تیم ملی را تشویق می‌كنم.

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه