• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 1445
  • شنبه 1385/2/30
  • تاريخ :

برنامه کامل و زمان دقیق رقابتهای جام جهانی؛

افتتاحیه ساعت 20:30 و فینال23:30 به وقت تهران برگزار می‌‏شود

هجدهمین دوره رقابت‌‏های جام جهانی فوتبال ازروز جمعه نوزدهم خرداد در مونیخ آلمان آغاز می‌‏شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری كار ایران،ایلنا، هجدهمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال طی روزهای نوزدهم خرداد لغایت هجدهم تیر در شهرهای مختلف آلمان برگزار می‌‏شود كه برنامه كامل و زمان برگزاری 64 دیدار در این جام به شرح زیر است:

جمعه 19 خرداد:(زمان دیدارها به وقت تهران است)

1- گروه یك: آلمان- كاستاریكا (مونیخ) ساعت 20:30

2- گروه یك ، لهستان- اكوادور (گلزن كرشن) ساعت 23:30

شنبه 20 خرداد؛

3- گروه دو: انگلیس- پاراگوئه (فرانكفورت ) ساعت 17:30

4- گروه دو: ترینیداد توباگو- سوئد (دورتمند) ساعت 20:30

5- گروه سه:آرژانتین - ساحل عاج (هامبورگ) ساعت 23:30

یكشنبه 21 خرداد؛

6- گروه سه: صربستان و مونته نگرو - هلند (لایپزیك) ساعت 17:30

7- گروه چهار: مكزیك - ایران (نورنبرگ) ساعت 20:30

8- گروه چهار: آنگولا- پرتغال (كلن) ساعت 23:30

دوشنبه 22 خرداد؛

9- گروه پنج: ایتالیا- غناد (هانوفر) ساعت 17:30

10- گروه پنج: آمریكا - چك (گلزن كرشن) ساعت 20:30

11- گروه شش: برزیل - كرواسی (برلین) ساعت 23:30

سه شنبه 23 خرداد؛

12- گروه شش: استرالیا- ژاپن (كایزر سلاترن) ساعت 17:30

13- گروه هفت: فرانسه - سوئیس (اشتوتگارت) ساعت 20:30

14- گروه هفت: كره جنوبی - توگو (فرانكفورت) ساعت 23:30

چهارشنبه 24 خرداد؛

15- گروه هشت: اسپانیا - اوكراین (لایپزیك) ساعت 17:30

16- گروه هشت: تونس - عربستان (مونیخ) ساعت20:30

17- گروه یك - آلمان - لهستان (دورتمند) ساعت 23:30

پنج شنبه 25 خرداد؛

18- گروه یك : اكوادور - كاستاریكا (هامبورگ) ساعت 17:30

19- گروه دو: انگلیس - ترینیدادتوباگو (نورنبرگ) ساعت 20:30

20- گروه دو: سوئد - پاراگوئه (برلین) ساعت 23:30

جمعه 26 خرداد؛

21- گروه سه آرژانتین - صربستان و مونته نگرو (گلزن كرشن) ساعت 17:30

22- گروه سه: هلند - ساحل عاج (اشتوتگارت) ساعت 20:30

23- گروه چهار: مكزیك -آنگولا (هانوفر) ساعت 23:30

شنبه 27 خرداد؛

24- گروه چهار:پرتغال - ایران (فرانكفورت) ساعت 17:30

25- گروه پنج: ایتالیا،‌‏آمریكا( كایزرسلاترن) ساعت 20:30

26- گروه پنج: جمهوری چك - غنا (كلن) ساعت 23:30

یكشنبه 28 خرداد؛

27- گروه شش: برزیل - استرالیا (مونیخ) ساعت 17:30

28-گروه شش: ژاپن - كرواسی (نورنبرگ) ساعت 20:30

29- گروه هفت: فرانسه- كره جنوبی(لایپزیك) ساعت 23:30

دوشنبه 29 خرداد؛

30- گروه هفت توكو- سوئیس (دورتمند) ساعت 17:30

31- گروه هشت: اسپانیا - تونس (اشتوتگارت) ساعت 20:30

32- گروه هشت: عربستان - اوكراین (هامبورگ) ساعت 23:30

سه شنبه 30 خرداد؛

33- گروه یك : اكوادور - آلمان (برلین) ساعت 18:30

34- گروه یك : لهستان - كاستاریكا (هانوفر) ساعت 18:30

35- گروه دو: سوئد- انگلیس (كلن) ساعت 23:30

36- گروه دو: پاراگوئه - ترینیداد توباگو (كایزر سلاترن) ساعت 23:30

چهارشنبه 31 خرداد؛

37- گروه سه: هلند - آرژانتین (فرانكفورت) ساعت 18:30

38- گروه سه: ساحل عاج - صربستان و مونته نگرو (مونیخ) ساعت 18:30

39- گروه چهار: پرتغال - مكزیك (گلزن كشن) ساعت 23:30

40 - گروه چهار: ایران - آنگولا (لایپزیك) ساعت 23:30

پنج شنبه یكم تیر؛

41- گروه پنج: ایتالیا - چك (هامبورگ) ساعت 18:30

42- گروه پنج: غنا - آمریكا (نورنبرگ) ساعت 18:30

43- گروه شش: برزیل - ژاپن (دورتمند) ساعت 23:30

44- گروه شش: كرواسی - استرالیا (اشتوتگارت) ساعت 23:30

جمعه2 تیر؛

45- گروه هفت: توگو - فرانسه (كلن) ساعت 18:30

46- گروه هفت: سوئیس - كره جنوبی (هانوفر) ساعت 18:30

47- گروه هشت: عربستان - اسپانیا (كایزرسلاترن) ساعت 23:30

48 - گروه هشت: اوكراین- تونس (برلین) ساعت 23:30

شنبه 3 تیر؛

49 - اول گروه یك - دوم گروه دو (مونیخ) ساعت 19:30

50- اول گروه سه: دوم گروه چهار (لایپزیك) ساعت 23:30

یكشنبه4 تیر؛

51- اول گروه دو - دوم گروه یك (اشتوتگارت) ساعت 18:30

52- اول گروه چهار- دوم گروه سه (نورنبرگ) ساعت 23:30

دوشنبه5 تیر؛

53- اول گروه پنج: دوم گروه شش (كایزرسلاترن) ساعت 19:30

54- اول گروه هفت- دوم گروه هشت (كلن‌‏) ساعت 23:30

سه شنبه6 تیر؛

55- اول گروه شش: دوم گروه پنج (دورتمند) ساعت 19:30

56- اول گروه هشت: دوم گروه هفت (هانوفر) ساعت 23:30

جمعه 9 تیر؛

57- برنده بازی 49 - برنده بازی 50 (برلین) ساعت 19:30

58- برنده بازی 53- برنده بازی 54 (هامبورگ) ساعت 23:30

شنبه10 تیر؛

59- برنده بازی 51- برنده بازی 52 (گلزن كرشن) ساعت 19:30

6- برنده بازی 55- برنده بازی 56 فرانكفورت ساعت 23:30

سه شنبه 13 تیر؛

61- برنده بازی 57- برنده بازی 58 دورتمند ساعت 23:30

چهارشنبه14 تیر؛

62- برنده بازی 59- برنده بازی 60 مونیخ ساعت 23:30

شنبه 17 تیر؛

بازنده بازی 61- بازنده بازی 62- اشتوتگارت ساعت 23:30

*** فینال

یكشنبه 18 تیر؛

برنده بازی 61 - برنده بازی 62 (برلین) ساعت 23:30

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا

اخبار تیم ملی فوتبال ایران در ایتالیا
آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید

آخرین اخبار المپیک 2016 ریو را اینجا بخوانید
UserName
عضویت در خبرنامه