• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1201
 • دوشنبه 1384/11/17
 • تاريخ :

پروین: هیچ مسوولیتی نمی‌خواهم، فقط كنار تیم می‌مانم

امیدوارم آری هان از پس این بازیكنان برآید
از این پس مصاحبه‌هایم را در دفتر باشگاه انجام می‌دهم

علی پروین در مورد گفته‌هایی كه از قول وی در رابطه با باشگاه پرسپولیس و آری‌ هان و همچنین احتمال رفتنش به تیم دیگری در چند روز اخیر در برخی مطبوعات درج شده بود اظهار كرد: پس از بازی فولاد از خانه بیرون نیامدم و با هیچ خبرنگاری صحبت نكردم، بنابراین این صحبت‌ها واقعیت ندارد.

 علی پروین در مورد گفته‌های عابدینی كه از انتخاب وی به عنوان مدیر فوتبال باشگاه پرسپولیس خبر داده بود اظهار كرد: عابدینی نظر خود را گفته است، من دیگر هیچ مسوولیتی در پرسپولیس نمی‌خواهم و فقط می‌خواهم در كنار این تیم باشم.

وی در مورد آری هان افزود: در صورتی كه آری هان خوب نتیجه بگیرد از وی حمایت می‌كنم و تا زمانی كه نتیجه بگیرد هیچ دلیلی برای مخالفت با وی وجود ندارد. در هر صورت آری هان نیز یك مربی درجه یك است و امیدواریم بتواند با این بازیكنان موفق شود.

پروین در ادامه تصریح كرد: به غیر از پرسپولیس به هیچ تیم دیگری نمی‌روم. امروز یك باشگاه كه نام آن را نمی‌برم از من خواست تا با هر مبلغ مورد نظر خودم به آن باشگاه بروم. همچنین یك نفر كه تیم تازه‌ای را خریده بود به سراغ من آمد اما، به آنها گفتم من از پرسپولیس نمی‌روم. مانند یك تماشاگر كنار این تیم می‌مانم و با شكست‌هایش گریان و با پیروزی‌هایش شادمان به خانه می‌روم.

سرمربی فعلی تیم پرسپولیس افزود: به نظر من در مورد مربیان خارجی باید مانند كشورهای عربی عمل كنیم. در صورتی كه آنها نتیجه گرفتند حفظشان كنیم و در غیر این صورت مربی دیگری را جایگزینشان كنیم. به عنوان مثال تصور نمی‌كنم در صورتی كه دنیزلی در تیم پاس نتایج خوبی نمی‌گرفت در حال حاضر سرمربی‌گری این تیم را بر عهده داشت.

علی پروین در مورد سفرش به اصفهان برای دیدار ذوب‌آهن نیز گفت: من از هواپیما می‌ترسم و در صورتی كه در این مدت هواپیمایی سقوط نكند به اصفهان می‌روم.

پروین در ادامه تاكید كرد: انصاری فرد مدیری جوان است كه خود فوتبال بازی كرده و مشكلات تیم را می‌داند، باید از وی حمایت كنیم تا پرسپولیس به جایگاه واقعی خود برسد.

علی پروین در پایان تاكید كرد: از این پس هر مطلبی از قول من در مطبوعات انتشار یابد كذب است و آنها قصد آشوب و به هم زدن شرایط باشگاه پرسپولیس را دارند. سال‌ها با خبرنگاران و مردم زندگی كرده‌ام و به آنها عشق می‌ورزم و از این پس نیز همین گونه ادامه می‌دهم. اما مصاحبه‌هایم را تنها در دفتر باشگاه انجام می‌دهم.

پس از آن كه سی دقیقه‌ی نخست امروز تمرین پرسپولیس در میان سكوت هواداران برگزار شد ورود علی پروین به ورزشگاه كارگران با تشویق فراوان طرفداران این تیم ادامه یافت.

علی پروین كه پس از شكست پرسپولیس برابر فولاد خوزستان اظهار نظری مشخص درباره‌ی حضورش در تمرینات این هفته‌ی پرسپولیس نكرده بود پس از گذشت سی دقیقه از تمرین پرسپولیس با تشویق هواداران به ورزشگاه كارگران آمد. پس از ورود پروین به ورزشگاه او در جمع خبرنگاران حاضر شد و به پرسش‌های آنها پاسخ گفت.

پروین درباره‌ی جلسه‌ی امروزش با محمد حسن انصاری فرد گفت: با او درباره‌ی مربی خارجی صحبت كردم و نظرم را گفتم. مربی‌ای كه به پرسپولیس می‌آید باید شخصی شناخته شده در دنیای فوتبال باشد. او باید تمامی مسوولیت‌های فنی پرسپولیس را بر عهده گرفته و در برد و باخت‌ها دخیل باشد.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا به نظر شما آری هان مربی درجه یكی است گفت: ایشان مربی نامداری است و جز برترین مربیان دنیا است اما، خدا كند از پس این بازیكنان برآید.او در جام جهانی 1978 نیز روبروی من بازی كرده است.

پروین درباره‌ی این كه آیا در كنار پرسپولیس خواهد ماند یا خیر اظهار داشت: مانند بسیاری دیگر بدون پست در كنار پرسپولیس خواهم بود و دیگر تمایلی برای حضور در كادر فنی تیم ندارم.

وی درباره‌ی اظهار نظر آری هان كه گفته بود به مدیر فنی اعتقادی ندارد گفت: در بیشتر تیم‌های دنیا پستی به نام مدیر فنی وجود ندارد و در واقع این پستی تشریفاتی است.

وی افزود: قرار شده كه پس از حضور آری هان در پرسپولیس با وی گفت‌وگو كنم.

UserName