• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1209
 • يکشنبه 1384/11/16
 • تاريخ :

اخبار منهای فوتبال


رقابت های بین المللی بوکس مجارستان ؛

تیم بوکس ایران سوم شد// کاپ تکنیک به چگینی رسید

تیم بوکس کشورمان که در رقابت های بین المللی بوکس مجارستان شرکت کرده بود با کسب عنوان سومی به کار خود پایان داد.

 در این مسابقات که با حضور 16 کشور و 150 بوکسور برگزار شد تیم مجارستان میزبان رقابت ها با کسب 35 امتیاز به مقام قهرمانی رسید، رومانی با 20 امتیاز دوم شد و تیم بوکس کشورمان با 16 امتیازعنوان سومی این رقابت ها را از آن خود کرد.

کاروان بوکس کشورمان با یک مدال طلا و چهار برنز به عنوان سومی این دوره از رقابت ها رسید ضمن اینکه نورالدین چگینی در وزن 60 کیلوگرم به عنوان تکنیکی ترین بوکسور، کاپ تکنیک را از آن خود کرد.

تنیس جام فجر در کیش

مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس کشورمان به منظور آماده سازی و حضور هر چه بهتر تیم کشورمان در مسابقات جام دیویس گروه 3 آسیا که تیر ماه سال 85 در فیلیپین برگزار خواهد شد از 23 بهمن در جزیره کیش آغاز می گردد.

در این مسابقات که تحت عنوان جام دهه مبارک فجر و با شعار خلیج همیشه فارس در کنار آن آبها در جزیره کیش برگزار خواهد شد 16 تنیسور برتر کشور به همراه دو تنیسور از میزبان (کیش) با هم بصورت انفرادی به رقابت خواهند پرداخت.

گفتنی است این بازیها که به همت فدراسیون و با همکاری مدیر عامل و رئیس ورزش منطقه آزاد کیش برگزار خواهد شد تا 27 بهمن ماه بطول خواهد انجامید.

شایان ذکر است کلاس مربیگری LEVEL 1 بین المللی که از هفته پیش با حضور رئیس و دبیر فدراسیون در زمینهای پارک شهرداری کرج با حضور 20 مربی از 10 استان آغاز شده بود روز گذشته به مدرسی امیر برقعی به پایان رسید.

مسابقات هندبال قهرمانی آسیا - تایلند؛

مربی تیم ملی:

هدفمان صعود به جام جهانی است

مربی تیم ملی هندبال گفت: امیدوارم بازی‌های خوب غرب آسیا را در رقابتهای آسیایی تایلند تكرار كنیم و راهی جام جهانی شویم.

علیرضا حبیبی در آستانه‌ی مسابقات هندبال قهرمانی آسیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )، اظهار كرد: جمع آوری بازیكنان پس از چهار سال و تمرین مداوم پنج ماهه‌ كار خوبی بود كه فدراسیون هندبال انجام داد. ملی پوشان در بازیهای غرب آسیا فراتر از تصور ظاهر شدند و بازی‌های بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند، امیدوارم در مسابقات قهرمانی آسیا هم بازی‌های خوب خود را تكرار كنند تا به جام جهانی رهسپار شویم.

وی در مورد تداركات پیش از اعزام به تایلند افزود: پس از بازی‌ها‌ی غرب آسیا، تورنمنت‌های اوكراین و بحرین را سپری كردیم كه خیلی عالی بود، هم اكنون اردوی تیم ملی در تهران در حال برگزاری است و تا قبل از اعزام ( پنج شنبه ) به طول می‌انجامد. در این اردو با چند تیم خارجی مانند جوانان كویت و تیم عمان و تیم‌های داخلی بازی‌های تداركاتی را انجام می‌دهیم‌ و بیشتر روی نقاط ضعف خود كار می‌كنیم.

مربی تیم ملی هندبال با تاكید بر این كه ملی پوشان در‌آمادگی بسیار مطلوبی به سر می‌برند خاطر نشان كرد: در اردوی داخلی یك هفته‌ای روی تاكتیك‌های حمله و دفاع كار می‌كنیم، البته با توجه به این كه هفته‌ی آخر اردوست، كمتر روی ملی پوشان فشار می‌آوریم.

حبیبی در مورد شناخت از حریفان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: ایران با ژاپن، چین، عربستان، و قطر همگروه است‌، در بازی‌های غرب آسیا با تیم‌های عربستان و قطر بازی كردیم و شناخت خوبی از این تیم‌ها داریم اما از دیگر تیم‌های این گروه شناخت دقیقی نداریم.

UserName