• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 2192
 • شنبه 1384/10/17
 • تاريخ :

برنامه بازیهای هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال


هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال عصر فردا با برگزاری هفت دیدار در تهران و سایر استان های كشور پیگیری می شود و از مهم ترین این رقابت ها می توان به مصاف تیم پتروشیمی بندر امام مقابل آذرپیام ارومیه اشاره كرد.

تیم والیبال پتروشیمی بندرامام پس از غلبه بر تیم پرسپولیس تهران كه به واسطه تجربه بیشتر بازیكنانش روی داد یكشنبه این هفته میزبان تیم آذرپیام ارومیه خواهد بود. نماینده شهر ارومیه همچنان بدون حاشیه در صدر جدول مسابقات به روند پیروزی هایش ادامه می دهد.

تیم پتروشیمی با پیروزی در این دیدار می تواند با شكست احتمالی تیم برق به صعود یك پله ای خود حتی تا رده ششم جدول خوشبین باشد.

اما در سایر دیدارها تیم برق در نخستین دیدار تهران از ساعت پانزده میزبان تیم پیام مخابرات گلستان خواهد بود. هفته گذشته همگان از تیم متحول شده دوم استان گلستان با وجود در اختیار داشتن دو بازیكن بلغاری توقعات بیشتری داشتند اما عدم هماهنگی این نفرات با سایر اعضای تیم در پایان نتیجه ای بهتر از شكست سه بر صفر در برابر تیم آذرپیام رقم نزد. تیم برق هم پس از قبول دو شكست در ابتدای دور جدید مسابقات هم اكنون در شرایط ایده آلی قرار دارد. اولین جدال مربی و بازیكن صرب تیم برق مقابل دو بازیكن بلغاری تیم استان گلستان می تواند خالق صحنه های جالب توجهی شود.

دومین دیدار پایتخت را دو تیم پیكان و اتكای قم برگزار خواهند كرد. تیم پیكان به عنوان یكی از اصلی ترین مدعیان كسب عنوان قهرمانی خاطره خوش از مصاف با تیم جوان و كم ادعای اتكا ندارد. آن ها در دور رفت به واسطه واگذاری یك گیم به تیم حریف تا پای جریمه شدن هم رفتند اما لطف مدیرعامل شامل حال آن ها شد تا اعضای این تیم چشم به بردی به مراتب سهل تر داشته باشند. ادامه شگفتی های اخیر لیگ برتر والیبال شاید مقابل تیم صدرنشین مسابقات هم ادامه یابد.

اما از ساعت 19 هم تیم صنام باید برای فراموش كردن شكست ذوب آهن به میدان برود. آن ها تجربه خوبی از تقابل با تیم های جوان و پرانگیزه ندارند بنابراین باز هم با علم به این موضوع كه هیچ حریفی را نباید دست كم گرفت، به میدان خواهند آمد. در آن سوی تور تیم محمد صادقی هنوز نتوانسته شكست مقابل تیم پتروشیمی را باور كند. او اشتباهات مكرر بازیكنان كم تجربه اش را عامل آن نتیجه می داند.

او می گوید: باخت به تیم هایی مثل صنام، سایپا و پیكان ناراحتی ندارد اما ما می توانستیم در آن مصاف مقابل پتروشیمی به نتیجه بهتری دست پیدا كنیم.

در شهر گنبد تیم نئوپان این شهر سرمست از پیروزی مقابل تیم خلیل آزمون (گل گهر) انتظار تیم سایپای بحران زده را می كشد. نارنجی پوشان خودروساز طی دو هفته اخیر نتوانستند مقابل صنام و پگاه ارومیه طعم خوش برد را بچشند اما بسیار امیدوارند تا به رغم حمایت بی شمار تماشاگران گنبدی بتوانند دست پر به تهران بازگردند.

تیم گل گهر سیرجان این بار میزبان تیم آیدانه چالدران خواهد بود. تیمی كاملا متحول شده با جوانانی كه نمی خواهند اجازه بروز هر گونه مشكلی را در غیاب محمودی و معدنی بدهند. آن ها هفته گذشته پیكان را به زحمت انداختند و قطعا سوژه بعدی آن ها تیم گل گهر خواهد بود.

تیم ذوب آهن اصفهان پس از شكست تیم صنام كه شاید به رغم خوشبین ترین طرفدارانشان هم نمی توانست به واقعیت تبدیل شود به ارومیه سفر می كند تا در برابر دیدگان خیل عظیم مشتاقان این شهر مقابل تیم پگاه صف آرایی كند.

آن ها در صورت ترمیم دریافت های اول تیمشان می توانند به خلق یك شگفتی دیگر امیدوار باشند هرچند كه تیم پگاه هم پس از پیروزی مقابل تیم سایپا هم اكنون دست از پا نمی شناسد!

هزینه های میلیاردی ورزش ، منفعت یا ضرر؟

هزینه های میلیاردی ورزش ، منفعت یا ضرر؟

هزینه های میلیاردی ورزش ، منفعت یا ضرر؟
 پیامدهای ورزشی توافق هسته ای

پیامدهای ورزشی توافق هسته ای

پیامدهای ورزشی توافق هسته ای
 قلب فوتسال ایران دیگر نمی تپد

قلب فوتسال ایران دیگر نمی تپد

قلب فوتسال ایران دیگر نمی تپد
 ستاره هایی که می توانند ستاره بمانند

ستاره هایی که می توانند ستاره بمانند

ستاره هایی که می توانند ستاره بمانند
UserName
عضویت در خبرنامه