• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • 1436
  • چهارشنبه 1384/8/18
  • تاريخ :

برنامه‌ی مسابقات هفته‌ی دوازدهم تا پانزدهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد


برنامه زمان‌بندی شده‌ی مسابقات هفته‌های دوازدهم تا پانزدهم و مسابقه‌ی معوقه بین تیم‌های پیروزی و پاس از هفته‌ی سوم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

هفته‌ی دوازدهم:

جمعه، 27 آبان، راه‌آهن – فجر شهید سپاسی (ساعت 14:15 اكباتان - تهران)

جمعه، 27 آبان، استقلال اهواز – سایپا تهران ( ساعت 14:15 تختی - آبادان)

جمعه، 27 آبان، ملوان انزلی – شموشك نوشهر (ساعت 14:15 تختی - انزلی)

یكشنبه، 29 آبان، فولاد مباركه سپاهان – پاس ( ساعت 14:15 نقش جهان - اصفهان)

یكشنبه، 29 آّبان، صباباتری – فولاد خوزستان (ساعت 14:15 درخشان - رباط كریم)

یكشنبه، 29 آبان، برق شیراز – ذوب‌آهن اصفهان (ساعت 14:15 حافظیه - شیراز)

یكشنبه، 29 آبان، ابومسلم – پیروزی تهران ( ساعت 14:15 ثامن الائمه - مشهد)

یكشنبه، 29 آبان، استقلال تهران – شهید قندی یزد (ساعت 14:15 آزادی - تهران)

هفته‌ی سیزدهم:

جمعه، 4 آذر، پاس تهران – برق شیراز (ساعت 14:15 دستگردی - تهران)

جمعه، 4 آذر، ذوب‌آهن – صباباتری (ساعت 15:14 ذوب آهن - فولاد شهر)

جمعه، 4 آذر، فجر شهید سپاسی – فولاد مباركه ( ساعت 14:15 حافظیه - شیراز)

جمعه، 4 آذر، سایپا تهران – راه آهن تهران (ساعت 14:15 انقلاب - كرج)

جمعه، 4 آذر، شهید قندی یزد – ملوان انزلی (ساعت 15:14 نصیری - یزد)

جمعه، 4 آذر، شموشك نوشهر – ابومسلم (ساعت 14:15 شهدای نوشهر - نوشهر)

جمعه، 4 آذر، فولاد خوزستان – استقلال تهران (ساعت14:15 تختی - آبادان)

جمعه، 4 آذر، پیروزی – استقلال اهواز (ساعت 16:15 آزادی- تهران)

سه‌شنبه، 8 آذر، پیروزی – پاس تهران ( ساعت 16:15 ،معوقه سوم، آزادی - تهران)

هفته‌ی چهاردهم

جمعه، 11 آذر، صباباتری – برق شیراز ( ساعت14:15 درخشان - رباط كریم)

جمعه، 11 آذر، فولاد مباركه – سایپا ( 14:15 نقش جهان - اصفهان)

جمعه، 11 آذر، ملوان انزلی – فولاد خوزستان (ساعت 14:15 تختی - انزلی)

جمعه، 11 آذر، استقلال اهواز – شموشك نوشهر ( 14:15 تختی - آبادان)

جمعه، 11 آذر، ابومسلم – شهید قندی یزد (ساعت 14:15 تختی - مشهد)

جمعه، 11 آذر، استقلال تهران – ذوب آهن ( ساعت 16:15 آزادی - تهران)

یكشنبه، 13 آذر، فجر شهید سپاسی – پاس تهران (ساعت 14:15 حافظیه - شیراز)

یكشنبه، 13 آذر، راه‌آهن تهران – پیروزی تهران (16:15 آزادی - تهران)

هفته‌ی پانزدهم

پنجشنبه، 17 آذر، ذوب آهن – ملوان انزلی ( ساعت 14:15 ذوب‌آهن - فولاد شهر)

پنجشنبه، 17 آذر، برق شیراز – استقلال تهران (ساعت14:15 حافظیه - شیراز)

جمعه، 18 آذر، سایپا تهران – فجر شهید سپاسی (ساعت 14:15 انقلاب - كرج)

جمعه، 18 آذر، شموشك نوشهر – راه‌آهن تهران (ساعت14:15 شهدای نوشهر - نوشهر)

جمعه، 18 آذر، فولاد خوزستان – ابومسلم (ساعت 14:15 تختی - آبادان)

جمعه، 18 آذر، شهید قندی یزد – استقلال اهواز (ساعت 14:15 شهید نصیری - یزد)

جمعه، 18 آذر، پاس تهران – صباباتری تهران (ساعت 14:15 دستگردی - تهران)

جمعه، 18 آذر، پیروزی – فولاد مباركه (ساعت 16:15 آزادی - تهران)

UserName