باشگاه کاربران
مجله دانلود ویژه دهه کرامت
مجله دانلود ویژه دهه کرامت شامل نرم افزارهای متنوع پیرامون دهه فرخنده کرامت، به همراه برنامه های کاربردی و بازی های جذاب و هیجان انگیز.
هر که بامش بیش برفش، نه! کبوتر بیشتر
خانه‌های آن کسانی می‌خورد در بیشتر * که به سائل می‌دهند از هرچه بهتر بیشتر * گنبدت ضرب المثل‌های مرا تعبیر کرد * هر که بامش بیش برفش، نه! کبوتر بیشتر ...
بازی اتوبوسرانی برای اندروید
BUS SIMULATOR 17 یک بازی شبیه ساز رانندگی با اتوبوس است. این بازی شبیه ساز دارای محیط بازی بسیار طبیعی و وسایل نقلیه و اتوبوس با وضوح عالی و وسایل داخلی پیچیده و مهیج، در شما احساس رانندگی با اتوبوس واقعی را ایجاد میکند.
منتخبین دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی
منتخبین دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی به قید قرعه انتخاب و اسامی آن‌ها از طریق این اطلاعیه اعلام می شود.
گروه دین
دعا چند درصد زندگی ما را باید پوشش بدهد؟
خانمی که غذا درست می کند چند درصد غذایش مواد است چند درصد نمک غذاست؟ نمک را نمی‌شود زیاد زد. در هر غذایی یکی از مواد لازم آن نمک است، درصدی از آن نمک است؛ پیغمبر خدا می‌ فرماید: دعا باید در زندگی ما به همین اندازه باشد.
گروه فرهنگ
حکایت عجیب خانم نامداری
این نخستین بار نیست که آزاده نامداری سوژه رسانه‌های رسمی و محافل خصوصی می‌شود. از حمایت تمام قدش از چادر تا ازدواج با فرزاد حسنی، جدایی و مصاحبه‌های آتشین بعد از طلاق. ازدواج دوباره و صاحب فرزند شدن نام خانم نامداری را بار دیگر سر زبان‌ها انداخت و حالا
گروه جامعه
چین بزرگترین قدرت اقتصادی جهان
در جهان امروز الگوی اقتصادی به سمت‌وسویی پیش رفته كه سرمایه‌گذاری ها متقابل شده و رقابت بین کشورهای توسعه یافته و کشورهایی که با اقتصاد نوظهور پا به عرصه اقتصاد جهانی گذاشته‌اند تنگاتنگ شده است در این میان کشور چین به یکی از بزرگترین قدرت های اقتصادی
مرکز یادگیری
حذف سرب از پساب کارخانه ها
با وارد شدن سرب به رود ها مسمومیت های زیادی ایجاد می شود علاوه بر این كه این مسمویت ها از داخل آب ها به هوا راه پیدا می كنند...
جمع آوری آزولا از سطح تالاب انزلی
رشد انبوه گیاه آبزی آزولا جلوگیری از مهاجرت ماهیان به تالاب برای تخم ریزی یا برگشت بچه ماهیان از تالاب به دریاست...
رنگ آمیزی برای کودکان
بهتر است والدین این اجازه را به کودکان بدهند که روش های مختلف رنگ آ میزی را امتحان کنند.در اینجا به چند مورد از رنگ آمیزی ها اشاره می کنیم...
چهارمین ماراتون برنامه نویسی دانشگاه صنعتی شریف
تمامی اهداف بنیادی و توسعه ای فوق در راستای زنجیره تبدیل علم به ثروت دیده شده و در این زنجیره تمام تلاش برگزار کنندگان این است که برای دانش آموزان و دانشجویان بعد از شناسایی توانمندی‌ هایشان فضایی پر از مهارت آموزی و پرورش خلاقیت ایجاد کنیم.
حوزه و اندیشه
هدف و انگیزه از ورود به حوزه علمیه
هر کسی ممکن است هدفی داشته باشد و حتی این هدف می تواند پس از ورود به حوزه علمیه تعدیل تغییر و یا ترقی پیدا کند اما طلبه شدن دو هدف اساسی دارد اصلاح خود و اصلاح جامعه.
دختر نمونه و نخبه از نگاه یک مرجع تقلید
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر به بیان گوشه ای از ملاك های دختر نمونه پرداختند.
حضرت معصومه (سلام الله علیها) از دیدگاه علما و بزرگان
صدرالدین شیرازی معروف به ملاصدرا فیلسوف بزرگ اسلام و بینان گذار حکمت متعالیه که کتاب مهم اسفار اربعه را در روستای کهک قم به رشته تحریر درآورده می گوید:
شبهه تعداد زیاد فرزندان امام کاظم (ع)
چگونه امام موسی کاظم (ع) که همیشه در زندان بودند، این همه فرزند داشتند؟ چرا هیچ یک از دختران ایشان ازدواج نکردند؟ آیا می توان گفت: بین این همه سادات کفوی برای آنها نبود؟
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین