• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 1479
 • شنبه 1388/7/18
 • تاريخ :

در مراسم اختتامیه سومین جشنواره رسانه های دیجیتال در بخش اصلی:

افتخاری دیگر برای تبیان

سومين جشنواره رسانه هاي ديجيتال

سومین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال در بخش اصلی و جانبی عصر روز چهارشنبه هفته گذشته با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی در مصلی امام خمینی (ره) تهران به کار خود پایان داد.

قائم مقام دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال در ایین اختتامیه گفت: نقد آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره با هدف ارتقاء سطح کیفی تمامی محصولات فرهنگی و نرم افزارهای ارایه شده، صورت گرفت.

مهدی سرامی افزود: این در حالی است که جامعه ما به امر خطیر نقد، نگاه منفی دارد اما هیات داوران این جشنواره تلاش کردند تا آثار به نحو مطلوب و از منظر اصول و قواعد در هر بخشی، موردارزیابی قرار دهند.

وی ادامه داد: نامزدهای اصلی دریافت جایزه در مراسم نهایی که در روز یکشنبه آینده در تالار وحدت برگزار می شود، در جلسه دفاعیه شرکت خواهند کرد و از نرم افزار خود و ابعاد مختلف آن، دفاع می کنند.

وی با بیان این مطلب که داوری آثار برگزیده در سه مرحله صورت گرفت، افزود: در مرحله نخست داوری، دسته بندی آثار و تطبیق آنان با عناوین بخش های موجود انجام شد، داوری تخصصی با هدف تعیین نامزدها که توسط سه داور در هر قسمت صورت گرفت، یکی از مهم ترین فعالیت های بخش داوری در مرحله دوم بود و در مجموع در مرحله سوم، هشت هیات داوران ارزیابی نهایی را بر عهده داشتند که این کار برای هفت هزار اثر ارسالی و تعیین اصلی دریافت کنندگان جایزه به دبیرخانه جشنواره انجام شد.

سومين جشنواره رسانه هاي ديجيتال

مدیر عامل بنیاد ملی بازیهای رایانه ای سومین نمایشگاه و رسانه های دیجیتال نیز گفت: از40 نرم افزار بازی رایانه ای ارایه شده در این نمایشگاه، 27 بازی در بخش مسابقات شرکت داده شد.

بهروز مینایی افزود: داوران این بخش، در 9 محور، بازی های رایانه ای را مورد بررسی قرار دادند و به اثر برتر در روز یکشنبه، جوایزی اهدا خواهد شد.

بخش های اصلی نمایشگاه رسانه های دیجیتال شامل نرم افزارهای رسانه ای، نرم افزارهای تلفن همراه، بازی ها و سرگرمی های دیجیتال، پایگاه های اینترنتی و وبلاگ ها، هنرهای دیجیتال و فن آوری و نوآوری در رسانه های دیجیتال و بخش های جانبی شامل خانواده و رسانه های دیجیتال، نشست ها و کارگاه های اموزشی، مسابقات، رسانه دیجیتال درآیینه هنر (دومین مسابقه بین المللی کاریکاتور رسانه های دیجیتال)، مؤسسات ارائه دهنده خدمات رسانه های دیجیتال، استان ها، شهر دیجیتال، حرکت به سوی اصلاح الگوی مصرف و بین الملل است.

گفتنی است، موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به خاطر تعدد آثار با کیفیت با حد کیفی فنی و هنری مطلوب، به عنوان بهترین تولید کننده بازی های رایانه ای انتخاب گردیده و همچنین نرم افزار دانشنامه قرآن کریم (مشکات انگلیسی) در بخش بهترین اثر مبلغ و مرج فرهنگ اسلامی- ایرانی به زبان های غیر فارسی، حائز رتبه سوم ودریافت لوح تقدیرگردید.

در پایان این مراسم، بیانیه هیات داوران بخش های داخلی سومین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال در پایان این مراسم قرائت شد.

 

تنظیم: هومن بهلولی

چهار خبر از سومین جشنواره رسانه های دیجیتال

چهار خبر از سومین جشنواره رسانه های...

چهار خبر از سومین جشنواره رسانه های دیجیتال
برگزاری نشست خبري سومين جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال

برگزاری نشست خبري سومين جشنواره...

برگزاری نشست خبري سومين جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال
تصاویر اختتامیه سومین جشنواره زیست فناوری

تصاویر اختتامیه سومین جشنواره زیست...

تصاویر اختتامیه سومین جشنواره زیست فناوری
تصاویر اختتامیه جشنواره تابستانی دهکده جوانی

تصاویر اختتامیه جشنواره تابستانی دهکده...

تصاویر اختتامیه جشنواره تابستانی دهکده جوانی
UserName
عضویت در خبرنامه