• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
 • تعداد بازديد :
 • 4204
 • پنج شنبه 1388/7/16
 • تاريخ :

فیلم برگزیده کن در تلویزیون

نمایی از فیلم سینمایی غریبه

فیلم‌های غریبه، قهرمان، نیمه تاریک، ترس و لرز، پیمان، علت مرگ، جنگل موگاری و فریاد در دوردست در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی "غریبه" پنجشنبه 16 مهرماه ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را هاوارد مک‌کین سال 2008 به مدت 115 دقیقه با نقش‌آفرینی جیمز کریزل، صوفیا میالز، جک هاستن و جان هرت جلو دوربین برد.  داستان فیلم "غریبه" درباره فردی است که از سیاره‌ای دیگر وارد شمال اروپا می‌شود.

 

فیلم تلویزیونی "قهرمان" جمعه 17 مهر ساعت 16 روی آنتن شبکه یک می‌رود. این فیلم به کارگردانی یوسف سیدمهدوی داستان مادری تنها را به تصویر می‌کشد که برای تربیت بهتر فرزندش سعید تلاش می‌کند. عسل بدیعی، امیر دلاوری، هومن کیایی، سعید داخ، اتابک نادری، زهره حمیدی و محمدحسین مهدوی در این فیلم بازی کردند. فیلمنامه را علی خودسیانی نوشته و غلامحسین بای تهیه‌کنندگی این پروژه را به عهده دارد.

فیلم‌های غریبه، قهرمان، نیمه تاریک، ترس و لرز، پیمان، علت مرگ، جنگل موگاری و فریاد در دوردست در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.

فیلم تلویزیونی "نیمه تاریک" پنجشنبه 16 مهر ساعت 23:45 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی بابک محمدی و نویسندگی سیدامین حسینیون تهیه شده و داستان پلیس جوانی با نام سعید را روایت می‌کند که برای متلاشی کردن باند قاچاق مواد مخدر سعی در نفوذ در میان اعضای باند را دارد، اما با مشکلاتی رو به رو می‌شود و ... کامران تفتی، شراره رخام، کیوان محمودنژاد، بابک والی و مجید مشیری بازیگران "نیمه تاریک" هستند.

نمایی از فیلم سینمایی جنگل موگاری

فیلم تلویزیونی "ترس و لرز" جمعه 17 مهر ساعت 19 روی آنتن شبکه دو می‌رود. این فیلم به کارگردانی محمدرضا اعلامی با فیلمنامه مجید آسودگان تهیه شده و در آن محمود عزیزی، حامد وحید، مهرداد ضیایی، الهه حسینی، شاه‌علی سرخانی، لیلا عزیزی، یوسف قلیچ و... بازی کردند. در داستان فیلم آمده است: در خلال قتل‌های زنجیره‌ای هادی خود را قاتل معرفی می‌کند و ماموری جوان مسئول پیگیری پرونده می‌شود. تحقیقات از هادی بیفایده است و...

فیلم سینمایی "پیمان" پنجشنبه 16 مهر ساعت 20 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم را دنیل میلیکان سال 2004 ساخت. او خودش در این فیلم در کنار سین پاتریک فلانری، اما نیکلاس، هانا نیکلاس و الینا هافمن بازی کرده است. این فیلم روایتگر آدم ربایانی است که بعد از ربودن تعدادی بچه آنها را به قتل می‌رسانند. آنها بعد از دستگیری به دلیل احکام ناعادلانه دادگاه‌های آمریکا از زندان آزاد می‌شوند.

فیلم سینمایی "علت مرگ" محصول کانادا جمعه 17 مهر ساعت 23 روی آنتن شبکه سه می‌رود. این فیلم را مارک اس گرنیر سال 2000 به مدت 95 دقیقه با حضور پاتریک برگین، ماکسیم رای، جان سیورنس و مایکل آیرونساید ساخت. داستان این فیلم درباره زنی به نام آنجلا متهم به قتل همسرش است.

فیلم سینمایی "جنگل موگاری" جمعه 17 مهر ساعت 20:30 در قالب برنامه سینما چهار از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم محصول مشترک فرانسه و ژاپن را نومی کاراسی سال 2007 با نقش‌آفرینی یویچیرو سایتو، کاناکو ماسودا و ماچیکو انو ساخت.  "جنگل موگاری" روایتگر دختری است که در آسایشگاه سالمندان کار می‌کند. این فیلم نامزد نخل طلایی 2007 و برنده جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره کن 2007 شد.

فیلم سینمایی "فریاد در دور دست" جمعه 17 مهر ساعت ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن رفت. این فیلم محصول کانادا و آلمان را او بال سال 2008 به مدت 95 دقیقه با نقش‌آفرینی تیل شوایگر، امانوئل وجیر، ناتالیا اولن و مایکل پری ساخت. داستان این فیلم درباره درگیری عده‌ای از نظامیان آمریکا در یک جزیره با موجودی غیرقابل کنترل هستند.

تنظیم برای تبیان : مسعود عجمی

UserName