بخش کاربران

مسابقه مبعث خورشید
باشگاه کاربران تبیان، در راستای گرامیداشت سالروز بعثت حضرت محمد مصطفی (ص) به پیامبری دین مبین اسلام، مسابقه ویژه «مبعث خورشید» را برگزار می کند.
منتخبین مسابقه مولود کعبه
باشگاه کاربران تبیان، در راستای گرامیداشت سالروز ولادت حضرت امیرالمؤمنین، امام علی (ع) و پاسداشت روز پدر، مسابقه ویژه «مولود کعبه» را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
منتخبین مسابقه نوروزی بوی عید
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرارسیدن عید نوروز و آغاز فصل بهار، مسابقه نوروزی ویژه ای را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
منتخبین مسابقه نسیم وصل
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرارسیدن ایام اعتکاف و سالروز ولادت حضرت امیرالمؤمنین، امام علی (ع) مسابقه نسیم وصل را در شبکه اجتماعی تبیان برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.

گروه دین

اگر از فشار قبر می ترسید بخوانید!!
حتما شده است که تا به حال حداقل برای یکبار هم که شده به مرگ فکر کرده باشید. پرسش های نکیر و منکر، بررسی اعمال انسان، فشار قبر و... اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه از فشار قبر در امان باشید؟!

گروه زندگی

ترفندهای کاهش فشار خون بالا
باید توجه داشت که فشار خون بالاتر سبب کارکرد سخت تر قلب برای خون رسانی خواهد شد. در اینجا سعی شده نکاتی که به کاهش فشار خون افراد کمک می کنند، بیان گردد...

گروه فرهنگ

خوش نقشی شهاب
بازخوانی کارنامه بازیگری شهاب حسینی که فیلم جدید او یعنی «برادرم خسرو» از امروز اکران می شود؛ فیلمی که جزو نقش های تحسین شده این بازیگر است.

مرکز یادگیری

دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان با حضور بیش از شش هزار شرکت کننده، در روز های چهاردهم و پانزدهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد....
نخستین جشنواره هنر و خلاقیت
نخستین جشنواره هنر و خلاقیت تبیان همزمان با جشنواره پروژه های دانش آموزی، در روز های چهاردهم و پانزدهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد....
برنامه مسابقات دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
در ادامه این مطلب می توانید برنامه مسابقات را به تفکیک رشته ملاحظه فرمایید....
چگونه می توانیم با دعا کردن به خدا نزدیک شویم
بهترین دوست ما خداست. چه خوب است که گاهی هم با این دوستمان حرف بزنیم. حرف زدن با خدا هم خیلی شیرین است. به این کار دعا می گویند...

حوزه و اندیشه

اهداف بعثت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله
بزرگ ترین حادثه تاریخ بشر، بعثت پیامبران خداست. پیامبران الهى براى اصلاح سه عضو از وجود انسان فرستاده شده اند، زیرا بى شك، سعادت دنیا و آخرت انسان و خرابى دنیا و آخرت او در صلاح و فساد سه عضو است.
وظائف مسلمانان در برابر پیامبر (صلی الله علیه و آله) بخش (1)
از مسائلى كه قرآن به آن اهمیت خاصى داده است، وظیفه جامعه اسلامى نسبت به پیامبر گرامى است، ما در این بخش به وظائف دهگانه اى كه قرآن از آنها یاد مى كند، اشاره مى نمائیم و تشریح خصوصیات این وظائف از قلمرو بحث ما بیرون است.
عالمان دین و نظارت اجتماعی
وقتی انسان اخبار مفاسد اقتصادی و اختلاسهای کلان و رشوه های آنچنانی را می شنود و فقر و رنج و مشکلات مردم را می بیند و یا در مطبوعات می خواند و در رسانه ها مشاهده می کند، رنجی جانکاه احساس می کند و باری سنگین وکمرشکن بر قلب انسان فرود می آید.
نقش حوزه علمیه در فرهنگ سازی جامعه چیست؟
حوزه های علمیه و روحانیت، از عناصر مهم و اصلی مولّد فرهنگ در كشور ما بوده اند، و گفتار و كردار این قشر دینی، همواره حجت شرعی و مقبول افراد جامعه بوده و هست.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

صفحه اصلی

ارتباط با ما

درباره ما

همکاری با ما

تعدادبازدیدکنندگان
8423092259
افراد آنلاین