نظرسنجی تبیان
سوال :
در آستانه تغییرات مهم و جذاب صفحه مسابقات، شما کدام نوع جوایز را بیشتر می‌پسندید؟
باشگاه کاربران
مسابقه در راه یاری حسین (ع)
شبکه اجتماعی تبیان همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و یاران باوفای ایشان، مسابقه در راه یاری حسین (ع) را برگزار می‌نماید.
دومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست
باشگاه کاربران تبیان در راستای ترویج فرهنگ حسینی و پاسداشت حماسه عاشورا و ایام ماه محرم و صفر، دومین دوره مسابقه عکاسی کربلا جاریست را برگزار می‌نماید.
خودروی مفهومی بدون در! (فیلم)
نمونه‌ای از خودروهای نسل آینده را در این فیلم ببینید. در این خودرو، درها حذف شده و به جای آن، از سان روف استفاده شده است.
برنامه مدیریت باتری تلفن‌های اندرویدی 6.18 Battery Doctor
این نرم افزار می تواند با غیرفعال کردن برنامه‌های غیر ضروری که باعث هدر رفتن باتری می‌شوند، حذف برنامه‌های در حال اجرا، نشان دادن مدت زمان دقیق باتری باقی‌مانده، نشان دادن مدت زمان دقیق لازم برای شارژ شدن باتری و وجود حالتهای مختلف برای تنظیم باتری ...
گروه فرهنگ
این فیلم مال کیست؟
«این فیلم مال من نیست.» این جمله‌ای تکرار شونده در سینما و تلویزیون است و وقتی مورد استفاده یک کارگردان قرار می‌گیرد که عقیده دارد اجازه نداده‌اند فیلم یا سریال خودش را بسازد. تازه‌ترین نمونه، به پست اینستاگرامی سام قریبیان بازمی‌گردد که تهیه‌کننده «عالیجناب» را به دخالت‌های بی‌مورد محکوم کرده است.
گروه جامعه
عاقبت اقتصاد پسا برجام
اگرچه کشورهای غربی به رهبری آمریکا پس از پایان توافق هسته‌ای با ایران بطور کامل پایبند تعهداتشان نبودند اما باید گفت که با همین روند بسیاری از شرکت‌های بزرگ نفتی، خودرو سازی، تجاری و... با توجه به بازار مناسب، موقعیت استراتژیک و توانمندی ایران، رغبت بالایی برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های اقتصادی ما از خود نشان داده‌اند‌.
مرکز یادگیری
حق آموزش برای من آری، برای دیگری نه؟!!
لابه لای خبرهای آغاز سال نوی تحصیلی، خبری بود که تا مدتی شوکه ام کرده بود. گویا مردم یکی از محلات شهر شاهدیه یزد، به تشکیل یک مدرسه مخصوص کودکان افغان اعتراض نموده و با نوشتن شعار بر در و دیوار مدرسه و تظاهرات خیابانی و جلوگیری از ورود کودکان به مدرسه، آن را به تعطیلی کشانده بودند.
لزوم ورود آموزش و پرورش به فضای فناورانه
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش بايد هرچه سریعتر وارد فضای فناورانه شود و به اقتضای آن سياست گذاری، برنامه ريزی و سازماندهی كند.
بررسی سندرم ساختمان بیمار
هدف دانش آموزان از پژوهش حاضر این است که به بررسی ارتباط میان علائم خستگی و عوارض آن و مقایسه با عوامل و عوارض سندرم ساختمان بیمار بپردازند و برای حل ضررهای آن راهکار ارائه دهند.
کاربرد نانو ذره نقره در تولید آنتی بیوتیک
هدف دانش آموزان از پژوهش حاضر بررسی کاربرد نانو ذره نقره در تولید آنتی بیوتیک و مقایسه آن با روش ‌های رایج بود.
حوزه و اندیشه
اربعین جریان اصیل اسلام است
حضرت آیت الله نوری: به لطف خدا این مراسم هر سال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار می شود و می توان گفت که اربعین جریان اصیل اسلام است.
من طلبه، مستندساز و مدافع حرم هستم
سید زهیر مجاهد روحانی افغانستانی است که با ورود به هنر و دنیای مستند در تلاش است پیوند تازه ای بین هنر و حوزه برقرار کند. با این طلبه فعال گفتگو کردیم.
راه رسیدن به عالم قدس مستلزم گذشتن از مطامع دنیوی است
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور: بریدن از مطامع پست و پایین، قانون رسیدن به قله های بلند است.
طلبه باید در تبلیغ شأن و شؤونات را کنار بگذارد
مدیر گروه تبلیغی جهادی منادیان وحدت تبلیغ را صرف داشتن روحیه جهادی بی‌ثمر دانست و گفت: تبلیغ و تحصیل باید به صورت همزمان پیش رود.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین