abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10059 ) ( تعداد نظرات : 46 )


ششمین کنگره تخصصی و سومین کنگره بین‌المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات برگزار می‌شود
معاون مشارکت‌های مردمی و رسانه مجمع خیرین سلامت کشور از برگزاری ششمین کنگره تخصصی و سومین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات در تهران خبر داد.
سید محمد طباطبایی اظهار داشت: ششمین کنگره تخصصی و سومین کنگره بین‌المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات در تاریخ 9 و 10 مهرماه سالجاری در مرکز همایش‌های بین المللی رازی به همت مجمع خیرین سلامت کشور و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران و با همکاری نهادها و مراجع ذیربط به همراه تقدیر از خیرین سلامت و پیشگامان ساخت بیمارستان برگزار می‌شود.
وی افزود: درخواست ما از همه فعالان این حوزه این است که نظرات و پیشنهادات خود را به این کنگره ارسال کنند.
معاون مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه این کنگره با حضور مقامات ارشد وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می شود،بیان کرد: شرکت‌های مشاور و پیمانکار ساخت بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی ، درمانی نیز در این کنگره حضور دارند.
طباطبایی با بیان اینکه شعار اصلی کنگره ایجاد عزم ملی برای هماهنگی نهادهای ذیربط و افزایش مشارکت‌های مردمی در ساخت و تجهیز بیمارستان‌های ایمن و تاب آور و پاسخگو با طراحی های نوآورانه در حوزه سلامت مطابق با سیاستهای رونق تولید و پروژه های نیازمند سرمایه گذاری در بخش سلامت است،گفت: اطلاعات بیشتر و هماهنگی لازم از طریق سایت اختصاصی کنگره www.Hospitalbuild.ir انجام می شود و دیگر اطلاعات در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 9دقيقه قبل
يکشنبه 24/6/1398 - 17:32
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10059 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

شهردار منطقه ۱۳ از اجرای پروژه رنگ آمیزی ضلع جنوب خیابان دماوند در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ، یکی از پروژه های حوزه خدمات شهری و محیط زیست در سال ۹۸ را پروژه رنگ آمیزی ضلع جنوب خیابان دماوند اعلام کرد و افزود: این طرح با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در ضلع جنوبی خیابان دماوند از میدان امام حسین (ع) تا چهار راه تهران پارس با هدف افزایش زیبایی های محدوده شرق تهران و تنوع بخشی بصری و تزریق روح شادابی اجرایی می شود.

وی در خصوص مشخصات پروژه اظهار داشت :اقدامات این پروژه که با محوریت نماسازی و بهسازی منظر شهری اجرایی می شود ، شامل شستشو و پاکسازی ،حذف زوائد فیزیکی و رنگ آمیزی منظر شهری است .

شهردار منطقه۱۳ رنگ را بخشی جدا نشدنی از کلیه محیط ها ، مکان ها و فضاهای شهری دانست و افزود: با توجه به اهمیتی که رنگ در فضاهای شهر دارد و با توجه به رویکرد شهرداری تهران در این زمینه تلاش می شود در فضاهای شهری محدوده در بخش های مختلف استفاده شود

زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 9دقيقه قبل
يکشنبه 24/6/1398 - 17:29
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10059 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

مهلت ارسال آثار به بزرگترین پویش تصویرگری تهران با موضوع"شهری که من دوست دارم " با حضور بیش از 9 هزار و 400کودک  و نوجوان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مجتبی دانشور با اعلام این خبر افزود: 11 گروه سنی کودک و نوجوان از 4 تا 14 سال، آثار خود را در خصوص مسائل و موضوعات پیرامون زندگی در کلانشهر تهران اعم از محیط زیست و فضای سبز، حمل و نقل و ترافیک ، خدمات شهری ، مباحث فرهنگی و اجتماعی ،امکانات تفریحی، ورزشی و سرگرمی و... برای دبیرخانه نخستین دوره مسابقه نقاشی کودکان تهران ارسال کردند و مجموع آمار مشارکت کنندگان ، حاکی از استقبال خوب کودکان و نوجوانان ساکن محلات 352 گانه شهر تهران از  این پویش  فرهنگی – آموزشی است.

وی برگزاری این مسابقه را اقدامی در راستای ایجاد چالش ذهنی برای کودکان و نوجوانان تهرانی جهت طرح مطالبات و خواسته هایشان از مدیران شهری، عنوان داشت و تصریح کرد: برای ساختن شهردوستدارکودک باید زمینه ها و بسترهای لازم جهت طرح دیدگاه ها و نیازهای کودکان  و نوجوانان را فراهم کنیم و بسیاری از متخصصان علوم اجتماعی و روانشناختی استفاده از زبان تصویر و نقاشی را یکی از بهترین روش ها برای شناخت بهتر افکار و انتظارات کودکان از شهری که دوست دارند، می دانند. 

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران درادامه تصریح کرد : این دوره از مسابقه نقاشی کودکان تهران از سوی این اداره کل و با مشارکت و همکاری اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ، ستاد مدیریت محله و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران در سطح محلات 352 گانه شهر تهران برگزار شد و بنابر زمان اعلام شده در فراخوان، مهلت اولیه ارسال آثار به دبیرخانه مسابقه ، هفتم شهریور بود که تا 15 شهریور نیز تمدید شد.

وی اظهار داشت: آثار ارسالی در دو مرحله توسط هیئات انتخاب و هیئات داوری مورد ارزیابی نهایی قرار خواهد گرفت و از برترین های هر گروه سنی با اهدای لوح و جوایزنفیس، تقدیر به عمل خواهد آمد و همچنین  به مناسبت روز جهانی کودک ، نمایشگاهی از آثار منتخب این مسابقه جهت بازدید مدیران شهری و عموم شهروندان تهرانی برپا خواهد شد.


زمان آخرین مطلب این کاربر: 7ساعت و 9دقيقه قبل
يکشنبه 24/6/1398 - 17:19
haji bina ( تعداد مطالب : 10970 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
يکشنبه 24/6/1398 - 16:56
haji bina ( تعداد مطالب : 10970 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
يکشنبه 24/6/1398 - 16:49
haji bina ( تعداد مطالب : 10970 ) ( تعداد نظرات : 586 )

زمان آخرین مطلب این کاربر: 1روز قبل
يکشنبه 24/6/1398 - 16:45