abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )


 
 

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برنامه‌های اجرایی این سازمان را در روز اربعین حسینی تشریح کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ علیرضا قنادان با بیان این‌که مراسم جاماندگان اربعین 27 مهرماه برگزار می‌شود، تصریح کرد: برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر این مراسم تمهیداتی از سوی سازمان تاکسیرانی پیش بینی شده است به این صورت که تاکسیرانان از خطوط مختلف سطح شهر تهران به سمت مسیر راهپیمایی تعیین شده برای خدمت رسانی به شهروندان حضور خواهند داشت.
وی با اعلام این‌که تاکسیرانان از ساعت 6 الی 14، شهروندان را به سمت مسیرهای راهپیمایی در شهرری منتقل خواهند کرد، گفت: البته سرویس‌دهی در خطوط دیگر تاکسیرانی تا پایان روز شنبه ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اظهار داشت: همچنین یک سرویس ویژه رایگان با 50 دستگاه تاکسی ون به صورت رایگان (در مسیر مترو شهرری تا میدان شهرری و از میدان نماز تا مترو جوانمرد) به شهروندان از مترو به حرم عبدالعظیم حسنی(علیه السلام) در مسیر رفت و برگشت سرویس‌ خواهند داد.
به گفته‌ی قنادان شهروندانی که با خودروی شخصی به سمت مسیر راهپیمایی حرکت می‌کنند، امکان پارک رایگان در پارکینگ‌های تعیین شده را خواهند داشت.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در پایان از نظارت گشت‌های مستقر در محل‌های تعیین شده بر فعالیت تاکسیرانان در روز راهپیمایی جاماندگان اربعین خبر داد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 14:31
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

 

نخستین دورهمی «بازی، بازی، آموزش» ویژه کودکان زیرهفت سال با حضور مدرس تربیت و ارتباط با کودک از طریق هنر و بازی، در فروشگاه شکرستان حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار شد.

فریبا اباذری در گفتگو با روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان با اشاره به این دورهمی گفت: در این دورهمی ابتدا درباره بازی و نقش آن در ارتباط موثر بین والدین و کودکان صحبت کردیم.

وی افزود: همچنین پیش از آغاز بازی درباره قوانینی که باید والیدن رعایت کنند صحبت شد؛ یکی از مهمترین این قوانین این است که مدیریت و رهبری بازی باید با بچه ها باشد.

تهیه کننده مجموعه جهان کودک در نقاشی ادامه داد: باید پیشنهاد بازی را بچه ها بدهند و اگر پیشنهاد بازی از طرف والدین باشد، اجازه دهند کودکان بازی را پیش ببرند تا خلاقیت و مدیریت آن ها شکوفا شود.

اباذری در ادامه گفت: در ابتدای دورهمی، کلبه ای را والدین و کودکان با هم ساختند، البته حضور والدین بیشتر نظارتی بود.

وی اضافه کرد: قرار شد این کلبه را کودکان در خانه هم بسازند؛ اتاقکی کوچک که هر روز روی یک بخش آن کار کنند، مثل پنجره، پرده، درها و...

این مدرس تربیت و ارتباط موثر با کودک از طریق هنر و بازی با بیان این که برای کودکان بسیار جذاب است که یک خانه و حریمی را برای خودشان ایجاد کنند، گفت: نیاز نیست والدین حتما هزینه کنند و چادر و اتاق های خاص و گران قیمت برای این منظور تهیه کنند، این خانه ها را می توان حتی با کارتن گاز و یخچال هم ساخت.

وی اضافه کرد: کافی است به صورت کاردستی و با مشارکت همدیگر این خانه را بسازند، و اجازه دهند کودک هر روز این خانه را نقاشی کند و اسباب بازی هایش را درون آن بچیند.

اباذری گفت: ما چنین کلبه ای را در دورهمی بازی، بازی، آموزش درست کردیم و هر کودک بخشی از آن را رنگ و آماده کرد.

این پژوهشگر حوزه کودک و نوجوان با اشاره به بازی دیگر در این دورهمی گفت: بازی دیگری هم با موضوع تمرکز آموزش دادیم. در این بازی از طریق اعداد و رنگ ها کد گذاری هایی انجام شد. بچه ها باید یادشان می ماند که هر رنگی چه حرکتی دارد تا به کلبه برسند. وقتی به کلبه می رسیدند جایزه ای دریافت می کردند.

تهیه کننده مجموعه جهان کودک در نقاشی ادامه داد: کودکان باید از این بازی ها مهارت های حرکتی را بیاموزند و با تخلیه انرژی به آرامش برسند؛ ضمن اینکه با حضور والدین در بازی ها نیاز بچه ها به توجه هم تامین می شود و به ارتباط های بعدی و آموزش های رفتاری و... کمک کند

اباذری تاکید کرد: قصد داریم این دورهمی ها را با همکاری حوزه هنری کودک و نوجوان ادامه دهیم و هر بار در این دورهمی که عنوانش بازی، بازی، آموزش است مسائل مختلف را آموزش دهیم. این بار بیش از همه توجه ما به «تمرکز» بود و بالا بردن توجه و تمرکز در کودکان و والدین را مدنظر قرار دادیم.

وی در خاتمه گفت: در دورهمی های دیگر، بر روی هوش های مختلف تمرکز می کنیم و مهارت های مختلف را مورد توجه قرار می دهیم و در نهایت تئوری ها را تبدیل به بازی خواهیم کرد.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 14:27
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در بازدید از غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل عمومی و خدمات شهری از انقلاب مترو در سرویس دهی به شهروندان و مسافران تقدیر کرد.


به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شبهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه دکتر پورسیدآقایی افزود: افزایش ۷۵۰ حرکت مسافری انقلاب بزرگی بود که بعد از سیزده سال رخ داد.
وی تصریح کرد:خوشبختانه این کار با تکیه بر توان داخلی محقق شده است.
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه تمامی قطارهای مترو وارد مدار شده اند گفت: طی ۱۳سال گذشته کاهش فاصله حرکت قطارها و رسیدن به روزانه دو هزار و ۱۰۰حرکت، انقلابی بود که در شرکت بهر ه‌برداری متروی تهران اتفاق افتاد.
پور سید آقایی گفت: خاطره ی عده ای از افراد در مترو شلوغی آن است اما پیشنهاد می کنم سری به مترو برنند و ببینند با کاهش زمانبندی حرکت قطارها انتظار در ایستگاه ها چقدر سریع قطارها وارد ایستگاه می شوند.
وی خاطرنشان کرد: در دوسال گذشته فاصله حرکت قطارها در خطوط یک، دو و چهار مترو از پنج دقیقه به سه و نیم دقیقه رسیده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 14:20
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )


کارگروه تخصصی- مشورتی شهر دوستدار کودک در هفته کودک با میزبانی شهرداری منطقه 2 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، این کارگروه تخصصی – مشورتی، با هدف ایجاد شهری امن، سلامت و مناسب برای کودکان و با حضور نمایندگان وزارت کشور، دفتر یونیسف در ایران، شورای اسلامی شهر تهران، مدیرکل هماهنگی، نظارت و ارزیابی امور مناطق، مدیر کل آموزش های شهروندی، روسای کارگروه های تخصصی معاونت های حمل و نقل و ترافیک، شهرسازی و معماری، فنی و عمران شهرداری تهران و معاونین امور اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری و محیط زیست، حمل و نقل و ترافیک و مدیران آموزش های شهروندی مناطق 2، 8 و 18 برگزار شد.
رسول کشت پور شهردار منطقه 2 در این نشست با بیان این که کودکان پادشاهان شهر ما هستند، گفت: با در نظر گرفتن مصوبه شهر دوستدار کودک به عنوان سند بالادستی می بایست استراتژی مدونی در این خصوص داشته باشیم و با مهیا کردن زیرساخت ها و تامین منابع مالی از فرصت های پیش آمده استفاده کرده و در این زمینه از تجارب کشورهای موفق بهره ببریم.
مجتبی دانشور مدیرکل آموزش های شهروندی نیز در بخشی از این نشست هفته ملی کودک را گرامیداشت و ضمن ابراز امیدواری از عملکرد مدیران حوزه های شهری و اعضای شورای اسلامی شهر، آینده روشنی را برای داشتن شهری امن، سلامت و مناسب کودکان پیش بینی کرد. وی یکی از اهداف شهر دوستدار کودک را ایجاد بستری مناسب برای تربیت، رشد، خلاقیت و استعداد کودکان دانست و از اقدامات انجام شده در این زمینه راه اندازی خانه های آموزش شهروندی کودک در سرای محلات، ساماندهی سرویس مدارس، بهسازی و مناسب سازی بوستان ها و ... نام برد که نیازمند آموزش مربیان و استاندارد سازی بیشتر می باشند.
سید مصطفی موسوی لاری مدیر کل هماهنگی، نظارت و ارزیابی امور مناطق نیز در ادامه این نشست گفت: تهران یکی از وسیع ترین و پرجمعیت ترین شهرهای دنیاست لذا برنامه ریزی در هر بخشی برای کودکان و معلولان کاری بسیار دشوار است و تجارب اجرای طرح در مناطق نمونه را گامی اساسی در پیشبرد اهداف مصوبه شهر دوستدار کودک و بسط آن به دیگر مناطق شهرداری تهران بیان نمود.

ژیل شوالیه، معاون دفتر یونیسف در ایران ضمن تشکر از شهر تهران بابت فعالیت های مرتبط با شهر دوستدار کودک گفت: باعث افتخار من و خانواده ام و مایه بسی خوشحالی است که در شهر مهمان نواز تهران زندگی می کنیم. وی بیان داشت: همکاری خوبی با وزارت کشور داریم و اظهار کرد: در هفته آینده کنفرانسی با موضوع "شهر دوستدار کودک " در آلمان خواهیم داشت که هیاتی بلند پایه از ایران نیز در این کنفرانس حضور خواهند داشت و این کنفرانس فرصت خوبی برای برقراری ارتباط با شهرهای بسیاری از سرتاسر جهان است.
ژیل شوالیه، معاون دفتر یونیسف در ایران در تعریف شهر دوستدار کودک گفت: "شهر دوستدار کودک شهری است که کودکان می توانند در محیطی امن بازی و زندگی کنند، شهری است که صدای آن ها در آن شنیده می شود و استعدادهایشان شکوفا" امروز بیش از 3000 شهر و اجتماع محلی در سرتاسر جهان رهنمود شهر دوستدار کودک یونیسف را بومی سازی کرده و بیش از 30 میلیون کودک در بیش از 40 کشور در این شهرها زندگی می کنند. یونیسف از رویکرد منطقه محور دوستدار کودک در کلان شهرها از جمله تهران تقدیر می کند. یونیسف همچنین از مشارکت فعالانه ی شهرداری ها در زمینه شهر دوستدار کودک تشکر کرده و از فرایند موثر تبدیل مفاهیم شهر دوستدار کودک به اقدامات عملی بسیار خوشحال است. تلاش های بسیاری برای پیشبرد رفاه کودکانی که در شهر زندگی می کنند پیشنهاد شده است. این روشی قابل تقدیر برای بزرگداشت سی امین سالگرد کنوانسیون حقوق کودک است.
ژیل شوالیه با اشاره به اینکه شهرداری تهران می تواند الگوی خوبی برای دیگر شهرها در زمینه شهر دوستدار کودک باشد اظهار کرد: یونیسف و هیئت عالی رتبه ایران از به اشتراک گذاشتن این تجربیات با سایر کشورها از طریق " نشست جهانی شهر دوستدار کودک " که به ابتکار یونیسف هفته آینده در آلمان برگزار می شود، اطمینان حاصل خواهند کرد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 14:4
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

شهردار منطقه چهار تهران از بهسازی و آماده سازی پایانه مرزی چذابه برای تردد زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: با اجرای برخی اقدامات زیرساختی در پایانه مرزی چذابه ورود و خروج زائران در این پایانه با سرعت و امنیت بیشتری انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "محمد محمددوست" با اعلام این خبر و با بیان اینکه در سال های گذشته نصب داربست موقت در گیت های پایانه مرزی چذابه جهت تردد زائران صورت می گرفت، افزود: به منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی و افزایش ایمنی تردد در این پایانه مرزی، محل های ورودی و خروجی زائران در داخل پایانه مرزی با نصب نرده های ثابت استیل کانالیزه شد تا به عنوان خدمتی ماندگار از سوی شهرداری در سال های بعد نیز مورد استفاده قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به سایر اقدامات منطقه چهار تهران در پایانه مرزی چذابه افزود: به منظور خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی ایستگاه خدمات شهری منطقه چهاردر فضایی به مساحت 300 متر مربع از ابتدای مهر ماه در مرز چذابه جانمایی و احداث شد.

محمددوست افزود: با توجه به افزایش حجم تردد زوار از مسیر چذابه که پیش بینی می شود نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی خواهد داشت،بیش از یکصد و چهل چشمه سرویس بهداشتی ، چهار نمازخانه با گنجایش 7 هزار نفر احداث و با استفاده از روزانه پنجاه کارگر خدمات رسانی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به زایران خواهیم بود.

شهردار منطقه چهار گفت: در ادامه این اقدامات، به صورت روزانه هجده تن زباله جمع آوری و 6 هکتار از سطح مسطح مسیر تردد زوار، گیت های ورودی و محدوده مین زدایی و همچنین مسیرهای برگشت زائران از چذابه به بستان رفت و روب شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: تامین روشنایی گیت های ورودی، نصب سه راه بند ترافیکی و احداث موکب شهرداری منطقه چهار از دیگر اقدامات صورت گرفته در پایانه مرزی چذابه است. منطقه چهار تهران با بکار گیری بیش از یکصد نیروی خدماتی و کارشناس آماده خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز چذابه است

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 13:59
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

شهردار منطقه 19 از بهره برداری پل عابر پیاده مکانیزه در بزرگراه شهید تندگویان بین خیابان های میعاد و میثاق در ناحیه یک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی با بیان این خبر افزود: در راستای پاسخگویی مدیریت شهری منطقه به مطالبات 12 ساله شهروندان و با توجه به اهمیت تسهیل درتردد سالخوردگان و دانش آموزان پل مکانیزه احداث شد.

این مسئول یاد آور شد: کلنگ عملیات احداث پل مکانیزه بهمن ماه ۹۷ همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آغاز و پس از حدود 8 ماه به بهره برداری رسید.

به گفته وی ارتفاع این پل 5/5 متر و طول آن 47 متر بوده و دارای 2 پله رفت و برگشت است که خیابان های میعاد شمالی و جنوبی را به هم متصل می کند.

 بر اساس این گزارش به منظور عملیاتی شدن این طرح 4 پایه چراغ  برق بتنی رفع معارض و با تیرهای بلندتر برای استقرار پل مکانیزه و حفظ فاصله کابل های فشار قوی با پل، جایگزین و هزینه های اداره برق از سوی شهرداری منطقه 19 تأمین شد.

شهردار منطقه خاطر نشان کرد: با احداث این پل تردد عابرین پیاده بین محلات خانی آباد نو شمالی و جنوبی پس از سال ها تسهیل شده و اهالی محل می توانند با آسایش و ایمنی بیشتری از عرض بزرگراه شهید تندگویان عبور کنند.

شایان ذکر است عملیات اجرایی احداث این پل مکانیزه به همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران  و مشارکت شهرداری منطقه 19 انجام شده است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 13:55
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از پیش بینی و تمهیدات ویژه شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین حسینی در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم پیاده روی اربعین حسینی در تهران که با حضور عطایی مدیرکل امور خدمات شهری، افندی زاده قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک، شهرداران مناطق 7،13،15،16و 20، رفیع مدیرکل امور فرهنگی معاونت اجتماعی، فاطمیان پور سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سردار بیات فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران،سازمان مدیریت پسماند، سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران،سازمان زیباسازی، شرکت شهربان، سازمان بسیج ،حراست و بازرسی حوزه خدمات شهری، معاونین خدمات شهری مناطق 7،12،13،14،15،16 و20، شرکت مترو، سازمان تاکسیرانی، سازمان اتوبوسرانی، روابط عمومی مرکز ارتباطات شهرداری تهران و.... برگزار شد؛ بر برگزاری باشکوه پیاده روی اربعین حسینی در تهران تاکید کرد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، تمهیدات و تدابیر لازم برای برگزاری پیاده روی اربعین حسینی در تهران اندیشیده شده است.

در این جلسه مهندس یزدانی پس از ارائه گزارشات مبسوط معاونت حمل و نقل و ترافیک،شهرداران مناطق7،13،15،16 و 20، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی، سازمان فرهنگی وهنری شهرداری تهران،سازمان مدیریت پسماند، سازمان بوستان ها، سازمان زیباسازی، سازمان بسیج، سازمان بازرسی و... در خصوص اقدامات صورت گرفته برای برگزاری پیاده روی اربعین حسینی، گفت: پیاده روی اربعین حسینی امسال نیز همچون سنوات گذشته از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و در مسیرهای سه گانه، مسیر شماره یک : میدان امام حسین (ع) ، خیابان هفده شهریور ، میدان شوش ، خیابان فدائیان اسلام ، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، مسیر شماره دو : حرم مطهر امام زاده حسن (ع) خیابان امین الملک ، خیابان قزوین ، میدان حق شناس ، میدان بهمن ، خیابان شهید رجایی ، حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ،مسیر شماره سه : مسجد جامع جمهوری ، بزرگراه نواب ، میدان حق شناس ، میدان بهمن ، خیابن شهید رجایی ، حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: مناطق درگیر در برگزاری مراسم پیاده روی اربعین حسینی در تهران مناطق 7،12،13،14،15،16 و20 می باشند و معاونت حمل و نقل و ترافیک (مترو،اتوبوسرانی و تاکسیرانی) نقش محوری را در جابجایی راهپیمایان مراسم اربعین حسینی بر عهده دارند.

یزدانی با بیان این که سازمان آتش نشانی با استقرار خودروهای سبک و سنگین و... در این مراسم در آماده باش کامل می باشد، گفت: نیروهای سازمان آتش نشانی در نقاط تعیین شده مستقر و کلیه ایستگاه های آتش نشانی در طول مسیر پیاده روی در آماده باش کامل می باشند و در صورت نیاز خدمات رسانی خواهند کرد.همچنین شناسایی نقاط ناایمن و رفع سریع این موضوعات در کمترین زمان ممکن و بازدید از شیرهای هیدرانت در مسیر راه پیمایی از جمله اقدامات این سازمان می باشد.

وی در ادامه افزود: فضاسازی متناسب با این ایام و اکران طرح ها و تبلیغات فرهنگی بر روی بیلبوردها و پل های عابرپیاده در سطح شهر تهران و نیز مسیرهای پیاده روی توسط سازمان زیباسازی انجام خواهد شد.
یزدانی با بیان این که در مسیرهای پیاده روی اربعین حسینی در تهران موکب هایی توسط گروه های مردمی برپا و به ارائه خدمات به راهپیمایان خواهند پرداخت. همچنین در بحث پذیرایی از راهپیمایان در این مراسم نیز از ظرفیت های خیرین استفاده خواهد شد.

معاون شهردار تهران به تمهیدات مترو و سازمان اتوبوسرانی برای جابجایی راهپیمایان اشاره کرد و گفت: برای تسهیل در تردد و جابجایی راهپیمایان محترم ؛ مترو با کاهش سرفاصله حرکت قطارها به ویژه در خط 1 و 2 به شکل رایگان به راهپیمایان عزیز خدمات رسانی خواهد کرد.همچنین سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی نیز در مسیرهای پیش بینی شده و با آمادگی کامل در خدمت راهپیمایان محترم خواهند بود.

وی در ادامه به استقرار نیروهای شهربان در طول مسیر پیاده روی اربعین اشاره کرد و گفت: طبق سنوات گذشته این نیروها در راستای نظم بخشی در مسیرها و نقاط و محورهای تعیین شده مستقر خواهند شد.همچنین ساماندهی دستفروشان و بساط گستران در مسیرهای پیاده روی نیز توسط شرکت شهربان و یگان حفاظت شهرداری تهران صورت خواهد گرفت.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 12:54
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

 

طرح همیار سالمند با هدف تکریم سالمندان در شهرداری منطقه 3 اجرائی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، زهرا خوش برش معاون توسعه منابع انسانی با اعلام این خبر گفت: با هدف تعالی منابع انسانی و تکریم شهروندان "طرح همیارسالمند" ویژه کم توانان ، جانبازان، معلولین و بیماران خاص در  این منطقه  شکل گرفته است.

 وی افزود: با توجه به شرایط خاص و نیازمند به توجه این گروه ها که به دلیل برخی محدودیت های موجود قادر به پیگیری بهینه روند امور اداری مربوطه خود نیستند، مکلف هستیم که با همیاری و همدلی به سلامت جسم و روان  آنها به بهترین وجه ممکن کمک کنیم.

در همین راستا ستاد طرح تکریم ارباب رجوع منطقه با مشاهده مراجعین خاص یکی از کارشناسان خبره را در جهت جلب رضایتمندی و به منظور حل مشکلات و تسریع امور در چارچوب قوانین اداری با آنها همراه می نماید.

معاون توسعه منابع انسانی خاطرنشان کرد: این طرح از ماه گذشته آغاز شده و در صدد هستیم راهکارهای مختلفی جهت مساعدت با مراجعین خاص داشته باشیم

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 12:44
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

شهردار منطقه ٢٠ در نشست با فرماندهان انتظامی شهرستان ری گفت: عوامل برقرار کننده امنیت و آرامش عمومی جامعه، نقش مهمی در افزایش حس تعلق شهروندان به محل زندگی شان دارند.

به گزارش روابط عمومى شهردارى منطقه ٢٠؛ فرهاد افشار در نشست با فرماندهان انتظامی شهرستان ری که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، گفت: با افزایش همکاری و هم‌افزایی بین شهرداری و نیروی انتظامی می‌توان بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را کاهش داد.

افشار با تبریک این هفته و قدردانی از زحمات پرسنل نیروی انتظامی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرداری‌ها یک نهاد فرهنگی و اجتماعی هستند و در کاهش مشکلات و معضلات اجتماعی می‌توانند تاثیرگذار باشند از این رو با همکاری و هم‌افزایی بیشتر می‌توان راهکارهای مشترکی را در این رابطه یافته و عملیاتی کرد.

در پایان این نشست با اهدا لوح از تلاشگران عرصه خدمت و امنیت تقدیر به عمل آمد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 12:39
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 10388 ) ( تعداد نظرات : 46 )

 

هر آنچه بالقوه و یا حتی بالفعل به ایمنی شهر و شهروندان مربوط می شود در حوزه مسئولیتی مدیریت hse قرار دارد و باید مسئولین این حوزه، شهر را برای شهروندان ایمن کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه با بیان مطلب فوق در جلسه با مسئول و کارشناسان اداره hse شهرداری منطقه یک اظهار داشت: پیشگیری از رخدادهای خطرساز احتمالی در پروژه های شهری نیازمند ارتقاء دانش روز مدیریت hse در تمام بخش های شهرداری است.
وی با بر شمردن اهمیت پیشگیری از رخدادهای خطر ساز احتمالی در پروژه های شهری، خواستار ورود جدی تر ناظرین، رابطین، پیمانکاران شهرداری ، مسئول و کارشناسان اداره hse به این موضوع شد و خاطر نشان کرد: واحد hse یک مجموعه فانتزی نیست و باید باور سازمانی بشود چرا که در همه اجزای شهر تصمیمات و نظرات کارشناسی این اداره تاثیر دارد.
این مقام مسئول نظارت بر گودهای پر خطر، کارگا ه های فعال و غیر فعال ساختمانی، استاندارد سازی تاور کرین ها را از دیگر موارد مورد توجه این اداره دانست که باید با نظارت مستمر رصد شوند.
موسوی افزود: باید نگاه ایمنی را بعنوان یک فرهنگ غالب در شهر و شهروندان معرفی کنیم و مجموعه مدیریت شهری بطور جدی پیگیر ارتقاء دانش روز این حوزه در تمام بخشهای مختلف از جمله پروژه های زیر نظر مجموعه شهرداری است.
وی گفت : نظام گزارشگیری و مستندسازی از مجموعه عوامل درگیر در پروژه ها و فعالیتهای مدیریت شهری در خصوص hse ، ضمن تجمیع روشها و تکنیک های رفع مشکلات ایمنی می تواند یک مستند مبتنی بر تجارب موفق و دانش فنی ایجاد کند

زمان آخرین مطلب این کاربر: 6دقيقه قبل
شنبه 20/7/1398 - 12:33
  • تعداد رکورد ها : 649301