abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )


مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه از 2500 سازه در اکران کمپین تبلیغاتی فرهنگی "شادباشیم" استفاده خواهد شد، گفت: 8 هزار پرچم 4 *1 روی پل های سواره روی پایتخت طراحی و اکران می شود.


عیسی علیزاده در نشست خبری کمپین تبلیغاتی فرهنگی " شادباشیم" که ویژه دهه کرامت برگزار می شود با بیان اینکه کارگاه طراحی گرافیک و کاریکاتور ویژه این کمپین در ادامه سلسله کارگاه های سازمان زیباسازی شهرتهران است، گفت: این کمپین در تیرماه گذشته در شهر مقدس قم و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و آستان مقدس حضرت معصومه (س) برگزار شد .

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه این کارگاه پانزدهمین دوره از سری کارگاه های برگزار شده این سازمان با موضوعات مختلف فرهنگی و هنری است که در طول دو سال پیش تا کنون برگزار شده است، تصریح کرد: محتوای این کارگاه با توجه به دهه کرامت، ولادت حضرت معصومه (س) ، بزرگداشت حضرت شاه چراغ و همچنین حضرت امام رضا (ع) به بیانیات این حضرت اختصاص پیدا کرده است.

علیزاده با بیان اینکه طی فراخوان این کارگاه بالغ بر 250 رزومه از کل کشور به دبیرخانه ارسال شده است، تاکید کرد: از این تعداد 60 رزومه مورد تایید هیات داوران قرار گرفت و برای شرکت در کارگاه از این افراد دعوت به عمل آمد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهرانادامه داد: حدود 400اثر خلق شده شرکت کنندگان توسط اساتید این حوزه داوری شد و از میان آنها 171 اثر جهت اکران درسازه های شهری انتخاب شد. آثار مذکور بر روی حدود 2500 سازه فرهنگی ، تجاری و مترو درسطح شهر تهران از اول مرداد لغایت پایان دهه کرامت اکران می شود .

وی در پایان با پرداختن به دیگر اقدامات این سازمان در دهه کرامت به طراحی و اکران 8 هزار پرچم 4 *1 بر روی پل های سواره روی شهر تهران اشاره و خاطرنشان کرد: این پرچم ها در سه طرح و برگرفته از کاشی کاری های حرم امام رضا(ع) ، حضرت مصومه (س) و حضرت شاه چراغ طراحی شده اند .

 

علیزاده بابیان اینکه این اولین بار است که از کاریکاتور برای انتقال پیام های ارزشی استفاده می کنیم ، گفت: از این طریق رهنمودهای حضرت امام رضا (ع) را به شهروندان انتقال داده ایم

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه اکران در سازه های شهری به گونه ای است که شهروندان هرروز آنها را می بینیند، تصریح کرد: به همین منظور با نصب این پیام های ارزشی امیدواریم نتیجه بخشی موردنظر اتفاق بیفتد.

وی افزود: طی همکاری که با سازمان اوقاف داشتیم محتوای تولید شده را به این سازمان داده ایم. از این طریق سازمان اوقاف می تواند این طرح را همزمان با شهر تهران در کل کشور نیز اکران کند. 

منبع :شهرنوشت

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 13:34
بر ز خ ( تعداد مطالب : 1957 ) ( تعداد نظرات : 4775 )
به استقبال میلاد حضرت معصومه (س)

اولین بیت غزل واره ی ذیقعده تویی
نیکی ماه ز این مطلع زیبا پیداست

بهر میلاد تو ای دخت نکوی موسی(ع)
در مدینه به سرای پدرت جشن بپاست

مژده آمدنت حضرت صادق(ع)داده
زین جهت منتظر آمدنت ارض وسماست

مادرت نجمه بیاورده گلی کز بویش
عطر جنت به مشام همه ی اهل ولاست

عرشیان شاد زمیلاد تو غرق شعفند
فرشی از گل به زمین زیر قدومت برپاست

یک برادر شده مسرور که خواهر آمد
راضی از آمدنت ای گل معصوم، رضاست

وه چه نامی به تو بگذاشت پدر،فاطمه ای
علم وعصمت به در خانه تو همچو گداست

باز ماندست به جا گفته ی جدت صادق(ع)
زائر مرقد پاک تو بهشتی ماواست

یا که گفته ست برای من وفرزندانم
حرم امن بود قم، که همی کوفه ماست

سه در از هشت در جنت حق گردد باز
بسوی قم که در آن مرقد زیبای شماست

توئی امید همه در صف محشر بانو
بی گمان شیعه بدون تو غریب وتنهاست

روز میلاد شما کفتر دل قم آید
بهر تبریک سپس عازم درگاه رضاست

شاعر : اسماعیل تقوایی

زمان آخرین مطلب این کاربر: 2روز قبل
دوشنبه 2/5/1396 - 10:5
Dr.moslehi ( تعداد مطالب : 4511 ) ( تعداد نظرات : 7 )


اسید معده همچون هر ماده و ترکیب اسیدی دیگر مزه ترشی دارد و شگفت‌انگیز این که در بدن انسان فقط معده است که می‌تواند در برابر اسیدی که خود ترشح می‌کند، تاب بیاورد و مقاومت کند. اگر این اسید به هر دلیلی وارد مری شود،می تواند به دیواره مخاطی آن آسیب بزند و موجب سوزش سر دل شود که در اصطلاح به آن ترش کردن می‌گویند.
 
به گزارش جام جم انلاین، شایع‌ترین علامت ترش کردن، احساس سوزش و بازگشت غذا از معده به گلو و دهان و چشیدن طعمی است که از مزه‌های شور و ترش و تلخ ترکیب شده است. گاهی هم فرد به علت انقباض عضلات حنجره و گلو که ناشی از ترشی اسید معده است، احساس می‌کند در مجرای گلویش یک توده یا برجستگی ایجاد شده که رفع نمی‌شود. اگر ترش‌کردن، مکرر و به مدت طولانی باشد، به علت التهاب تارهای صوتی سبب خشونت صدا می‌شود.

اقدامات پیشگیرانه

هنگام خوردن غذا از لقمه‌های کوچک استفاده کنید و آن را خوب بجوید.

از پرخوری اجتناب کنید چون با افزایش فشار داخل معده، احتمال باز‌شدن ورودی مری به معده و راه یافتن اسید معده به مری وجود دارد.

بهتر است، در هر وعده از حجم غذا بکاهید و بر تعداد وعده‌ها که می‌تواند تا شش وعده باشد، بیفزایید .

یکی از آثار مفید مصرف نمک قبل و بعد از خوردن غذا کمک به کاهش اثرات منفی اسید معده روی مری است. نمک بهترین خنثی‌کننده اسید معده است.

از نوشیدن مایعات، نیم ساعت قبل و بعد از غذا بپرهیزید.

از دو سه ساعت قبل از رفتن به رختخواب چیزی نخورید.

بلافاصله پس از خوردن غذا دراز نکشید و به حالت طاق باز نخوابید. سعی کنید همیشه بالش با شیب ملایمی زیر سرتان قرار گیرد.

غذاهای پرچرب و خیلی شیرین، ادویه جات تند، خوراکی‌های ترش و اسیدی، نوشیدنی‌های گازدار، قهوه و چای و نسکافه غلیظ و سیگار از عواملی هستند که باعث تشدید ترش کردن می‌شوند.

از استرس دوری کنید.

از انجام ورزش‌هایی چون دراز و نشست و فعالیت‌هایی که شکم را زیاد بالا و پایین می‌برد، اجتناب کنید.

اگر اقدامات گفته شده کارساز نیست و مدت مدیدی است ترش می‌کنید، به متخصص مربوطه مراجعه کنید تا درمان دارویی شوید. باقی ماندن طولانی‌مدت زخم در دیواره مخاطی مری می‌تواند زمینه ساز بیماری‌های دردسرساز شود.

احساس گیر کردن لقمه در گلو چیست ؟

احساس وجود توده یا برجستگی در مجرای گلو یکی از نشانه‌های ترش کردن است، اما اگر با درمان این عارضه این حس آزاردهنده همچنان وجود داشت،‌ این وضعیت ناشی از استرس است که به آن گلوبوس هیستریکوس گفته می‌شود. گلوبوس در افرادی به وجود می‌آید که تحت فشار روحی و استرس هستند و تا زمانی که از میزان اضطراب فرد کاسته نشود و استرس بدرستی مدیریت نشود،‌ این مشکل که در نتیجه حساسیت اعصاب گلو و گرفتگی عضلات دیواره مری ایجاد شده،‌ رفع نمی‌شود.

گلوبوس درمان خاصی ندارد و رفع مشکلات و تنش‌های روحی به حل مشکل بیمار کمک می‌کند. با تیمار روانی و دلداری بیمار که مشکل خاصی او را تهدید نمی‌کند، به رفع سریع‌تر این عارضه کمک کنید.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 22ساعت و 52دقيقه قبل
يکشنبه 1/5/1396 - 16:35
Dr.moslehi ( تعداد مطالب : 4511 ) ( تعداد نظرات : 7 )


نتایج مطالعه ای جدید نشان داده است که برخی ویژگی های جسمانی می توانند تاثیر قابل توجهی روی ابتلا به سرطان پروستات داشته باشند.
 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از عصرایران، بنابر گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا، سرطان پروستات شایع‌ترین سرطان در بین مردان است (به غیر از سرطان های پوست غیر ملانوم) محسوب می شود. اما این نوع از سرطان تا حد زیادی قابل درمان است - نرخ بقای پنج ساله آن حدود 99 درصد است - زیرا سرطان پروستات رشد کندی دارد و به آرامی گسترش می یابد و به لطف آزمایش PSA تشخیص زودهنگام امکان پذیر است. اما نتایج مطالعه ای جدید نشان داده است که برخی ویژگی های جسمانی می توانند تاثیر قابل توجهی روی ابتلا به سرطان پروستات داشته باشند.

در شرایطی که عوامل خطرآفرین برای سرطان پروستات نسبتا شناخته شده هستند، تیمی پژوهشی به رهبری دانشمندان دانشگاه آکسفورد کشف کرده اند که بزرگتر بودن از حد متوسط - چه قد بلندتر یا چاق‌تر - مردان را در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به تومور تهاجمی‌تر پروستات و در نتیجه مرگ ناشی از آن قرار می دهد.

در این مطالعه، پژوهشگران به تجزیه و تحلیل داده های 141 هزار 896 مرد از هشت کشور اروپایی شامل دانمارک، ایتالیا، هلند، اسپانیا، سوئد، انگلیس، آلمان و یونان اقدام کردند. از این تعداد، 7 هزار و 24 نفر به سرطان پروستات مبتلا بودند. در این موارد مبتلا به سرطان، 726 مورد دارای تومورهای تهاجمی، یک هزار و 388 مورد در مرحله پیشرفته سرطان قرار داشته و 934 مورد به مرگ منجر شده بود.

بررسی دانشمندان نشان داد که هم قد بلند و هم چاقی با ابتلا به تومورهای تهاجمی‌تر و احتمال بیشتر تجربه مرگ پیوند خورده اند. با هر 10 سانتیمتر قد اضافه، خطر تومورهای تهاجمی و مرگ به ترتیب افزایش 21 درصد و 17 درصدی را نشان داد. با هر 10 سانتیمتر دور کمر بیشتر نیز خطر تومورهای تهاجمی و مرگ به ترتیب افزایش 13 درصد و 18 درصد را نشان داد.

اگرچه دانشمندان همچنان به درکی مشخص از رابطه قد و میزان تهاجمی بودن سرطان پروستات پی نبرده اند، اما به گفته آرورا پرز، مولف ارشد مطالعه، این فرصتی برای انجام پژوهش های بیشتر درباره عواملی که اثر بیشتری بر اندازه قد دارند، مانند هورمون ها و تغذیه در دوران کودکی، فراهم کرده که ممکن است در ابتلا به سرطان پروستات نقش داشته باشند.

در زمینه رابطه بین چاقی و میزان تهاجمی بودن بیماری، پژوهشگران این نظریه را مطرح کرده اند که سطوح افزایش یافته هورمونی مرتبط با چاقی ممکن است خطر ابتلا به سرطان پروستات تهاجمی را افزایش دهد. همچنین این امکان وجود دارد که چاقی تشخیص بیماری را در مراحل اولیه بدون در نظر گرفتن شدت تهاجمی بودن تومور دشوار سازد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 22ساعت و 52دقيقه قبل
يکشنبه 1/5/1396 - 16:33
Dr.moslehi ( تعداد مطالب : 4511 ) ( تعداد نظرات : 7 )

 


طبق اعلام محققان خواب کافی به اندازه تغذیه سالم و ورزش برای سلامت مهم است.
 
به گزارش جام جم آلاین به نقل از مهر، به گفته محققان اگر همیشه کمبود خواب داشته باشید سلامت تان در معرض خطر است. بیماری قلبی، دیابت و چاقی و همچنین خطر تصادف با اتومبیل از جمله مشکلات ناشی از بی خوابی و کم خوابی هستند. همچنین کمبود خواب می تواند موجب بروز اختلال شناختی شود.

عدم خواب کافی منجر به ترشح بالای هورمون های استرس و هورمون های تنظیم کننده گرسنگی می شود که احتمال پرخوری و اضافه وزن را به همراه دارد.

بدخوابی هم با افزایش بروز نشانه های التهاب مرتبط با بیماری های خودایمنی مرتبط است.

به گفته محققان برای هر کسی میزان خواب مورد نیازش متفاوت است اما میانگین ۷ تا ۸ ساعت خواب با ریسک کمتر بیماری قلبی مرتبط است. برخی افراد هم به ۹ ساعت خواب نیاز دارند.

با این حال در برخی مطالعات مشخص شده است که بین خواب بیش از ۸ ساعت و چاقی ارتباط وجود دارد.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 22ساعت و 52دقيقه قبل
يکشنبه 1/5/1396 - 16:31
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )

 

 

 

معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 6 گفت: در جهت توسعه فضاهای فرهنگی - مذهبی در سطح منطقه 6  اقدام به احداث ساختمان ستاد اقامه نماز كشور با زیربنائی در حدود 6350 مترمربع در 10 طبقه واقع در خیابان طالقانی - ضلع شمال شرقی میدان فلسطین - روبروی سازمان تبلیغات اسلامی شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6، سیدرامین حسینی نژاد توضیح داد: نازك كاری طبقات زیرزمین 3- تا طبقه دوم با 92 درصد پیشرفت فیزیكی ، ساخت و نصب كامل سازه فولادی فاز سوم و اجرای سقف سازه ای طبقات سوم تا ششم پروژه ساختمان ستاد اقامه نمازكشور صورت گرفته است.

او ادامه داد: سازه فولادی فاز سوم ( طبقات سوم تا ششم ) با تناژی در حدود 170 تن بطور كامل ساخته و نصب شده و با توجه به تكمیل و تحویل اتصالات جوشی و پیچ و مهره سازه فولادی فاز سوم،  سقف سازه ای طبقات سوم تا ششم اجرا شده است .

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 تصریح کرد: همچنین با توجه به اتمام عملیات تاسیسات زیربنائی شامل اجرای كامل لوله كشی ها و سینی كشی های تاسیسات برقی و تاسیسات مكانیكی شامل اجرای كانال های هوا، لوله های آب باران، فاضلاب، آتش نشانی و فن كوئل ها به همراه اجرای ساپورت های مربوط در حال اجرا است.

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
يکشنبه 1/5/1396 - 16:20
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )

 

 

شهردار منطقه 21  تهران از آغاز اجرای "طرح تبلیغی-آموزشی نسیم بهشت" در مدارس منتخب سطح این منطقه در قالب اجرای برنامه های مرتبط با غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه21، دکتر جمال بافرانی شهردار این منطقه با بیان خبر فوق گفت: طرح تبلیغی-آموزشی "نسیم بهشت" با هدف اشاعه و تبلیغ اندیشه تابناک دین مبین اسلام و همچنین تقویت مبانی اخلاقی در میان خانواده ها و آشنایی دانش آموزان در خصوص مسائل فرهنگی و دینی به منظور بالا بردن هرچه بیشتر سطح آگاهی و اطلاعات عمومی دانش آموزان در رابطه با فرق انحرافی و پاسخگویی به مسائل دینی و شرعی آنها در مدارس منتخب سطح منطقه21 به اجرا درآمد.  

وی با بیان اینکه طرح تبلیغی-آموزشی "نسیم بهشت" به همت اداره آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 اجرا می شود، افزود : بی تردید همکاری و تعامل سازنده مدارس با شهرداری تهران در قالب اجرای این طرح سبب ارتقای سطح بینش معنوی دانش آموزان که آینده سازان جامعه ایران اسلامی هستند خواهد شد.

شهردار منطقه21 با اشاره به همکاری سرای محلات سیزده گانه این منطقه در اجرای هرچه بهتر و موفق تر طرح تبلیغی-آموزشی "نسیم بهشت" تصریح کرد: اجرای این طرح ضمن ایجاد تعامل میان شهرداری تهران، محلات و مدارس علاوه بر غنی‌تر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان؛ نحوه انجام فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی را نیز به دانش آموزان یاد خواهد داد.

بافرانی در پایان با اشاره به اینکه مبلغین طرح تبلیغی-آموزشی "نسیم بهشت" ضمن تسلط به امور مذهبی می بایست با مباحث تربیتی، ‌روانشناسی کودک و نوجوان و ... نیز آشنا باشند؛ خاطرنشان کرد: با توجه به همکاری و تعامل همه جانبه فی مابین سرای محلات سیزده گانه منطقه21 و مدارس منتخب نیاز خانواده ها، دانش آموزان و مدارس در قالب این تعامل فرهنگی-آموزشی سازنده در زمینه های آموزشی،‌ تفریحی، مهارتی و تربیتی در حیطه نیازهای گروه سنی کودکان و نوجوانان مرتفع خواهد شد.

 

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
يکشنبه 1/5/1396 - 16:15
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )

 

پایگاه های تابستانه با هدف غنی سازی اوقات فراغت در 4 مدرسه، سرای محلات و تعدادی از مساجد منطقه 10 راه اندازی شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، عباس بابازاده شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر راه اندازی پایگاه های تابستانه را گامی در جهت افزایش توانمندی های دانش آموزان و و شهروندان با بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی سطح منطقه برشمرد و افزود: پایگاه های تابستانی در 4 مدرسه مجری طرح شهردار مدرسه واقع در نقاط شمال، جنوب و مرکز منطقه با رویکرد ایجاد و تقویت روحیه نشاط سرور و شادمانی در دانش آموزان و پرورش خلاقیت و رشد مهارت ها، تقویت اعتماد به نفس و ارزش های معنوی و تقویت همبستگی و روحیه مشارکت شهروندی در قالب اجرای کلاس ها و برنامه های آموزشی علمی، مذهبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، سلامت و ... به همراه برگزاری مسابقات و اجرای تورهای گردشگری و آموزشی دایر شده است.

شهردار منطقه یادآور شد: این پایگاه ها در دبستان های "شرق آزادی، احمدی روشن ویژه پسران و پارساییان و حضرت زینب (س) ویژه دختران" راه اندازی شده است و به صورت رایگان دانش آموزان از برنامه های تدارک دیده شده بهره مند می شوند.

بابازاده افزود: همچنین به منظور بهره مندی تمامی اقشار شهروندان از برنامه های اوقات فراغت تابستان، این پایگاه ها در 10 سرای محله و تعدادی از مساجد نیز دایر شده است و در حال خدمات رسانی به شهروندان محترم می باشند

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
يکشنبه 1/5/1396 - 16:9
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )

 

در راستای اجرای طرح مدیریت انرژی محله محور "مام" که برای نخستین بار در شهر تهران آغاز شده است؛ كارگاه آموزشی "بهینه سازی مصرف برق در ساختمان ها"در مرداد ماه به میزبانی شهرداری منطقه 11 برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11؛ کورش خرد معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه11 گفت: اجرای طرح مام ( مدیریت انرژی محله محور) برای نخستین بار در شهر تهران و ایران با مشارکت مناطق 11 ، 2،14و16 آغاز شده و در همین راستا کارگاه های آموزشی ویژه ای  با موضوع "بهینه سازی مصرف برق در ساختمان ها" با هدف توانمند سازی اعضای کانون های محیط زیست و شهروندان محلات؛ توسط مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با همکاری سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) اجرا می شود.

وی افزود: حركت در راستای اهداف توسعه پایدار و بهبود شرایط زندگی شهروندان، مستلزم ارتقای سواد زیست محیطی آنان است و توجه به این امر می تواند ضمن تضمین مشاركت های مردمی در تصمیم سازی ها و برنامه ریزی های توسعه شهری؛ شرایط لازم را برای ایجاد محیط زیستی سالم و لایق شهروندان در خلال پیشرفت شتابان شهر فراهم آورد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 11 خاطر نشان کرد:  "كارگاه آموزشی بهینه سازی مصرف برق در ساختمان" در مرداد ماه از ساعت 8:30 الی 12:30 با حضور مسئولان وكارشناسان انرژی واحد محیط زیست ، دبیران و مسئول كارگروه انرژی پاك كانون های محیط زیست محلات مناطق 6-10-11-12-7-22 به میزبانی منطقه 11  در پردیس رازی برگزار می شود و برای شركت كنندگان در این كارگاه گواهینامه آموزشی صادر خواهد شد.

به گفته خرد انتخاب و تقدیر از مناطق، محلات و شهروندان برتر دوره با تقدیمِ جوایز پس از تعیین اثربخشی، بهره گیری از پتانسیل شهروندان آموزش دیده برای آموزشِ سایر شهروندان در كانون های محیط زیست محلات و استمرار این آموزش‌ها در سطح محلات به منظور تغییر رفتار و افزایش اثربخشی از دیگر مزایای این طرح است.

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
يکشنبه 1/5/1396 - 16:5
abbaszadegan ( تعداد مطالب : 3911 ) ( تعداد نظرات : 34 )

 

 

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برپایی پانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطرسیب در راستای حمایت از هیئت ها، مساجد و حسینیه های شهر تهران در شهریور ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مجتبی عبدالهی درباره این نمایشگاه اظهار داشت: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران هرساله در راستای تقویت باورهای آئینی و دینی اصحاب هیئت های مذهبی، حسینیه ها، مساجد و کانون های مذهبی و همچنین با هدف حمایت از کسب و کار حسینی در سطح شهر تهران نمایشگاه عطر سیب را برگزار می کند.

وی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه عطر سیب علاوه بر توجه اصولی به رویکردهای فرهنگی و ارائه محتوای مناسب در جلسات مذهبی، خدمات مناسب و محصولات متنوع باکیفیت و ارزان قیمت به تشکل های مذهبی به صورت متمرکز و دریک مکان ارائه می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به برگزاری هرچه باشکوه تر عطر سیب در سال جاری گفت: در نمایشگاه عطر سیب امسال نیز بناداریم در راستای حمایت از تولید ملی- ایرانی، ابتکارات در حوزه تولید و همچنین حمایت از تولیدکنندگان ایرانی در تمامی محصولات و خدمات را مدنظر قرار دهیم.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه محصولات فرهنگی، امکانات سخت افزاری، مواد غذایی، تجهیزات برقی، صوتی، صنعتی و آشپزخانه ای عرضه می‌شود، افزود: نمایندگان هیئات، حسینیه ها و مساجد پایتخت می توانند با مراجعه به این نمایشگاه از محصولات فرهنگی، مذهبی، تبلیغی و ترویجی (کتیبه، بیرق، پرچم و...)؛ تجهیزات و امکانات سخت افزاری، پشتیبانی و تدارکاتی؛ موادغذایی و محصولات ارگانیک و پذیرایی، تجهیزات صنعتی و آشپزخانه ای، صوتی، برقی و الکتریکی و محصولات شوینده و بهداشتی با قیمت مناسب بهره مند شوند.

عبدالهی یادآورشد: نمایشگاه عطر سیب از جمله توفیقاتی است که در چندسال گذشته نصیب مجموعه مدیریت شهری و شهرداری تهران شده است تا ضمن برگزاری این نمایشگاه، بستر مناسب برای حمایت از هیات‌های مذهبی و حضور این هیات‌ها در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام را فراهم کند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تولید ملی و داخلی و موضوع اقتصاد مقاومتی تصریح کرد:  ما نیز این موضوع را ارج نهادیم و مورد توجه ویژه قرار داده ایم که و در این زمینه گام های موثری نیز برداشته شده است. عطر سیب با حال و هوای محرم آمیخته است و تولیدات این نمایشگاه با فرهنگ بومی همخوانی کامل دارد.

عبدالهی، از تمامی ظرفیت های حقیقی و حقوقی تولید و تامین کننده اقلام، کالاها، تجهیزات، محصولات و ارائه دهندگان خدمات آموزشی، تبلیغی، فرهنگی، هنری و... مورد نیاز کسب وکار حسینی دعوت کرد تا ضمن حضور در این دوره اجرایی نمایشگاه نسبت به ارائه یا فروش محصولات و خدمات خود بر اساس سیاست های اجرایی نمایشگاه (بهترین کیفیت و کمترین قیمت) اقدام نمایند.

وی فعالیت‌های اصلی این نمایشگاه را مردم محور دانست و تصریح کرد: کیفیت کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می شود از بهترین هاست و ما برای اصلاح الگوی مصرف هدفگذاری کردیم تا از محصولات شرکت های دانش بنیان و نخبگان در حوزه های محتوای و فنی هیات ها استفاده شود.

به گفته عبدالهی، تولیدکنندگان محصولات غذایی، تجهیزات صوتی، تجهیزات صنعتی و آشپزخانه ای، اقلام مذهبی تبلیغاتی و محصولات فرهنگی با اولویت تولیدکنندگان ایرانی می توانند تا دوم مردادماه در سایت www.atresib96.ir  ثبت نام کنند. همچنین متقاضیانی که کحصولات و خدماتی خارج از موضوعات مذکور دارند که مورد نیاز کسب و کار حسینی است می توانند با شماره تلفن 96021695- 021 دبیرخانه دائمی نمایشگاه واقع در اداره کل فرهنگی تماس حاصل نمایند.

 

 

زمان آخرین مطلب این کاربر: 4ساعت و 9دقيقه قبل
يکشنبه 1/5/1396 - 16:2
  • تعداد رکورد ها : 631224